[B][SIZE=4][COLOR=blue]Wielkie gratki dla wszystkich:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=olive]Marta jak zwykle świetna fotorelacja i głaski dla Penny!!!![/COLOR][/B]
[COLOR=green]Wielkie gratulacje dla wszystkich lokatowców i Zwycięzców:multi: :multi: :multi: [/COLOR]
[COLOR=#008000]Wielkie brava dla Rudaska Chargera i czarnuszka Cesta za wspaniałe osiagniecią w ten wystawowy weekend;) :multi: [/COLOR]
[COLOR=#008000]Dziękujemy bardzo za gratulacje i jeszcze raz wielkie gratki dla tych których pomineliśmy:oops: [/COLOR]
[COLOR=#008000][/COLOR]
[quote name='AMFI']Bunia to luzaczka, faktycznie wygląda, że jej się spodobało, ale gdyby na mnie facet patrzył takim wzrokiem....:angryy:[/quote]
nie no Amfi nie uwierzę że jako brunetka nie lubisz takich spojrzeń:lol: :lol: :eviltong:
Pozdrawiamy
Tego samego dnia jest buliada w Zaniemyślu, tam będzie więcej stafików i bullowatych w ogóle :eviltong:
Tak tak Marta wiemy ale my na wczasy nad morze jedziemy i tak przy okazji ten Słupsk:lol:
A Wam w Zaniemyślu zyczymy powodzenia i trzymamy kciuki;)
Juz chyba wiem kto będzie :eviltong:
staffików będzie aż pięć hihihi:razz:
trzy psy w klasie młodzieży
[B][COLOR=seagreen]Lares z Hambalek Busin[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]Sleit Warden Kids[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]WWW Knight Errnat Port Erin[/COLOR][/B]
jeden piesek w klasie otwartej
[B][COLOR=seagreen]Tako Bałtyckie Perełki[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen][/COLOR][/B]
i sunia w szczeniaczkach
[B][COLOR=seagreen]QANTANAMERRA KACCIORRA Staff-Ka FCI [/COLOR][/B]
[COLOR=black]do spotkanka:lol: [/COLOR]
Pozdrawiamy
Fantastyczne portreciki:loveu:
Dawno nas nie było w galerii więc i my mały portrecik
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9622/carboportretowe8nv.jpg[/IMG][/URL]
oraz.....;)
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/3488/julaicarbo2kwiecien20062sr.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Alojzyna']Bardzo się cieszę :multi: :multi:
Gdybyś na zgłoszeniu podpisała się Carbonara, wtedy od razu bym skojarzyła :evil_lol:[/quote]
;) wiem wiem mam nadzieję że wystawa będzie udana i będzie miła atmosferka i nastawiam sie na duuuuużżo fotek :evil_lol: