Ostatnio pokłóciłam się z kumpelą na temat sterylki. Ma sunie ok. 1,5 roku. Powiedziała, że nie będzie jej sterylizować. O.K. jej wybór nic mi do tego. Ale potem dodała, że w wieku 3-4 lat ją dopuści:shake: Niedocierały do niej rzadne argumenty :/ I tu mam pytanie. Powiedziała, że nie chce,żeby suka miała jakieś zmiany w psycice, raka sutków, czy inne schorzenia. Ma rację, czy to z seri "suke należy raz w życiu dopuścić, bo..."?