[quote name='*Monia*']Super że Ariula takie postępy robi :multi: . Ja to sobie jej niegrzecznej nie wyobrażam ;) , bo ona przecież taki kochany futrzaczek jest :evil_lol: . Ja z Hexoliną też ćwiczę tylko nie bieganie się przywitać z młodzieżą pijącą w krzakach :lol: .[/quote]Ona tylko wygląda jak aniołek :shake: Powinnaś ją kiedyś w akcji zobaczyć. Potem przychodzi robi placka gały 2xwiększe "Kto? Ja?" :shake: :loveu:
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Gratulacje dla Arii - ja zawsze wiedziałam, że to mądra suńka :loveu: :loveu: :loveu:[quote]Czasami za mądrą... Mam się śmieje jak ją proszę, żeby nie kombinowała na widok psa/kota/ptaka/pijaczka
[quote]Czy jak jest spuszczona ze smyczy to komenda 'siad' i 'zostań' również działa? :evil_lol:[/quote]Złośliwiec :mad: Dzisiaj w parku zobaczyła 4 miesięczną ONke i miała dużą ochotę do niej podbiec, ale była komenda, to została. Potem poszalały :)
Casting zaliczony - panienka ma szanse zostać gwiazdą :loveu: Musze teraz wybrać 30 zdjęć jak siedzi, leży, stoi ew. biega. Wszystko w plenerze. Jak się zgodzę, co jest oczywiste, to podpiszemy umowę z TVP :multi: