Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Powodzenia, maluszku. :loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='eliza_sk']Nikt nie kibicuje Shirakowi ? Jutro podróż życia :loveu:[/QUOTE] Ja kibicuję z ukrycia. :scared:
  3. [quote name='eliza_sk']Oczywiście, że się napiję ! Postaram się męża wywalić u kuzyna najpierw i dopiero sama do Was, żeby mi nikt nie rzęził za uchem, że już, że ile jeszcze, bla,bla, bla .... Dam Ci znać Agatko jutro, bo Tomek mi jutro da znać czy jedzie ze mną i o której jak coś, jeżeli nie z nim to przyjadę z mamuśką, a ona psiarz taki jak ja, więc ona rzęzić nie będzie :eviltong: [B]Nie kłopotaj się z jedzonkiem - do pracy kobieto idziesz. Wystarczy wrząca woda na herbatkę[/B] ;)[/QUOTE] Eliza, nie zapomnij zabrać herbatki do tej wrzącej wody. :diabloti: Ale się cieszę. :loveu::loveu::loveu:
  4. Dinusia: :cool3: http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/ http://ale.gratka.pl/ http://www.adopcjapsa.pl/ http://www.bono-polska.pl/ http://www.eoferty.com.pl/ http://www.dwukropek.pl/ http://warszawa.gumtree.pl/ http://www.szybko-sprzedam.pl/ http://adsy.pl/ http://warszawa.olx.pl/ http://www.neeon.pl/ http://petsy.pl/ http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ http://www.psy.pl/adopcje/ http://www.psy.elk.pl/ http://***********/ http://www.kokosy.pl/ http://www.e-zwierzak.pl/ http://www.rozglos.net/ http://portal.animalia.pl/ http://www.najpewniej.pl/ http://www.pajeczyna.pl/ http://www.pineska.pl/ http://www.offer.pl/ http://mamoferte.pl/ http://www.hodowcy.com.pl/ http://www.portalogloszen.pl/ http://www.nasipupile.pl/o http://www.adopcje.org/ p[ akceptacji http://www.bardzi.pl/ po akceptacji http://kupiepsa.pl/ http://rzeszow.stacja.biz/ http://ogloszenia.e-gratka.info/ http://www.e-anonse.org/ http://www.mojpupil.pl/ http://www.e-mercato.pl/ http://www.cafeanimal.pl/ http://zwierzeta.i-bazar.pl/ http://oglosili.pl/ http://www.oglosze.pl/
  5. [quote name='ania14p']Dobrze, to ja biorę tego wariata, mam nadzieję, że się nie zerżną z moimi kotami i psami. Ela nie będzie się bała, że krzywda się koteckowi dzieje, a moje zarazy zniosą wszystko. Tylko pamiętajcie, ja też módką nie jestem! Do Krakowa teraz nie mogę pojechać, ale jak ktoś wariata podrzuci do Warszawy, to zabieram i kocham!!!!!!!!![/QUOTE] Jasny gwint, właśnie miałam się zabrać za ogłaszanie Koksidła. Aniu, jesteś wielka. :multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [SIZE=3][B][COLOR=Red]Same cudeńka dla Dyzia: :cool3: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13433701#post13433701]Same cudeńka - decoupage, ksiązki, porcelana, zobacz! Do 12 XI. - Dogomania Forum[/url] [/COLOR][/B][/SIZE]
  7. Ale wspaniałe wieści. :loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='eliza_sk']no na Isadorę uważać trzeba, bo zadymiarz nie z tej ziemi :diabloti: A Jadzia - biedulka straszna. Ciotka tomcug jamniora znalazła i niedługo Cię zatrudnimy do nowego banerka, oki :mad: ?[/QUOTE] A bo te jamniory to u mnie jakoś tak za często się pojawiają...
  9. [SIZE=4][B][COLOR=Red]Jeszcze jeden bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-swiateczny-dla-dyzia-do-11-xi-zapraszam-172769/[/URL][/COLOR][/B][/SIZE]
  10. kolejny.............
  11. zapisuję wątek
  12. A ja trzymam mocno kciuki. Ależ piękna ta sunieczka. :loveu:
  13. [quote name='Osa']Chcę wszystkich poinformować że [B]Nanusia[/B] już oficjalnie została mieszkanką Warszawy. Ma cudowną Pancię, bardzo wrażliwą na krzywdę zwierząt która postanowiła dać suni swój dom i serce. Do towarzystwa [B]Nanusia[/B] ma starą kotkę oraz adoptowaną ze schroniska sunię. Sunia od razu pokochała [B]Nanusię[/B]. Jest w stosunku do [B]Nany[/B] bardzo opiekuńcza i jest jej oczami. Na spacerkach broni jej tak, że żaden pies nie ma szans do niej podejść. Obie śpią z Pancią w łóżeczku przytulone do siebie. Powodzenia malutka - bądż szczęśliwa w nowym domku.[/QUOTE] :laola::laola:
  14. Lisek ogłoszony: http://ale.gratka.pl/ http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/ http://www.bono-polska.pl/ http://www.eoferty.com.pl/ http://www.dwukropek.pl/ http://warszawa.gumtree.pl/ http://www.szybko-sprzedam.pl/ http://warszawa.olx.pl/ http://www.neeon.pl/ http://***********/ http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ http://www.kokosy.pl/ http://www.argetto.pl/ http://www.pineska.pl/ http://www.e-zwierzak.pl/ http://portal.animalia.pl/ http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/ http://www.najpewniej.pl/ http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/ http://rzeszow.stacja.biz/ http://www.adopcje.org/ po akceptacji http://www.nasipupile.pl/ http://www.bardzi.pl/ http://www.portalogloszen.pl/ http://www.hodowcy.com.pl/ http://mamoferte.pl/ http://www.pajeczyna.pl/ http://petsy.pl/ http://www.cafeanimal.pl/ http://zwierzeta.i-bazar.pl/ http://szukajzwierzaka.pl/ http://www.offer.pl/ http://www.oglosze.pl/ http://www.morusek.pl/ http://www.e-mercato.pl/ http://www.e-anonse.org/ http://oglosili.pl/
  15. Ty wiesz.................. [IMG]http://www.bandyci.org/img/glaszcze.gif[/IMG] [IMG]http://www.bandyci.org/img/cmok2.gif[/IMG] [IMG]http://www.bandyci.org/img/tuli.gif[/IMG]
  16. Poczęstowałam się właśnie jednym i ......działa. :multi:
  17. [quote name='kika22']Taka slicznotka i bez domku:placz:[/QUOTE] A ile jeszcze jest takich bezdomnych ślicznot................
  18. Cóż za porażające podobieństwo: Pan i jego pies :evil_lol:.
  19. Ona jest tak piękna, że na pewno znajdzie domek. Nie warto dawać byle komu. :shake:
  20. Jakie one piękne..............
  21. [quote name='Osa'][B]tomcug[/B] - ależ Ty masz szczęśliwą rękę:loveu::loveu::loveu: Mały kotek Fumek poszedł już do adopcji- zgłosiła się po niego wspaniała Pani o wielkim sercu. Wzięła i jego i jeszcze drugiego troszkę starszego kotka aby wychowywały się razem. :multi::multi::multi::multi: Bardzo Ci dziękujemy Jesteś nieoceniona:multi::multi::multi:[/QUOTE] Osa, nawet nie wiesz jak się cieszę. :multi::multi::multi::multi: Takie wieści to blsam na moją skołataną duszę. :p:p:p
  22. [quote name='a.piurek']Trzymamy - ja i osiem łapek[/QUOTE] My też, my też. :cool3:
×
×
  • Create New...