-
Posts
628 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aten@
-
[quote name='Cimi']No dodatkowo Fiona pożarła się ze znajomą amstaffką Atena :evil_lol:.[/quote] ale na szczęście bez szkód :eviltong:
-
moja sucz ogólnie reaguje, jak na nią ryknę i to tak porządnie, najlepiej dodając "kurrrr*a" - wtedy od razu przestaje się gryźć z innym psem. Wiem, że nie powinno się krzyczeć, bo to podudza psy do walki, ale moja boi się mojego krzyku i od razu staje się potulna. Choć raz miałam taką sytuację, że krzyk nie poskutkował i musiałam ją odciągąć za tylne łapy, co nie było rzeczą prostą, bo druga suka nie zamierzała odpuścić. Na szczęście jej pan był na tyle przytomny, że w momencie, gdy ja ciągnęłam Tośkę za tylne łapy, to on zaczął odciągać swoją sucz. Cała przygoda skończyła się w sumie dobrze, moja jak zwykle wyszła bez szwanku, a bokserka miała pocharatany pyś :( a poszło o głupią oponę :(
-
[quote name='Cimi']Kwestia naszego klubu. Sebastian, może byśmy zaczęli myśleć nad nazwą i już funkcjonowali jako grupa :cool3: ? Kwestia finansów, właśnie gdybyśmy tworzyli już grupę może by dałoby się ugadać z Psią Krainą. Niby 10 zł od psa to nie dużo, ale może by dało się ugadać, że płacilibyśmy mniej za wynajem terenu w niedziele jako grupa ?[/quote] ja się pod tym podpisuję :D działając jako zgrana grupa i dogadując się z Psią, nie zdarzy się nigdy taka sytuacja, że przyjedziemy,m a tor okaże się zajęty. Poza tym, poruszyłyśmy dziś jeszcze temat konta bankowego, o którym wspominałeś na spotkaniu. Dobrze byłoby już ustalić konkrety, założyć konto i powoli wpłacać kaskę na przyszły własny tor :D W końcu czas ucieka... No, ale do tego potrzeba zdeklarowanej ilości STAŁYCH osób, które będą ćwiczyć.
-
już jesteśmy w domu, najedzone i powoli się rozgrzewamy :) Niestety, większość się wystarszyła pogody i nie dojechała :mad: Było nas tylko 5 piesków, wśród których znalazła się mała, pocieszna suńka (jak sądzę, to to był Woo ze swoja psinką), która biegała jak szalona w pełni szczęścia :lol: Moja małpa była dziś strasznie rozproszona, wszędzie jej było pełno, tylko nie koło mnie :angryy: A w pewnym momencie Fiona z Ateną zamieniły się imionami i pańciami, co w sumie było ciekawym doświadczeniem :lol: :evil_lol: Aczkolwiek bardzo miło się ćwiczyło z Fionką :p
-
[quote name='Woo']hejka! Wszystko jest na dobej drodze bym dziś w końcu się pojawił. O której się spotykacie i do której będzie trwał trening? Pozdrawiam Woo[/quote] Spotykamy się o 14 na miejscu (Czechowice), kilka osób jest wcześniej, kilka później. Koniec treningu nie jest przewidziany na konkretną godzinę, wszystko zależy od chęci psów i właścicieli :lol:
-
moja sucz byłaby wniebowzięta takim basenem :loveu: :diabloti:
-
[quote name='nathaniel'][SIZE=1]Ciągle chce z tą "bestią" trenować, ale w sumie się tego boję, boje sie jego reakcji. Rambo nie jest też przyzwyczajony do jazdy autobusami,a musielibyśmy się tłuc dwoma-jak nie więcej.[/SIZE][/quote] nie dowiesz się, jak nie spróbujesz :eviltong: a co do jazdy autobusem - moja tego nie lubi, całą drogę jest koncert wszelkiego rodzaju pisków, ale jakoś dajemy radę - w końu pies się przyzwyczai :razz: a nawiasem mówiąc, paskudna pogoda dziś :( szkoda, że nie jest tak jak wczoraj :(
-
[quote name='Cimi']Kto będzie jutro :cool3: ?[/quote] melduję się w pełnej gotowości :diabloti:
-
[quote name='cockermanka']Kopiowanie jest niezgodne z prawem...[/quote] o tym to ja dobrze wiem, ale każdy z nas wie, że weci kopiują bez problemu. Co drugi AST ma kopiowane kłapioki i to to nie tylko te stare, ale szczeniaki również. Poza tym, dyskusja na temat kopiowania nie jest moim celem.
-
przepraszam, że się tu podłączę, ale nie wiem, gdzie mam zadać to pytanie, a strasznie mnie ciekawi ta kwestia. Mianowicie, chodzi mi o szczeniaczka, który ma tatuaż w uchu, bo hodowca tak zdecydował. Ktoś kupi takiego malucha i zdecyduje się na kopiowanie ucholów - co wtedy? bo tatuaż albo zniknie w całości, albo jakaś jego część. Jak w takim przypadku można zidentyfikować, że to jest ten pies, a nie inny?
-
[quote name='Cimi']Qudlata, dzięki :lol:, ale w sumie nie ma już takiej potrzeby ;). Nawet miło się jeździ się autobusem i Fionie też dobrze to zrobi :lol:.[/quote] no ja myślę :mad: :eviltong:
-
[quote name='Ecco']Cały czas jestem z Wami troszeczkę mi ten tydzień w pracy zwariował i w związku z tym większą uwagę muszę chwilowo przenieść tam. To nie znaczy, że nie myślę o nas, kombinuje intensywnie jak do wszystko sensownie poukładać. Po pierwsze jak pogodzić treningi flyballu z treningami agiliti?. Po drugie w moim przekonaniu, jeżeli chcemy się w agiliti rozwijać to musimy stworzyć sensowny plan treningu od podstaw do skakania w tym miejscu przyłączam się do stanowiska w tej kwestii Wafelka i Godeline. Nad tym pracuję.[/quote] :multi: Sebastian żyje i wciąż o nas pamięta :multi: bo już się zaczynałam martwić ;) [quote name='Ecco'] I po trzecie powstaje alternatywa zorganizowania w sierpniu obozu agiliti związku z niefortunnym dla kilku osób terminem obozu organizowanego przez Fort. Czy ktoś byłby zainteresowany? [/quote] byłby - np ja z Tośkiem :)
-
[quote name='basia']Agnes, Aten@ musiałaby odstawić siemię na przynajmniej kilka tygodni o ile nie miesięcy, przy karmieniu tą karmą co obecnie. Jeżeli włos i skóra byłyby nadal tak samo ładne, zdrowe i błyszczące to by znaczyło, że to zasługa karmy. Jeżeli byłoby inaczej - siemienia lnianego. Nikt jednak nie będzie na własnym psie takich eksperymentów przeprowadzał :razz:[/quote] hehe, raz, że nie mam zamiaru przeprowadzać eksperymentów, a dwa, z tą karmą przez dłuższy okres czasu nie da się, bo my jak na razie przez ten cały okres co 15kg kupuję nową karmę, bo jakoś nie możemy dopasować. Jak suczy gra, to mi nie, a jak mi, to suczy nie bardzo...
-
[quote name='Cimi']Ola, no chyba tak jak ostatnio niedziela godzina 14 :cool3:. Chyba :lol:.[/quote] no, ja wiem, że umawialiśmy się na niedzielę, ale głownie z tym ucichnięciem chodziło mi o Sebastiana... :cool3:
-
[quote name='Agnes']i o to mi chodzilo - karma moze miec bardzo duzy wplyw na siersc. Sama to sprawdzilam na swojej suce, zmiana byla odrazu! Bylam w szoku. A zmienilam tylko karme...[/quote] no ja tak nie do końca się z tym zgodzę, moja sucz i pies koleżanki jadły tą samą karmę, plus moja dodatkowo siemię - różnica widoczna na pierwszy rzut oka. Pewnie zaraz mi powiesz, że pies koleżanki gorzej przyswajał tamtą karmę niż moja sucz :lol: W sumie to nie wiem, jak to jest, nie będę się kłócić, bo to nie o to chodzi. Moim zdaniem siemię działa, przynosi efekty, a przy tym nie szkodzi i jest tanie - więc czemóż by go nie dawać :)
-
a czemu temat agility tak ucichł? Co będzie z tym dalej? Czy w ogóle coś będzie?
-
efekt jest z całą pewnością po siemieniu, moja suka ma atopię i jej sierść i skóra były w bardzo kiepskim stanie, miejscami była łysa, skóra czerwona, rozpulchniona i gorąca. Od ponad 1,5 roku dostaje 2 x dziennie łyżkę zmielonego siemienia i efekty są nieporówywalne. Oprócz tego przeszlismy na karmę dla alergików, ale nie sądzę, że karma ma aż taki wpływ na sierść i skórę. Dodam, że sucz nie dostaje żadnych środków witaminowych ani tym podobnych - po prostu sucha karma plus siemię. Dodam jeszcze, że siemię polecił mi właśnie wet, jako bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych i że to pomoże. aaa, dodam tylko, żeby nie było, że za pomoca siemienia wyleczylismy atopię ;), że z najgorszego stanu wyszliśmy za pomoca sterydów i antybiotyków. Gdy załagodzilismy najgorszą formę, zaczęłam podawac siemię i w te lato wyglądało to już zupełnie inaczej (a moją sucz uczulają głownie trawy, których w lecie nie brakuje)
-
ja od dawien dawna mielę siemię i posypuje tym karmę. Sierść suczy pięknie się świeci, nie wypada. Może teraz dla odmiany spróbuję zrobić glutki, ale nie wiem, czy moja będzie chciała to zjeść.
-
dla chętnych - zapraszam tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=2683&page=74[/url] wczoraj byliśmy w psiej kraince na pierwszych ćwiczonkach :D
-
[quote name='ma-ja']Hmmm, no wiesz, dla mnie wrzaski sa wyraznym wskaznikiem stanu nerwow :) A chyba przyznasz ze dosc glosno bylo :cool1: Chyba ze ktos tak lubi sobie pokrzyczec dla przyjemnosci :cool3:[/quote] to ja chyba głucha jestem, bo nic nie słyszałam :lol: ale mniejsza o to... moim zdaniem ćwiczenie na jednej tylko stacjonacie nie ma sensu, bo to każdy pies potrafi, a chodzi nam przecież o to, żeby ładnie skakały przez więcej. Super byłoby, gdybyśmy mieli skąd wytrzasnąć jeszcze 3 stacjonaty, wtedy moglibyśmy się podzielić na 2 grupki i każda grupka miałaby swoje. Teren jest duzy, więc z miejscem nie byłoby problemu. Tylko skąd wziąść stacjonaty :(
-
nie bardzo wiem, jak miałby wyglądać ten podział na grupy - bo chyba nie w tym samym czasie? jednak mało komu pasują zajęcia w tygodniu, chyba, że podzielilibyśmy się na dwie grupy, jedna w sobotę, a druga w niedzielę, ale to też mi się wydaje troszkę bez sensu, bo jednak praktycznie każdy z nas jest na poziomie początkujących, więc możemy ćwiczyć razem, a jeśli chodzi o wypowiedź Moniki, to jakoś nie zauważyłam, żeby ludziki były poddenerwowane zachowaniem swoich psów, bo pieski były grzeczne (większość ;) ) W ogóle nie wiem, jak to będzie dalej wyglądało, czy spotykamy się tylko w niedzielę, czy równiez w sobotę? ja bym była chętna na oba te dni, przynajmniej dopóki nie ma śniegu i mrozu.
-
[quote name='Godelaine']A własnie, przypomniałam sobie - Tośka mnie dziś zachwyciła! Tzn wszystkie psy pracowały naprawdę fajnie, ale Tośka była bombowa! :) Dziewczynie się chyba te klimaty podobają :D[/quote] ojej, aleś nas zawstydziła :oops: :oops: :oops: ale to prawda, że Tosiek lubi takie rzeczy - ona uwielbia skakać i biegać. a oto te kilka fotek, które chciało mi się zrobić :oops: to było zanim się cała grupa zeszła. Na pierwszej fotce reakcja na konika :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/285/d9353c9879ca0201.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/275/a2374a936123ded1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/275/b138b21fa0707a1e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/275/854999294e373f68.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/285/00251fee772bca43.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Godelaine']P.S. Mam nadzieję, że się za bardzio nie rządziłam. Jeśli komus się to nie podobalo, to proszę mówić śmiało. Nie obrazę się :)[/quote] w końcu ktoś musiał nami porządzić, bo inaczej byłby chaos :evil_lol: [quote name='coztego']To chyba następnym razem się wybiorę osobiście, Wy będziecie skakać, a ja będę Wam robić zdjęcia 8) Tylko nie zapomnijacie aparatów :evil_lol:[/quote] ojj, przydałby się fotograf, przydał :) bo nie da się hopsać i robić fotki ;)
-
ja jestem bardzo zadowolona :D moja sucz ładnie skakała, po kładce łaziła bez problemu i co najważniejsze - NIE ZWRACAŁA UWAGI NA KONIE :crazyeye: :multi: :loveu: Raz, gdy była bez smyczy, podbiegła do siatki, gdy szedł koń, ale tylko się pogapiła i ładnie wróciła do pani, czyli do mnie :loveu: jeszcze, gdyby w autobusie było bez koncertu, to byłoby super :razz:
-
[quote name='Ecco']Aloha Bardzo proszę o potwierdzenie swojej obecności na jutrzejszym otwartym ale roboczym spotkaniu Agiliti[/quote] będziemy na pewno :)