Jump to content
Dogomania

Monia70

Members
  • Posts

    4557
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monia70

  1. Gasparek [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/8748/gaspar22cy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9961/gaspar49yi.jpg[/IMG][/URL] Tak , toż to żywa replika Hosi w męskim wydaniu :p
  2. Hurrrrrraaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No to trzymamy :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
  3. I co u naszych dzielnych , kochanych dziewczyn słychac? Jak Hosia przezyła zabieg?Mam nadzieję,że jest ok??? U mnie starch był nie do przezwyciężenia.Ale zyjemy.Zdrowe.Obie z Tosią ;) A Bunieczka , co z jej wszystkimi wynikami ?????
  4. :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: Dla Ciebie Atosku ,piekne wiosenne kwiatki... [*]
  5. Jestem z wami . :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  6. Nie tylko Jamnik i nie tylko Kraków mówi, że będzie dobrze! Ja tez tak mówię i myśle.Bo tak musi być. Aniu, a moze mogłabyś sie skontaktować (jeśli juz rozmawiałas to przepraszam)z ciocią Rybon .Może ona by cos jeszcze pomogła w sprawie mocznika i kreatyniny ??
  7. Dziekuję ulv i Aniu-Soniu. Swięta straszne.On nie szczeka jak wracam z pracy ani nie słyszę Go jak się budzę:placz: .Te domowe nie szczekaja :shake: . To był czarnulec podwórkowy.Dla mnie jego odejście to osobista tragedia. Aksunia, specjalne myzianka dla Ciebie :loveu:
  8. Aniu , pamietaj ,ze nieustannie trzymam kciuki i bardzo, bardzo pozytywnie myślę.Musi się udać , musi być jeszcze dobrze. Pigwuś , nie wygłupiaj się maleńka , masz przecież dla kogo żyć więc daj spokój z choróbskami :mad: . Trzymajcie się dzielnie dziewczynki.
  9. Aniu, tak bardzo walczysz o Pigwunie, że nie może byc inaczej.Wyniki muszą być lepsze. Pigwusiu, zyczę CI psinko najdrożasza zdróweczka, woli i siły do walki z chorobą, żebyś jak najszybciej wyzdrowiała i brykała sobie szczęśliwa u boku Ani . A Tobie Aniu , nieustannych pokładów miłości,również siły do walki , miłosnej i bardzo przyjaznej atmosfery na świąteczne dni. Zdrowych i wesołych świąt.
  10. Tak , łatwiej nie jest ale jakoś przynosi ukojenie kazde wejscie na TM. Havanko , skarbie niech Ci tam będzie dobrze.
  11. Łazuniu - wesołych świąt skarbie, niech będą zdrowe i szczęśilwe cokolwiek szczeście znaczy za TM. Tyle tam naszych przyjaciół, że pewnie nie zdążyłaś ich jeszcze wszystkich poznać.Jeśli lubisz czarnych to od 2 dni jest tam mój Maks:-( Może już się znacie, może razem wędrowaliście do nieba? Bądzcie radośni i szczęśliwi.
  12. Oskarciu, nie smuć się maleńki .Smutki wzięłysmy z Elą na siebie. Ty bądź szczęśliwy, radosny.Kop doły na zielonej trawie, ganiaj za dziewczynkami, wąchaj do woli , rozganiaj chmury na niebieskim niebie żeby ciagle na na nas spoglądać, smakuj świąteczne przysmaki ale w lany poniedziałek uważaj z wodą ;) WESOŁYCH ŚWIĄT MALEŃKI SKARBIE :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:
  13. Kochamy i tęsknimy strasznie a ciągle ktoś nowy tam do nich dochodzi:-( Atosku , wąchaj wiosenne kwiatki, popdlewaj świąteczne trawki tylko nie ganiaj zbytnio za małymi kurczaczkami ;) i .... jak zawsze bądź z Jolą i rodzioną w świąteczny czas.
  14. Melasiu,kwiatuszku mój mały, zaopiekowałaś się Maksiem?Wiem, że tak, ale tak tylko pytam. Wiesz mała, Maks mimo,że sporawy to pewnie czuje sie bardzo zagubiony.Pomóż mu proszę kochanie. Źle mi i strasznie smutno bez was.Szczególnie teraz, bez Czarnego Maksa. Ciagle płaczę:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
  15. Kochaniutka Aksunia :loveu: Dobrze, ze choć ona ma się dobrze. Mój Maks odszedł dzis .....tak strasznie trudno. Cioteczki , wymiziajcie Aksunie ode mnie,proszę.
  16. Tak, są razem a dziś jeszcze dołączył do nich mój Maks.I ja do licha pytam tylko DLACZEGO???? Agga, ogladaj zdjecia, dotykaj rzeczy ,myśl i płacz.To jest najpiekniejsze co po nich zostało.Tylko tak trudno się żegnać.I pytanie pozostaje bez odpowiedzi.Dlaczego????
  17. Maje serce, rozum i dusza są w rozsypce.Kompletnie nie mogę sie pozbierać a płacz nie przynosi ulgi. Elu, trzymam się tylko dzieki Tobie i Darkowi. Nie wiem jak żyć??? :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Mój zyciowy dramat.......
  18. Maksiu,DLACZEGO ???????? Dlaczego tak musiało się stać??? Dlaczego odeszłeś a ja nie mogę się kompletnie poozbierac????????? Płacze bez przerwy ale to nie przynosi ulgi. jest tylko nieme pytanie.Dlaczego??????? Wybacz............ dla Ciebie perełko wśród czarnych diablików [*] [*] [*] Bez sensu ta śmierć. CHolera
  19. Taaak , bardzo smutny .I Pigwa znów chora. Pozdarwiam Cie Tonciu!!! Ukochaj Melę :loveu:
  20. nie tylko Kraków ale i ziemia lubuska całym sercem i siłą trzyma kciuki i przesyła pozytywne mysli. Aniu- nie wiem co powiedzieć, jak pocieszyć i dodać sił ??!Jetsem z wami. Wielkie i cieplutkie myzianka dla Pigwusi :loveu:
  21. Dziś przeczytałam o Mazaczku wiedząc ,że go już nie ma i wiedząc , ze to ostatnie 1 :2 to MAZAK = Hosia i Bunia . Mimo to nie mogę powstrzymać łez....płyną same.... Tak bardzo trudno pożegnać miłość , tą namacalną , tą pachnącą i kudłatą.Ale nie ma nic piekniejszego w zyciu jak móc przeprowadzić przyjaciela za TM, pozwolić mu odejść w ukochanych rękach , wdychajac znany zapach, czuć słowa towarzyszące pożegnaniu :placz: :placz: :placz: Przeprowadzenie psa za barmy TM to wielki dar.Dobrze, ze był wam dany. Też go dostałam od życia. Dorothy i Tuxman - jestem z wami :-( :-( :-(
  22. [quote name='Ania-Sonia']Co tam słychać u Aksuni? Brakuje mi wieści o niej :-([/quote] no właśnie , bo tak cudnie sie czyta o wyczynach Aksuni-wiercipiętki ;)
  23. Melus !! Dziś odeszła Łazy :-( :-( :-( Oprowadź Ją po zielonych łąkach, pokaż gdzie przez chmury najlepiej widać ziemię,powiedz , ze warto czekać, że jeszcze trochę i się spotkamy...,powiedz ,że mimo że oddzielnie ciągle jesteśmy razem ,Ona i Paulinka też. Dlaczego tak strasznie trudno bez was zyć i ciagle serce boli? DLACZEGO???????????
  24. Musi się udać !!!!!!!!!!!!!!! Pigwuniu, walcz kochana, nie poddawaj się, prosze.......... Dziś już tyle łez i smutków na dogo. Proszę, WALCZ dla miłości, dla Ani, dla siebie !
×
×
  • Create New...