-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
tomcug replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie, Ares mieszka jak w bajce.:loveu::loveu::loveu: Jedno uszko proste, drugie ciapniete, przesłodki maluch... -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
tomcug replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Red]NIESPODZIANKA!!!!![/COLOR][/B] Witam :) Przesyłam zdjęcia Aresika :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :):):) p.s. dzieciaki od siostry przez Aresika nie chcą wracać do swojego domu. Codziennie jest rozpacz, że muszą jechać. Za to Ares o godz. 7.30 czeka już przy bramie i doskonale wie, że zaraz przyjadą. To jest niesamowite !!!! Renata [IMG]http://images40.fotosik.pl/308/e9a1b97c4c6ffa79med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/312/c0f40bc8c91c105dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/311/b9c0d4b66ead0bd6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/312/701a65edb4a3ab97med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/312/acd8b5e6eb64bb5cmed.jpg[/IMG] -
ALFIK - młody,śliczny psiak - ZNALEZIONY w lesie - ZOSTAŁ KRAKUSEM :)
tomcug replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Słoneczko moje piękne.... -
DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)
tomcug replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Masz cudowną trójcę nie do podrobienia. A kita Lilki wprawia mnie w ogromny zachwyt.:multi::multi::multi: -
DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)
tomcug replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andy B.']Pogadaj z nimi... :diabloti: Imienne wywoływanie psiaków przy rozdawaniu smaczków ma ten plus że przestały sobie wzajemnie podbierać. Teraz każda wie kto ma być docelowym odbiorcą smakołyka :evil_lol: Jak dostają żarełko to też miski są stawiane z wywołaniem. :lol:[/QUOTE] Andy, przyznaj się - w koszarach pracowałeś? :evil_lol: :diabloti: -
DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)
tomcug replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Ale szkolone artystki, nawet jedzonko na komendę.:evil_lol: No ciekawa jestem, Andy czy te Twoje damy są szczęśliwe. Baaaardzo ciekawa jestem.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
tomcug replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zaproszę na bazarek dla Jędrzejowa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188472-Cude%C5%84ka-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-dla-Stowarzyszenia-w-J%C4%99drzejowie-do-10-lipca."]http://www.dogomania.pl/threads/1884...e-do-10-lipca.[/URL] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
tomcug replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Zaproszę na bazarek dla Jędrzejowa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188472-Cude%C5%84ka-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-dla-Stowarzyszenia-w-J%C4%99drzejowie-do-10-lipca."]http://www.dogomania.pl/threads/1884...e-do-10-lipca.[/URL] -
PIRAT-10 tyg. PSIE DZIECKO-porzucony w SZCZERYM polu - już w DOMU !
tomcug replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zaproszę na bazarek dla Jędrzejowa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188472-Cude%C5%84ka-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-dla-Stowarzyszenia-w-J%C4%99drzejowie-do-10-lipca."]http://www.dogomania.pl/threads/1884...e-do-10-lipca.[/URL][URL="http://www.dogomania.188472-Cude%C5%84ka-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-dla-Stowarzyszenia-w-J%C4%99drzejowie-do-10-lipca."][/URL] -
DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)
tomcug replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Zaproszę na bazarek dla Jędrzejowa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188472-Cude%C5%84ka-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-dla-Stowarzyszenia-w-J%C4%99drzejowie-do-10-lipca."]http://www.dogomania.pl/threads/1884...e-do-10-lipca.[/URL] -
Zaproszę na bazarek dla Jedrzejowa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188472-Cude%C5%84ka-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-dla-Stowarzyszenia-w-J%C4%99drzejowie-do-10-lipca."]http://www.dogomania.pl/threads/1884...e-do-10-lipca.[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/188472-Cude%C5%84ka-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-dla-Stowarzyszenia-w-J%C4%99drzejowie-do-10-lipca."][/URL]
-
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
tomcug replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Zaprosze nieśmiło na bazarek dla Jedrzejowa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188472-Cude%C5%84ka-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-dla-Stowarzyszenia-w-J%C4%99drzejowie-do-10-lipca.[/URL] -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
tomcug replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Pierwsza strona uzupełniona. -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
tomcug replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Przeprasza,tylko podpowiem z edycją postów.Ja klikam w edytuj post,a potem w opcję zaawansowaną i zmieniam,czy tam poprawiam w tekście i klikam w zapisz. . . . .dla mnie działa.[/QUOTE] Ja próbowałam różnie, ale normalnie mi się zawiesza... -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
tomcug replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Ivuniu, dotarła Twoja wpłata 30 zł, przepieknie dziękuję!!!!:Rose::Rose::Rose: Nie wiem, czy tylko u mnie, ale mam ogromny problem z edycją postów, chciałam wkleić skan z przelewu bankowego ale wcale mi nie przyjmuje :-(, po południu spróbuję jeszcze raz. -
Kieszonkowy, 1,7kg PIMPEK, już we WSPANIAŁYM DOMU!
tomcug replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
Zaznaczę, wróce po pracy to poczytam - trochę byłam wyjechana. -
DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)
tomcug replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Trójca nie do podrobienia.:cool3: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']Bunieczka już śpi.......[/QUOTE] Tak mi przykro.... -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
tomcug replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Oby wszystkie wątki miały takie cudowne zakończenia :loveu::loveu::loveu: [COLOR=LightBlue] [COLOR=Gray]Tomcużku, poniedziałek/wtorek zajrzyj na konto[/COLOR][/COLOR] ;)[/QUOTE] Rany, Ivuś, jak ja Ci dziękuję. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/d068.gif[/IMG] :loveu: :oops: Musze pogonić Anię, żeby te rachunki zeskanowała i całe towarzystwo, bo cos się ociągają z nowymi wieściami. :mad: