-
Posts
4557 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monia70
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
JoSii, ja tak bardzo Ci dziekuję za życie Dafne :loveu::loveu: Jutro podam namiary na pana od wózeczka, jesli bedziecie chcieli z niego skorzystać. Ja mam nowiuteńki wózeczek, nowiuski. Dżekus nie zdążył w nim pochodzić [*]. Jeśli po pobraniu wymiarów Dafne okazałoby sie , ze na nią pasuje, oddam go za darmo. Mam tez jednorazowe podkłady, prześlę je. Musze teraz uciekac do córci,jestem po dyzurze,. U nas też lampa bioptron zdała wielki egzamin.I do paraliżu i do odlezyn!!! -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
ja tez trzymam !! -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Dobranoc królewno :loveu: -
No wiesz co, Tosia tak uczyniła :crazyeye:.Zwyczajnie Cie ugryzła.Ukarała Ciebie , za twoje zachowanie gryząc !!! Oj, Tośka:shake:.Moge Ci teraz powiedzieć trochę ....maupo jedna :lookarou:. Zurdeńko, najważniejsze,że dałaś jej karę.MOże troche dotrze do paniusi, a nie tylko same pochwały, ze piekna, że cudownie się smieje, że ma łądny beret .... Ale małpiszon z niej trochę:shake::roll:
-
Jego oczy są niewiarygodne :-(:-( Ale Bell ma swoejgo anioła .... [FONT='Times New Roman']"Mój Aniele" W mroku znajduję ukojenie Spokój, wiarę i wspomnienie Otula tajemnicą swego istnienia Jest zawsze gdy gasną światła Przychodzi w marzeniach Przenika do wnętrza, ochrania mnie To mój Anioł Stróż dobrze to wiem Każdej nocy czyta moje sny Każdej nocy chcę by był Trzymał za ręke, był blisko Bo w mroku znajduję ukojenie Bądź przy mnie mój Aniele...[/FONT] [FONT='Times New Roman']Bellus, Twój anioł jest przy Tobie.Nie opuści Cie.[/FONT]
-
Nie ma haka! Podmieniony jak nic !!!!
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Ja swojemu niuńkowi podawałam jeszcze homeopaty(przy niedowładzie i całkowitym paraliżu) oraz Aescin, Wit B comleks oraz do masazy łapek i okolicy kręgoslupa maść Traumeel żel. -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
No wlaśnie.Tak myslałam, że ten wózeczek troszkę nie pasuje. Ja mam robiony przez fachwoca, który jest przyjazny dogomanii.Jest z rurek i jest bardzo lekki. Jesli bedzie potrzeba proszę o kontakt.Ale wierzę, ze Ciągutka stanie na łakpi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
A czy Ciągutka nie ma czasem za dużego podowozia???? Cos mi się zdaje, że to na czym leży ,ta jakby platforma jest jakby....za duża? MOże sie myle, ale miałam psa na wózku:-( Teraz tylko już wózeczek nowiutki został :-( -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Ja swojego Dżeka naświetlałam przy każdym niedowładzie .Naprawdę widziałam efekty.Tak samo było przy odpażeniach, przy ostatnim paraliżu, kiedy sioo leciały pod brzuszek. Pozyczałam lampe:roll: Wiem że wujek Gallegro miał cos współnego z lampą? -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pewnei, że się zmieni! Rysio będzie grzał dooopkę w domku tak jak Mysiulec i Melbusia. Rzeczywiście Mysia i Ryś to ten sam typ;). A po Nowym Roku? Tzn. zaraz po sylwestrze czy jakiś czas później? -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Witaj Ciągutko :-) najsłodsza psinko ! Mam pytanie , czy Ciągutka jest naświetlana lampa Bioptron??? Daje znakomite rezultaty! -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A pokazywałam jak śpią w 3 ...Tosia była tuz obok, tylko na podłodze, bo się nie zmieściła tym razem.Nawet kawałeczek dooopki widać :-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/85/b8f4fa9b0fb7d7bc.jpg[/IMG][/URL]