-
Posts
3068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moniś
-
Zwymiotował :shake: Potem jeszcze trochę czkał :shake: Narazie cisza, nic sie nie dzieje. Obserwuję go, dziewczyny powiedziały mi, że może to być początek anginy albo zapalenia krtani :shake: Zobaczymy :shake:, ale mam nadzieję, że jednak nic mu nie bedzie..:shake: [B]coztego[/B], dziękuję za odzew :buzi:
-
Śliczna dziewczyneczka :lol::lol: :loveu::loveu:
-
Ogród Japoński [img]http://img296.imageshack.us/img296/605/og2dsc013294ho.jpg[/img] [img]http://img296.imageshack.us/img296/3438/ogr1dsc013336mt.jpg[/img] [img]http://img296.imageshack.us/img296/6860/ogrdsc013300cz.jpg[/img]
-
Tuffisiu Kochany, co tak uciekłeś na drugą stronke? :roll: Kochani, u nas już - 15 :shake: Do wieczora temp. ma dojść do -21, a w nocy nawet do -30:shake: Czekam na dalsze foteczki w tym uroczym sweterku :loveu::loveu::loveu:
-
Dziękuje Alu, Kochana jesteś :buzi: Narazie zasnął po tych przebojach...
-
[quote name='Alka']Moniko , a jak przełyka ślinę? :roll: wiesz , nie chcę straszyc , ale u nas bylo podobnie jak u Julity,tyle ,że angina.Tak się zaczęło a potem doszły inne objawy...:diabloti:[/quote] Ojejj... :shake: No to zaczynam się bać :shake: Kurcze, ale poza tym zwymiotowaniem mam wrażenie, że wszystko inne jest w porządku. Skoro tak Dziewczyny mówicie, to zaostrzę swoje obserwacje.
-
[quote name='julita104']czasem takie czkawko-wymiotowanie jest ciezkie do ocenienia co to własciwie jest. a jaka ma temperature? U mnie tak sie zaczeło zapalenie krtani (tzn u Tofika :P)[/quote] Miło, że wpadłaś Julitko :buzi: Temperturka jest w porządku. Na dzień dzisiejszy raczej żadnych objawów chorobych nie widzę. Ostatio dałam mu do gryzienia taką kość i to właśnie nią zwymiotował.. :shake: :oops: Mam nauczkę, więcej jej nie dam :shake: :oops: Przez moją głupotę tylko się psina męczyła :shake:
-
Pozwolę sobie odnowić topic. Otóż mój pół roczny psiak ni stąd ni z owiąd dostał dziś czkawki. Wracalismy ze spaceru i jak złapało go pod klatką, tak trzyma do tej pory. Już jakies 25 min.:shake: Przejdzie mu na chwile i zaraz znów :shake: Chodzi z miejsca w miejsce taki niespokojny i cały czas się oblizuje :shake: Co mogło spowodować taki stan? :shake:
-
Ojjjj... spanikowałam. Szybciutko poczytałam na forum w dziale weterynarii, dowiedzialam się co i jak. No a Nodduś zwymiotował, więc to raczej nie była czkawka, lecz odruchy wymiotne. :( Przepraszam za panikę.. :oops: Narazie się uspokoił i drzemie..
-
Kurcze :shake: Byłam z Nodim na spacerku... doszlismy pod klatke..., a on dostał czegoś takiego jak czkawka :shake: i tak czka już z 10 min.. :placz: Myślałam, że może powietrza się nałykał - no ale tyle czasu już mineło, a on dalej czka i sie oblizuje... :shake::shake::shake: :placz: Co to może być? :placz:
-
[quote name='marlena924']Napisałaś, że byłaś także w Ogrodzie Japońskim... Ja też w takim byłam. Było to w roku 2003 w wakacje, w Niemczech i był to właśnie taki Ogród Japoński...Niestety, nie mam na komputarze zdjęc, ale było tam przepięknie! Wiecie, same takie chińskie domki, japońskie mostki :loveu: i kamyczki, po których tzreba bylo przechodzic. Fontanny (jedna z nich bya fontanna szczescia i sie pieniążki wrzucalo), wody, w których pływały g i g a n t y c z n e żółwie... No i co tam jeszcze było, super rośliny, tak tam zielono było, super figurki a wstęp był...darmowy![/quote] Masz rację Marlenko :lol: Pięknie jest w Ogrodach Japońskich :lol: Co prawda byłam tylko we Wrocławskim, ale jest cudownie tam :roll: Może później pokażę kilka fotek...
-
Cześc dziewczęta Na miły początek dnia, ażeby było cieplutko chociażby w serduszku - wrzucę jeszcze troszkę Ogrodu Botanicznego. ;) [img]http://img13.imageshack.us/img13/9697/oczkodsc015104ft.jpg[/img] [img]http://img13.imageshack.us/img13/938/kopdsc015351sy.jpg[/img]
-
Cześć Alu! Kurde :mad: Jak to jest :mad: Wszędzie pada, a u nas przy -11 - nic a nic :mad::mad::mad::mad::mad: A patyczkowa zabawa przypomina mi Nodiego. W ogień by wszedł za patykiem :evil_lol::evil_lol: ahhhhh... ciekawe kiedy on bedzie taki śliczny jak Wasze yoraski.. :loveu::loveu:
-
Dzieńdobry Gosiu :) Prześlij troszkę do nas tego śnieżku :roll: W nocy coś tam popadało... i stop.. :mad: Na foteczki czekam niecierpliwie :loveu: Nie zapomnij tylko Axia ufocić :loveu::loveu: Miłego dnia!
-
Dzieńdobry Tenuś! :loveu::loveu::loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='PiotrekJ']Ale my nic nie robimy :roll: ...[/quote] Jak to nie :evil_lol: co to za podrywy Miss Dagi :mad: -
Dobranoc Kochani :buzi: Spokojnej nocy.. :buzi: Jak sobie pomyślę o tym mrozie.. i tych wszystkich psiakach błąkających się... i tych w schroniskach, to płakać mi sie chcę :shake: :placz::placz::placz:
-
Te czerwone przypominają mi pąki róż :roll:
-
[quote name='Teklunia'] :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:[/quote] Podchodzi pod denaturat, ale co tam :drinking::drinking::cunao:
-
[quote name='Gosiek'][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8947/ogr2dsc014654rr.jpg[/IMG] a na figowcach były figi? :p super zdjęcia - ach jak mi się podobają :multi:[/quote] A wiesz, że nawet nie wiem :oops::oops: Taka byłam zafascynowana, że nie zwróciłam uwagi :oops::oops::oops:
-
[quote name='Magda_Miki']Jejciu........ ale sliczne zdjecia!! Monis, jak ja ci zazdroszcze, ze ty tam bylas!:placz::placz:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pięknie jest :loveu::loveu: I jeszcze nie raz tam wróce, bo mój TZ mieszka we Wrocławiu :loveu::loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol:
-
Lato, latooooooo... laaatoo czeeeka, Razem z laaaaatem.. czeeeeka rzeeeeeka... :roll::roll::roll::roll::drinking::drinking::drinking:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::shake:Axio porwany przez wiatr [IMG]http://images2.fotosik.pl/13/n4f1405kfapbcbt9.jpg[/IMG][/quote] Axelek ostatnio dużo lata :lol::lol: :loveu::loveu::loveu:
-
Jeszcze kilka... Oczywiście wszystkie są robione przez mojego TZ. [img]http://img70.imageshack.us/img70/156/ogroddsc014647vt.jpg[/img] [img]http://img70.imageshack.us/img70/8947/ogr2dsc014654rr.jpg[/img] [img]http://img70.imageshack.us/img70/1518/og3dsc014624uc.jpg[/img] [img]http://img70.imageshack.us/img70/1198/ogr4dsc014635bs.jpg[/img]
-
[quote name='Gosiek']Monisiu, oczywiście ze sa chętni - a ja na pewno. Powiedz co to za ogród? Piękne zdjecia i na dokładkę taaaakie ciepłe. :multi: Najfajniej sie chyba ogląda zdjecia z lata właśnie zimą :lol:[/quote] [B]Gosiu[/B], to Ogród Botaniczny we Wrocławiu. Coś pięknego dla oczu :loveu: Fotki aż tak nie oddają tego ciepłego klimatu jaki tam panuje :loveu: Jak się wejdzie, to aż żal wychodzić :placz: Polecam serdecznie :lol::lol::lol: Ps. Mam jeszcze fotki z Ogrodu Japońskiego, Wrocławskiego ZOO, Pięknych Kościółków, Ostrowa Tumskiego...