-
Posts
4557 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monia70
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='pani_stanislawa'][B][COLOR=red]czy zamowic nówke sztuke nieśmiganą :)[/COLOR][/B] [/quote] Mój wózeczek jest nówka sztuka.Nie śmigany. Nie zdążylismy z wycieczkami na nim :-( Dżekuś stanął w nim tylko do przymiarki.Zrobił moze 2-3 kroki i tylko tyle.Chwilę stał..... -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jak ja czekałam na tą wiadomość :loveu::loveu: Rysiuniu, jeszcze troszkę. Gosiu, jeszcze troszke.... -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Jeśli wózeczek bedzie psaował to pieniązki przydadzą sie na wszystko. Mój jamnis wazył ok.10 kg. Poczekamy na wymiary Ciagutki . -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
To dobry znak, unoszenie tyłu.U Dzekusia tez sie tak zaczynało.U na smówili:masaże, masaże, masaze....I kiedy juz ostatnim razem miał duży zanik mięsni w lapce, to masażami, lampa ,ciagłą gimnastyką nie doszło do całkowitego zaniku. Ja nosiłam Dzekiego na szaliku albo pózniej zrobiłam lejce.Podkładałam mu pod brzuch lub pachwinki i tak chodzilismy sobie . Mam nadzieję, że Ciągutka wstanie na łapki.Trzymam kciuki. -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No to spojrzenie z białeczkiem:lol:Malinki. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/c467f4880a11d99c.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze zabawa Kefcia z Malinką [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/81/a5631b72c51425e9.jpg[/IMG][/URL] I oni razem na fotelu [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/127/edf590e95a4df524.jpg[/IMG][/URL] -
mini wyżełka czarna, młoda i śliczna ZNALAZŁA DOM U ZDROJKI!!!!!
Monia70 replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Jak pięknie wygląda z ta kostką:lol: Jest przeszczęslliwa, szczególnie obgryzając ja na leżąco, na fotelu... -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dobrej nocy Rysiaczku! -
Przepiękne :-(:loveu:
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Jest sliczna i malutka .Taki szorsciaczek piękny!!! -
No wreszcie ! jak ona słodko liże misiaka :loveu:Tak miłośnie:lol:
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Monia70 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taaak.Niedziela.Znów. Ja mam nadzieję, że dla Niego ta niedziela była słoneczna,pogodna.Że On odszedł już nie cierpiąc i dobrze się czująć. To mi dodaje siły na myslenie. Tak bardzo wam dziekuję, że pamietacie, ze jesteście, ze odwiedzacie. Bez was trudno byłoby dac sobie radę. -
Celinko !!!!!!!!!! [SIZE=4][COLOR=red][I]Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie, idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz, silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia, niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Ci radość. [/I][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/66/4b513301ef373743.jpg[/IMG][/URL]
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Tak, pan Piotr to dobry spejalista.Wykonał nawet wózek dla malutkiego, sparalizowanego szynszyla. Podjął sie równiez jako JEDYNY w Polsce do wykonania wózka na przednie łapy!!!!!!Dla Batona.Miał to być prototyp!!!Nie zostało to jednak wykonane z przyczyn niezaleznych od p.Piotra , ani ode mnie. Do przemywania odleżyn rewelacyjny jest Rivanol na przemian z psikaniem Bivacynem(antybiotyk).Do smarowania maść na oparzenia .Jak już królewna bedzie w domku, to obfotografujcie ją , te odleżyny jak to wygląda. JoSi, prosze , podaj mi na prv adres .Wysle jednorazowe podkłady.Dodam, ze można te podkładay kupić o wiele, wiele taniej.Trzeba tylko troche pozałatwiac(nie duzo) , ale sie b.opłaca.Jak bedzie trzeba powiem co i jak. Wymiary mojego nieżyjącego skarba [*] A 26 cm B 31 cm C 9 cm D 23 cm E 17 cm F 57 cm W przypadku, kiedy Ciągutka nie rusza tylnymi łapkami wogóle mierzymy tylko wymiary od A do F pomijamy te 1,2,3. -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Monia70 replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Z Ulv, mówimy o tym samym p.Piotrze , który robi wózeczki.Tak, są z aluminium z prętem na grzbiet.Super lekki . Teraz jestem na nocce, ale poszukam w domu wymiarów Dżekusia i podam. Tutaj pan Piotr podaje jak nalezy wymierzyc psa.Trzeba zmierzyc każdy wymiar , krok po kroku.Zajmuje to ok10- 15 minut. Potrzebne sa 2 osoby.Wygląda może zawile ale jest spoko.Ja mierzyła z pomoca brata i sie praktycznie udało za pierwszym razem , była tylko 1 mała poprawka. [URL]http://www.dogxtension.eu/pomiary.htm[/URL] Pan normalnie wystawia faktury , wiec nie ma problemu. -
No cuuuuuuuuuudaki pikne :loveu::loveu::loveu:
-
BEZ SENSU :angryy: