Jump to content
Dogomania

Ania-Sonia

Members
  • Posts

    2875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania-Sonia

  1. Ojej, czuję coraz większą presję :evil_lol: ;) Na razie wpadłam tu na moment relaksacyjnie bo mam niestety pracowitą niedzielę, a to wstawianie fotek to taka ciężka praca :eviltong:
  2. [quote name='AśkaK']No, Rudy wstępuje do policji!:evil_lol: ;)[/quote] A może do służb specjalnych? :cool3: Teraz mamy duży wybór :diabloti: ;)
  3. A ten mały to Mozart? :crazyeye: Myślałam, że bardziej imponująco wygląda :evil_lol: ;) Roman ma bardzo uśmiechniętą mordkę :multi: . No ale w takich objęciach...:loveu:
  4. Brawo Tanitka, Lamia i reszta ekipy!!! :multi: Dużo szczęścia Bruno we własnym domku! :loveu:
  5. [quote name='Bodziulka']A Ramzes to jakiś muzyk był? :oops: Bo Mozarta to kojarzę ;)[/quote] Z tego co kojarzę, Ramzes był jakimś ważniejszym faraonem :eviltong: Chodziło mi o piękne imię rezydenta :evil_lol:
  6. Modły Bodziulki zostały wysłuchane! :razz: Brawo dziewczyny i chłopaki ;) , super akcja! :multi:
  7. Matko, sfilmowałaś to??? :-o :-o :-o
  8. Niestety, z jutrzejszej mojej wizyty nici :-( Może w przyszłym tygodniu się uda :oops:
  9. Bardzo, bardzo się cieszę!!!! :multi: :lol: :multi: :lol: :laola: :cunao: :drink1: :knajpa: Szkoda, że imię mu zmienili, Ramzes też na r, ale to nie to samo :diabloti: To trzymam kciuki, zeby Romciowi się ułożyło, zwłaszcza z Mozartem ;) (a może to jakaś muzyczna rodzina, jak tak psiaka nazwali? :cool3: )
  10. Te koty mogłyby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami" na przykład ;)
  11. Jeszcze 4 godziny trzymania! ;) :lol:
  12. Tak mi przykto, że seniorek ciągle bez domu :-(
  13. [quote name='Kora']Gackn, gdzie ten Henio do Wienia i Rumpy;) ![/quote] Henio jest bardzo ładny, ale oryginalnością chyba nikt nie przebije naszej pary mieszanej ;)
  14. [IMG]http://images27.fotosik.pl/75/1746e9688be57f8fmed.jpg[/IMG] I jak ich nie kochać??? :cool3: :loveu: :loveu: O co chodzi z tym logowaniem? Może gackn zmieniła maila i wpisała to w panelu, taki problem miała np Ania14p, może trzeba napisać prośbę o załatwienie tego do jakiegoś moda, np. Szamanki.
  15. [quote name='Bodziulka']:diabloti: a dostałaś sms-a o "byłym ministrze edukacji" :cool3:[/quote] Tak, był bardzo treściwy... :diabloti: ;) [quote name='Bodziulka']alarm odwołany - futrzak od razu jedzie do domu docelowego ufff :evil_lol:[/quote] Łeee, jestem rozczarowana :evil_lol:
  16. Tanitko, doskonale Cię rozumiem! I współczuję z całego serca! :glaszcze: Wiem, jaką ulgę teraz czujesz! Pod koniec sierpnia nasze suczyny poszły w las w środku Puszczy Knyszyńskiej. Boże, jaki człowiek wtedy jest bezradny!!! :shake: :placz: Półtorej godziny darcia się, płaczu, obdzwaniania dogomaniaczek ;) bo naprawdę nie wiadomo, co wtedy robić. Marka doradziła, żeby jedna osoba nawoływała psy w miejsu zaginięcia, druga szła do miejsca wyjścia, czyli w naszym przypadku do leśnej działki znajomych. Lał straszny deszcz, ale dziewczynki znalazły trop i same wrociły, strasznie wycieńczone i wystraszone, na oddaloną kilka kilometrów działkę. Na szczęście trzymały się razem... Psy są często mądrzejsze niż się nam wydaje, ale nigdy więcej nie puszczę ich samopas w lesie! (chyba, że z tym gps-em ;) ).
  17. [IMG]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_6498.jpg[/IMG] :crazyeye: :crazyeye: :diabloti: [quote name='Bodziulka']:evil_lol: zgadnijcie jak mnie Marka uszczęśliwiła? :oops: ;)[/quote] Hi, hi, ja wiem - Marka uszczęśliwiła Cię właśnie małym, słodkim stworzonkiem :p
  18. Wg moich obliczeń jest ich ponad 30, każdy tam coś dla siebie wypatrzy (tylko te rozmiary dla krasnoludków, eh... :mad: :evil_lol: )
  19. Jak się trochę "obrobię" postaram się wstawić trochę fotek z wakacji :lol:
  20. Dziękuję Shanara, prześlę ten link Asi :lol:
  21. Ale piękność z Katiuszy się robi! Nie do wiary, co z tego chuchra wyrasta! :loveu: Coś czuję, że te uszka będą sobie dziarsko sterczały, tak je Marka zaklina ;)
  22. [quote name='deszczowa']bo i w naszym domu różne nowe kwity się znajdują i pies już wtedy to nie jest tylko zwykły pies.... i wypływają na światło dzienne fakty o różnych powiązaniach np. z kołdrą [/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Uwaga, teraz będę wyznawać :oops: :eviltong: Jak ja Was dogomaniaczki lubię!!! Czemu nie możemy np razem pracować? :placz: Niestety, w mojej pracy ludzie nie lubią psów, albo uważają, że pies to ewentualnie tylko w budzie :shake: Zupełnie odzwyczaiłam się od takich ludzi, a teraz muszę z nimi siedzieć 8 godzin na dobę, ratunku!!!! A co będzie z tym korkociągiem, bo już mnie sumienie gryzie :oops:
  23. To uważaj, żeby się ten cały likwidowany "stadion" do Ciebie nie przeniósł. :evil_lol: ;) Wkrótce tam u Ciebie pobuszuję;-)
×
×
  • Create New...