Spacer z Zemes (wyżlica), Ozim (dobek) i Hexą (która się spóźniła na zdjęcia :eviltong:). Wybaczcie jakoś, ale zupełnie nie mogła się dogada z aparatem :/
[IMG]http://i27.tinypic.com/2uzx7pe.jpg[/IMG]
[IMG]http://i30.tinypic.com/24fefq0.jpg[/IMG]
[IMG]http://i25.tinypic.com/2uqnfqq.jpg[/IMG]
[IMG]http://i28.tinypic.com/c42eq.jpg[/IMG]
[IMG]http://i27.tinypic.com/mlnhnp.jpg[/IMG]