Przynajmniej nie będziecie narzekać, ze zdjęć mało :eviltong:
Ja bym stawiała na to
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_mTusYArORI8/Sqfqn6Dhn9I/AAAAAAAAD4w/T91QM5AgUrc/s512/100_0724.jpg[/IMG]
Wystawa w tą sobotę, ale nie wiem czy dam radę przyjść - praktyki :-(:angryy: Widzisz gdzieś info o której ma by ta wystawa?