Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Agucha']Ja po rozmowie z Izą też doszłam do tego wniosku:) Umówiłyśmy się, że kochana cioteczka podjedzie za jakiś czas na wizytę po-adopcyjną i jakby coś było nie tak - wsiadam w auto i go zabieram! ;) [B]A ta gadzinka mała, chyba podsłuchała rozmowę nasza, bo zeżarł mi dokumentnie kabel od domofonu, który wczoraj TZ tak pieczołowicie lutował [/B]:roftl:[/QUOTE] No mówiłam Ci przecież, że on podsłuchuje i wykrakałam, że zaraz coś zeżre.:evil_lol:
  2. [quote name='Agucha']Ciocia [B]Monika[/B] to widzę, że perszingiem do domu z pracy wracała :roflt::roflt::roflt: No więc cioteczki - jaka decyzja?[/QUOTE] Bo na dodatek telefonu zapomniałam. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja bym zaufała i dała ludziom szansę. Oni tak bardzo chcą przygarnąć Pinka i to bierze się z serca. Więc ja wierzę, że to będzie kochający domek. Zawsze można potem skontrolować. :pAleż mam ciśnienie...
  3. Ja też rozmawiałam z Izą, mam do Niej pełne zaufanie i bardzo, bardzo dziękuję. :loveu::loveu::loveu:
  4. Będzie dłuuuuugi dzięn. :roll:
  5. Pięknie napisałaś. Strasznie się denerwuję, chciałabym, aby psinka dobiła już do swojego domku. Na zawsze. :roll:
  6. W każdym razie zadbamy o to, żeby Pinek poszedł do nowego domku wykastrowany i zaszczepiony na wszystko, co potrzebne. Będzie miał własny dokument, czyli książeczkę zdrowia.:loveu:
  7. Agucha, a fakturkę już wzięłaś? Jeśli tak to na kogo?
  8. Eliza, ale Ty masz rękę, kobieto! :loveu::loveu::loveu:
  9. A Karuś cycucha nam pokazał na do widzenia.:razz::evil_lol:
  10. Biedna psinka. Eliza, nie piszesz do siebie, ja cały czas śledzę wątki jędrzejowskie tylko nie piszę, bo kurczę nic mądrego nie wymyślę.
  11. Majeczka to jedna z najpiękniejszych historii na dogo, podobnie jak Serwuś, Brajl, Onionek...
  12. Ależ przystojniak z niego, no nie mogę.:cool3:
  13. Ja też się cieszę, że wszystko zaczyna się układać pomalutku. Sunieczka pięknie porasta. :loveu:
  14. Eliza, ja też tak myślę. A swoją drogą skończył się bazarek dla Pinka, zebraliśmy prawie 100 zł, więc nie jest źle. Agucha, bardzo się cieszę, że łobuz zaczyna się słuchać, też uważam, że należy o tym informować przyszły domek, skoro pies wymaga pracy to nie ma co odpuszczać mu. A efekty są, więc chwała Ci za to. :multi::multi::multi: Nie mam jeszcze odpowiedzi w sprawie kontroli domku, musimy poczekać.
  15. [quote name='farmerka63']Pytasz o wątek collie na dogomanii ? Nie ma . [B]Ma natomiast na collie.info.pl oraz na drlucy.pl[/B][/QUOTE] Pytałam o forum collie. ;)
  16. A czy sunia ma założony wątek na colli? Jeśli nie, to ja założę.
  17. Jednak powinien być jedynakiem... Jeżeli damy szansę pani z Katowic to szukamy kogoś do sprawdzenia domu, tak? Eliza już mi podpowiedziała do kogo uderzyć, tylko czy wiadomo, w jakiej dzielnicy pani mieszka?
  18. Spokoju i tego, by zaczęło iść ku lepszemu ode mnie i mojego stadka. [IMG]http://www.blogi.szkolazklasa.pl/privefiles/blog-2841/kartka%20wielkanocna%201.jpg[/IMG]
  19. Malagos mieszka niedaleko Makowa Mazowieckiego. Mam nadzieję, że nie dostanę pałką po łbie za tę informację. :mad::mad::mad:
  20. A ja ciągle pamiętam o tobie, maluszku.
×
×
  • Create New...