-
Posts
316 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jośka
-
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
Jośka replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
Moja sunia jest szczęśliwa jak ją głaskają, więc nie bronie nikomu chętnemu, a niech mała się dobrze czuje;) -
Podoba mi się tabliczka z napisem: " UWAGA ZŁY PIES, A WŁAŚICIEL JESZCZE GORSZY" :evil_lol: :evil_lol:
-
Nawet do głowy by mi nie przyszło zostawiać psa samego pod sklepem:shake: , jak już muszę wejść to biorę psa na ręce i wchodzę, albo idę z drugą osobą i jedna z nas czeka z psem po sklepem.:lol:
-
Mają: Sunie to : Afera- bo w pierwszych dniach była bardzo głośna i marudna:evil_lol: Ajra Pieski : Awers, Amir, Aristo i Argos.
-
A to moje małe łobuzy:loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/43/6042f0dd237d2b62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/43/0a50aabf3672df19med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/43/12ca96380883ae42med.jpg[/IMG]
-
Małe karakułki rozrabiają :evil_lol: Dobrze że mają "ciocię" która pomaga w zabawianiu maluszków. Śliczne pudelki.:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Tina.Sara, ja także lubię ten kolorek najbardziej:evil_lol: Wyjątek, niestety również nie widziałam mojej Arki jak była w wieku swoich szczeniaczków, ale teraz mam 6 łobuzów do całowania:evil_lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/43/12ca96380883ae42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/43/85def854a2c364c3med.jpg[/IMG] a maluszki już śpią [IMG]http://images30.fotosik.pl/43/6042f0dd237d2b62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/43/ec080ce143cf61ddmed.jpg[/IMG] :sleep2: :sleep2: :sleep2: :sleep2: :sleep2:
-
Dzięki Agnieszka Ciekawe czy to podszerstek brązowy im przebija? Znam jedną sunie która jest czekoladka, ale tylko dlatego że jej nie trymują tylko strzygą. Iczy sierść tych piesków jest twarda?
-
dzisiejsza porcja zdjęć suczka AFERA [IMG]http://images27.fotosik.pl/43/5cf45488c9119542med.jpg[/IMG] piesek ARISTO [IMG]http://images29.fotosik.pl/43/1acd991c1c93532bmed.jpg[/IMG] suczka AJRA [IMG]http://images27.fotosik.pl/43/6433ca545addbf2cmed.jpg[/IMG] piesek ARGOS [IMG]http://images28.fotosik.pl/43/88686a4865fdcac1med.jpg[/IMG] piesek AWERS [IMG]http://images25.fotosik.pl/43/b9ed878c43d5b37amed.jpg[/IMG] piesek AMIR [IMG]http://images27.fotosik.pl/43/c470f3d49a1903d1med.jpg[/IMG]
-
Rozpełzają :evil_lol:, a właściwie zaczeły rozpełzać. Dzisiaj raon przywitały mnie merdającymi ogonkami:loveu:
-
eria a ten twój Kreonik nie zakochany czasem, z taką zadumą patrzy, piękne zdjęcia.
-
AgnieszkaK Proszę jeżeli możez podaj link do strony z tymi czekoladkami:roll: Chętnie je pooglądam.:crazyeye: Jeżeli masz te łaciate to też:lol:
-
Przedstawiam sposob zasypiania maluchów [IMG]http://images30.fotosik.pl/42/87991bd32c03a667med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/42/c6890c80571f285cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/41/473693ec1a6e8d20med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/42/ba286cbfa426c53amed.jpg[/IMG]
-
A to mój maluch jak był jeszcze ślepy:loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/37/39e3a6db9c68f47amed.jpg[/img]
-
[img]http://images24.fotosik.pl/34/901294f7197fd18f.jpg[/img]
-
[img]http://images25.fotosik.pl/34/c70a6d86d2094faemed.jpg[/img]
-
Przedstawiam maleństwa suni Kanalii od mamtu
-
mamtu jeżeli masz problem ze zdjęciami prześlij je do mnie na e-malia to ci je wkleję;) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jak masz jakieś wątpliwości odnośnie maluszków i całej reszty, pytaj tu jest wiele doświadczonych osób w tym temacie.:lol:
-
Gratulacje!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Ładne stadko czekamy na foto.
-
Wszystkie maluszki już otworzyły oczy, ciekawe świata :evil_lol:
-
Maluszki z metryczkami. Ja plamuję na zimę zaprzęg, aronia na pzodzie i za nią cała reszta, wyjdzie taniej niż autem, :evil_lol: paliwo cały czas drożeje.:lol:
-
Nazewij go Rewers ja mam Awersa. Moje kluski jeszcze ślepe tylko jeden się wyrwał i od dwóch dni pirata udaje, dzisiaj ich 13 dzień.
-
Ten najmniejszy to napewno [B]Rodzynek[/B] dlatego stroni od suniek.
-
Najbardziej podoba mi się ten maluch z półeczki, sama słodycz :loveu:
-
Maluszków jest sześć, ale ledwo co je rozróżniam. Piesków jest 4 i wszystkie identyczne dostały imionka Argos, Amir, Aristo i Awers:evil_lol: . Sunie są dwie jedna ciemniejsza i spokojniutka to ta co na szyjce u mamy i ta dostała na imię Ajra, a druga jaśniejsza łobuz okropnie uparty i krzykliwy z racji swojego zachowania dostała na imię Afera:mad: .