-
Posts
3068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moniś
-
[quote name='nikusia']No... Dzisiaj już nie... Porządki się kłaniają...:diabloti: :roll: Niecierpię tego... :) Ale jutro pewnie będą! :razz:[/quote] To czekamy do jutra :cool3: i zapraszamy do siebie :razz:
-
[quote name='Gosiek'] A Tenusia Kasiu pilnuj bo widzę że jakieś sie tu dziwne spiski knują :diabloti:[/quote] Żadne spiski :lol: Już jest spokój i pełne opanowanie ;)
-
[quote name='nikusia']Ja też staram się kąpać co sobotę... :) Dziękujemy za miłe słówka!!! :buzi:[/quote] A my co poniedziałek :lol: Daj nam tu jeszcze tego Maluszka Słodkiego :loveu:
-
[quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS]Alexowi w koncu wypadl zab :lol: :lol: :lol:[/FONT][/quote] :klacz: A my nadal walczymy z górnymi kiełkami :roll: i tymi za kiełkami.. :roll:
-
[quote name='Teklunia']a dlaczego do pan nie? co z nami jest nie tak? ;)[/quote] Aa no skoro Panie chcą- to nie ma sprawy ;) ;) :cool3:
-
W nagrodę otrzymujesz Droga Alu - pychola w całości :evil_lol: [img]http://img6.imageshack.us/img6/3168/pych21911oy.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:lol: chiba Noduś ;)[/quote] Ala :placz: No jak mogłaś tak szybko odgadnąć i nie dać innym szansy :evil_lol::evil_lol:
-
[SIZE=4]Zgadywanka:cool3: Czyj to pycholek :evil_lol: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5969/pych903od.jpg[/IMG] [/SIZE][URL="http://images3.fotosik.pl/12/wtjxff5bo26qzhet.jpg"] [/URL]
-
[quote name='Teklunia'][B]Jola[/B], Twoje wyznanie mnien wzruszylo :multi: A nogi owszem, oszczedził mi... [B] Magdo i Moniko[/B], moje drogie, co to spisek przeciwko briardom, a raczej ich paniom? My sie tak latwo nie poddamy!!!:diabloti:[/quote] Żaden spisek :lol: Ja tylko chciałam sie poprzytulać :lol: Nie do Pań oczywiście :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye:tu też biją :razz:[/quote] Biedną istotke :placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Teklunia']przyszlam tu troszke Cie nastraszyc i zapobiegawczo pomacham kijem... juz Ty wiesz czemu...:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:[/quote] No wiesz co :placz: Zupełnie nie mam pojęcia o co chodzi :shake::shake: :placz: :eviltong:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Moniś replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='Magda_Miki']A tam!!:eviltong: Zabiore ze soba Monis i reszte yorkowej sfory:evil_lol::evil_lol: Juz szykuje nozyczki i golarke. Zostawic kiteczke na glowce??:diabloti:[/quote] Ja ze swoją bestią chętnie się przyłącze :evil_lol::evil_lol: Agata też ukradniemy :evil_lol: Będziemy miały już dwa duże Misie do przytulania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='niki_ill']to moze jeszcze jedna fotka z wczoraj :)) [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/1275/19au.jpg[/IMG][/quote] :loveu::loveu::loveu: Śliczne boksiunie :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Teklunia'][B]nie dam, nie oddam!!!!:placz:[/B] [B]bede bronic[/B] [B]ja tez moge machnac kijem, tylko go poszukam... o prosze :mad: [/B][/quote] aj tam nie oddasz :lol: Kasieńko :cool1: My same sobie Tenusia weźmiemy :mad::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Magda_Miki']Ja mowie do Mikiego: Gdzie jest babcia? I szuka:eviltong: Moja mama tez czesto mowi: Chodz do babci:evil_lol::evil_lol:[/quote] Spokojna głowa :evil_lol: U nas jest podobnie :evil_lol: "Babcia zaraz przyjdzie" :grins:
-
[quote name='Magda_Miki']Tenus!! :multi::loveu: My to rzeczywiscie na ciebie napadniemy z naszymi krwiozerczymi bestiami, co nie Monis??[/quote] No pewnie :evil_lol: Mój Noddy jak na Kasie wskoczy to nie będzie miała żadnych szans :lol::lol::lol: Ukradniemy Jej Tenusia :razz: i zwiejemy :cool3: Nodulec bedzie miał super kumpla :multi::multi::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:angryy:no właśnie :angryy:koniec z fotami , bo i tak nie oglądaja :diabloti::evil_lol:[/quote] Ja tu czekam cierpliwie :mad::mad::mad: :evil_lol: :angryy:
- 78403 replies
-
[quote name='Aaliyah1981'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=seagreen] [B]o kurcze ale twoja mama jest zdolna[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][B] :cool3: [/B] [B][COLOR=yellowgreen]pozdrawiamy mame artystke[/COLOR] :multi: [/B][/quote] Dziękuje, dziękuje :lol: Przekaże :oops: :cool3::cool3:
-
[quote name='Teklunia']o moj boshe, ja zaczynam czuc jakis respekt przed Wami...:roll: ciagle mi tymi kijami nad glowa machacie, az sie boje troszeczke :oops: dobrze ze mam duzego psa... ale nie wiem po czyjej stronie on by stanal, bo moze tak byc, ze przekabacilyscie go tymi wszystkimi komplementami ;) [IMG]http://images1.fotosik.pl/12/74tdigj03wn46vh3.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/12/gf41rwfcugxb9w1w.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/12/tx59l0pgyhw0qf6g.jpg[/IMG][/quote] Jeeeeeest nasz lśniący jak złotko Kawaler :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Kasiu, kijów sie nie bój... my tylko tak zapobiegawczo :mad::mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Może teraz.. :roll: [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/8973/hnnddsc010949jn7iu.jpg[/IMG]
-
[quote name='Magda_Miki']Eee......nie??:lol:[/quote] No kurde! :mad::mad::mad::mad::mad: Pokazało się i znikło :mad::mad: No to nie bedzie zapatrzonego :evil_lol:
-
[quote name='Magda_Miki']Sliczny Toffis z balonikiem. U nas dawno nie bylo balona..... chyba trzeba nudmuuchac:roll:[/quote] A jak pęknie to psiak nie boi sie tego huku? :roll: :cool3: Chyba, że Wasze Chłopaki takie odważne :eviltong:
-
[quote name='Magda_Miki']Ja tesh tu troche poscikow natluklam z Moniś i dbsst:evil_lol: Gdzie foty?:mad:[/quote] Otóż to :mad: Dawaj Kasiu nam tu szybko Tenusia :loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Prześlicznie Dagusiu wyglądałaś :loveu: Śliczna suknia :loveu: Czekamy na więcej :lol: