Ojejjjjj, mój Tosiulek chory!Tak nie może być:-(.
Kochanie,zdrowiej, nie możesz byc chory, nie możesz!!!!!!!!!!!!!!!
Dżekiem tez leciała krew z sisiaczka.Ale po Usg nic nie wyszło, ani prostaty ani nowotworu nic.Dostał leki i przeszło!!!!!!!!!
I Tak też będzie u Atosika-wielkiego królewicza!!!!
Celinko, a jakie leki bierze Atosik?