Jump to content
Dogomania

Jośka

Members
  • Posts

    316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jośka

  1. Moja sunia jest szczęśliwa jak ją głaskają, więc nie bronie nikomu chętnemu, a niech mała się dobrze czuje;)
  2. Podoba mi się tabliczka z napisem: " UWAGA ZŁY PIES, A WŁAŚICIEL JESZCZE GORSZY" :evil_lol: :evil_lol:
  3. Nawet do głowy by mi nie przyszło zostawiać psa samego pod sklepem:shake: , jak już muszę wejść to biorę psa na ręce i wchodzę, albo idę z drugą osobą i jedna z nas czeka z psem po sklepem.:lol:
  4. Mają: Sunie to : Afera- bo w pierwszych dniach była bardzo głośna i marudna:evil_lol: Ajra Pieski : Awers, Amir, Aristo i Argos.
  5. A to moje małe łobuzy:loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/43/6042f0dd237d2b62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/43/0a50aabf3672df19med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/43/12ca96380883ae42med.jpg[/IMG]
  6. Małe karakułki rozrabiają :evil_lol: Dobrze że mają "ciocię" która pomaga w zabawianiu maluszków. Śliczne pudelki.:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  7. Tina.Sara, ja także lubię ten kolorek najbardziej:evil_lol: Wyjątek, niestety również nie widziałam mojej Arki jak była w wieku swoich szczeniaczków, ale teraz mam 6 łobuzów do całowania:evil_lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/43/12ca96380883ae42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/43/85def854a2c364c3med.jpg[/IMG] a maluszki już śpią [IMG]http://images30.fotosik.pl/43/6042f0dd237d2b62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/43/ec080ce143cf61ddmed.jpg[/IMG] :sleep2: :sleep2: :sleep2: :sleep2: :sleep2:
  8. Dzięki Agnieszka Ciekawe czy to podszerstek brązowy im przebija? Znam jedną sunie która jest czekoladka, ale tylko dlatego że jej nie trymują tylko strzygą. Iczy sierść tych piesków jest twarda?
  9. dzisiejsza porcja zdjęć suczka AFERA [IMG]http://images27.fotosik.pl/43/5cf45488c9119542med.jpg[/IMG] piesek ARISTO [IMG]http://images29.fotosik.pl/43/1acd991c1c93532bmed.jpg[/IMG] suczka AJRA [IMG]http://images27.fotosik.pl/43/6433ca545addbf2cmed.jpg[/IMG] piesek ARGOS [IMG]http://images28.fotosik.pl/43/88686a4865fdcac1med.jpg[/IMG] piesek AWERS [IMG]http://images25.fotosik.pl/43/b9ed878c43d5b37amed.jpg[/IMG] piesek AMIR [IMG]http://images27.fotosik.pl/43/c470f3d49a1903d1med.jpg[/IMG]
  10. Rozpełzają :evil_lol:, a właściwie zaczeły rozpełzać. Dzisiaj raon przywitały mnie merdającymi ogonkami:loveu:
  11. eria a ten twój Kreonik nie zakochany czasem, z taką zadumą patrzy, piękne zdjęcia.
  12. AgnieszkaK Proszę jeżeli możez podaj link do strony z tymi czekoladkami:roll: Chętnie je pooglądam.:crazyeye: Jeżeli masz te łaciate to też:lol:
  13. Przedstawiam sposob zasypiania maluchów [IMG]http://images30.fotosik.pl/42/87991bd32c03a667med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/42/c6890c80571f285cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/41/473693ec1a6e8d20med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/42/ba286cbfa426c53amed.jpg[/IMG]
  14. A to mój maluch jak był jeszcze ślepy:loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/37/39e3a6db9c68f47amed.jpg[/img]
  15. [img]http://images24.fotosik.pl/34/901294f7197fd18f.jpg[/img]
  16. [img]http://images25.fotosik.pl/34/c70a6d86d2094faemed.jpg[/img]
  17. Przedstawiam maleństwa suni Kanalii od mamtu
  18. mamtu jeżeli masz problem ze zdjęciami prześlij je do mnie na e-malia to ci je wkleję;) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jak masz jakieś wątpliwości odnośnie maluszków i całej reszty, pytaj tu jest wiele doświadczonych osób w tym temacie.:lol:
  19. Gratulacje!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Ładne stadko czekamy na foto.
  20. Wszystkie maluszki już otworzyły oczy, ciekawe świata :evil_lol:
  21. Maluszki z metryczkami. Ja plamuję na zimę zaprzęg, aronia na pzodzie i za nią cała reszta, wyjdzie taniej niż autem, :evil_lol: paliwo cały czas drożeje.:lol:
  22. Nazewij go Rewers ja mam Awersa. Moje kluski jeszcze ślepe tylko jeden się wyrwał i od dwóch dni pirata udaje, dzisiaj ich 13 dzień.
  23. Ten najmniejszy to napewno [B]Rodzynek[/B] dlatego stroni od suniek.
  24. Najbardziej podoba mi się ten maluch z półeczki, sama słodycz :loveu:
  25. Maluszków jest sześć, ale ledwo co je rozróżniam. Piesków jest 4 i wszystkie identyczne dostały imionka Argos, Amir, Aristo i Awers:evil_lol: . Sunie są dwie jedna ciemniejsza i spokojniutka to ta co na szyjce u mamy i ta dostała na imię Ajra, a druga jaśniejsza łobuz okropnie uparty i krzykliwy z racji swojego zachowania dostała na imię Afera:mad: .
×
×
  • Create New...