Śliczna suczka prawdziwa damesa:loveu:
[quote name='Magda_Miki']Super!
Też pomysł:multi: Ja jednak jestem beztalencie jeśli chodzi o te sprawy. Dla mnie łatwiej pójść i kupić:lol:[/quote]
Ja w tamtym roku kupiłam 3 i w tym roku na wiosnę 2 padły:hmmmm: niewiem co im mogło zaszkodzić, ale został mi największy więc mam koło czego chodzić, niestety gubi listki, potem odrastają a ja się martwię i wymyślam o co mu chodzi:shake: pryskam na różne choroby i robale, naworze i tak w kółko.
Sądzę że taki kwiat własnej hodowli jest o wiele lepszy i przynajmniej wiadomo co mu brakuje:lol: