Jump to content
Dogomania

Monia70

Members
  • Posts

    4557
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monia70

  1. Jak dobrze, że się powolutku zmienia na lepsze!!! Bellus, bedzie dobrze! Trzymaj sie kochany !
  2. JoSii, ja tak bardzo Ci dziekuję za życie Dafne :loveu::loveu: Jutro podam namiary na pana od wózeczka, jesli bedziecie chcieli z niego skorzystać. Ja mam nowiuteńki wózeczek, nowiuski. Dżekus nie zdążył w nim pochodzić [*]. Jeśli po pobraniu wymiarów Dafne okazałoby sie , ze na nią pasuje, oddam go za darmo. Mam tez jednorazowe podkłady, prześlę je. Musze teraz uciekac do córci,jestem po dyzurze,. U nas też lampa bioptron zdała wielki egzamin.I do paraliżu i do odlezyn!!!
  3. No wiesz co, Tosia tak uczyniła :crazyeye:.Zwyczajnie Cie ugryzła.Ukarała Ciebie , za twoje zachowanie gryząc !!! Oj, Tośka:shake:.Moge Ci teraz powiedzieć trochę ....maupo jedna :lookarou:. Zurdeńko, najważniejsze,że dałaś jej karę.MOże troche dotrze do paniusi, a nie tylko same pochwały, ze piekna, że cudownie się smieje, że ma łądny beret .... Ale małpiszon z niej trochę:shake::roll:
  4. Jego oczy są niewiarygodne :-(:-( Ale Bell ma swoejgo anioła .... [FONT='Times New Roman']"Mój Aniele" W mroku znajduję ukojenie Spokój, wiarę i wspomnienie Otula tajemnicą swego istnienia Jest zawsze gdy gasną światła Przychodzi w marzeniach Przenika do wnętrza, ochrania mnie To mój Anioł Stróż dobrze to wiem Każdej nocy czyta moje sny Każdej nocy chcę by był Trzymał za ręke, był blisko Bo w mroku znajduję ukojenie Bądź przy mnie mój Aniele...[/FONT] [FONT='Times New Roman']Bellus, Twój anioł jest przy Tobie.Nie opuści Cie.[/FONT]
  5. Mnie też troszke nie było i czytam od tyłu i jakże sie cieszę. Oby , oby to był TEN domek.Trzymam jeszcze kciukaski!
  6. Możesz mu nawet gumową pani......ech ... kaczkę kupić ;):lol: Też nie będzie sie nudził :lol:. Najważniejsze ,ze super dochodzi do siebie i , ze szczeka!!!
  7. Chryste :-(:-(:-(:-( Tylko zwierzę potrafi tak bezwarunkowo i bezgranicznie kochać :placz::placz::placz: Dopiero teraz przeczytałam wątek i łzy mi lecą. Ponuraczko, jestes piekna :loveu:
  8. Monia70

    Metamorfozy

    Nie ma haka! Podmieniony jak nic !!!!
  9. Ja swojemu niuńkowi podawałam jeszcze homeopaty(przy niedowładzie i całkowitym paraliżu) oraz Aescin, Wit B comleks oraz do masazy łapek i okolicy kręgoslupa maść Traumeel żel.
  10. Przesyłam moc pozytywnych myśli !!!!!!!!!!!!!!!!
  11. No wlaśnie.Tak myslałam, że ten wózeczek troszkę nie pasuje. Ja mam robiony przez fachwoca, który jest przyjazny dogomanii.Jest z rurek i jest bardzo lekki. Jesli bedzie potrzeba proszę o kontakt.Ale wierzę, ze Ciągutka stanie na łakpi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Paczuszka juz spakowana. Na parę dni starczy.Jak wróce po urlopie to zorganizuje jeszcze :lol: Brutusku, lubisz chłopaków ???:crazyeye: No cóż ,uczucia nie wybierają :cool3:
  13. Moja energia jest cały czas przy Nim.Bell towarzyszy mi cały dzień, jest w każdej mojej chwili.
  14. A czy Ciągutka nie ma czasem za dużego podowozia???? Cos mi się zdaje, że to na czym leży ,ta jakby platforma jest jakby....za duża? MOże sie myle, ale miałam psa na wózku:-( Teraz tylko już wózeczek nowiutki został :-(
  15. Ja swojego Dżeka naświetlałam przy każdym niedowładzie .Naprawdę widziałam efekty.Tak samo było przy odpażeniach, przy ostatnim paraliżu, kiedy sioo leciały pod brzuszek. Pozyczałam lampe:roll: Wiem że wujek Gallegro miał cos współnego z lampą?
  16. Pewnei, że się zmieni! Rysio będzie grzał dooopkę w domku tak jak Mysiulec i Melbusia. Rzeczywiście Mysia i Ryś to ten sam typ;). A po Nowym Roku? Tzn. zaraz po sylwestrze czy jakiś czas później?
  17. Ale Ty jesteś częścią Brutusa :loveu: więc z przyjemnością czytam o wszystkim co was dotyczy :loveu:. Jutro wysle paczuszkę a jak dojdzie to Ula da znać , ze już jest.Bo cos słyszałam , ze nasza poczta szwankuje.:roll: Wyslę jutro po 8 rano, priorytetem. Więc Ulcia, nie rób zbytnich zapasów:oops:;)
  18. Witaj Ciągutko :-) najsłodsza psinko ! Mam pytanie , czy Ciągutka jest naświetlana lampa Bioptron??? Daje znakomite rezultaty!
  19. Bellus, zagladam do Ciebie z nadzieją na dobre wieści!
  20. A pokazywałam jak śpią w 3 ...Tosia była tuz obok, tylko na podłodze, bo się nie zmieściła tym razem.Nawet kawałeczek dooopki widać :-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/85/b8f4fa9b0fb7d7bc.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ja wklejam ten mniejszy, żeby się wszystkie zmieściły.
  22. Ja co chwilę odświeżam stronę Bella z nadzieja, że będą dobre wieści.
×
×
  • Create New...