-
Posts
7282 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Greven
-
ksenka1 ma żniwa i nie może często zaglądać na dogo. W jej imieniu odpowiem, że trzeba będzie porozmawiać ze schroniskiem, może zgodzą się za darmo wysterylizować sukę, wiedząc że dom zaklepany... No właśnie - zaklepany, czy to tylko gdybanie? Bo niestety z ludźmi różnie bywa, eh... Gdyby pani z Gdańska była ok, to ja - albo ksenka1 - podwieziemy sukę do Nowogradu, żeby miała bliżej po nią.
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Greven replied to Inez's topic in Już w nowym domu
No, jesteśmy po wizycie u dwóch psychologów - behawiorystów i zaraz ruszamy w drogę do Darszyc. Seven reaguje na imię... Chudy :evil_lol: Pewnie tak na niego wołali pracownicy w schronisku, bo faktycznie chudziak z niego. Później napiszę o szczegółach. P.S. Ilość astów i pitów w schronisku - przerażająca.............................. -
Mnie też się to nie do końca podoba, bo najpierw nie bardzo chcą mi wydać psa, bo leczony, później nie mogę odebrać z powodu auta, a po tygodniu zostaje oddana do adopcji, mimo że była na mnie zarezerwowana i tego samego dnia rano dzwoniono do mnie, by potwierdzić, czy na pewno zabiorę dobcię. W ciągu dwóch tygodni Ania obiecała przeprowadzić wizytę poadopcyjną. Wtedy będziemy wiedzieć co i jak. Dziewczyny, jest jeszcze jedna dobcia, tylko niekopiowana. Dacie jej szansę?
-
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Komplikuje o tyle, że Kremowy jest agresorem do kotów i zamiast bezpiecznie w kojcu, siedzi na łańcuchu. Poza tym to niemal bezproblemowy pies, więc nie wypada mi narzekać ;) Chciałabym już widzieć go w nowym domu... tak długo czeka. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Greven replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Samochód będzie prawdopodobnie już dziś wieczorem, co oznacza, że Ivan pojedzie jutro, lub w niedzielę :multi: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Greven replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Ja nie przepadam za śmiesznymi imionami ;) Trudno zrobić lepsze zdjęcie, bo nie pozwolą go wyprowadzić, ale jak już będzie w hotelu, to obiecuję, że coś ładnego pstryknę. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Greven replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Tylko pamiętajcie, że cegiełka nie może być wirtualna, bo takie aukcje allegro usuwa (gdy ktoś życzliwy doniesie o łamaniu regulaminu). Trzeba wystawić cokolwiek - choćby znaczek pocztowy. -
ruda haszczka z niebieskim okiem i wilczasta haszczka [Stargard] http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77619
-
SZCZECIN oddana jak zbedna rzecz - Biała Sunia / ma dom!
Greven replied to doris_day's topic in Już w nowym domu
Ja nawet wiem, czyja to suka :shake: Została oddana ponieważ właścicielka miała naprawdę beznadziejną sytuację rodziną. Zanim oddała sukę, długo szukała dla niej domu. Próbowałam jej pomóc, ale wszyscy chcieli albo małego pieska, albo szczeniaka. A Maxi to spore suczydło, ze 35 kg. [B]Ważna informacja![/B] Maxi była wychowywana z małymi dziećmi. Myślę, że to dla niej na plus! -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Greven replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='Madzik13']A ja własnie zastanawiam sie czy zbierać, bo w moim mieście kompletnie nikt nie zbiera więc dlaczego akurat ja miałabym to robic? [/quote] Daltego, że: - masz kulturę osobistą - dbasz o higienę - nie interesuje Cię co robią inni, bo kierujesz się własnymi wartościami - ktoś musi być tym pierwszym i dać przykład Chyba coś sobie z tego wybierzesz :razz: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Greven replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Dawaj dawaj, Ivan! Jest coś, co możemy dla Ciebie kupić za pieniądze. Coś bardzo ważnego. Bezpieczeństwo. Życie! -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Kremowy (przez odwiedzających mnie ludzi przechrzczony już wielokrotnie na Beżowego, Kolorowego, Fioletowego, a nawet Łysego :evil_lol: ) ma się całkiem dobrze. Nieco się stonował, już tylko pierwsze kilka minut spaceru polega na jego dzikim pędzie na oślep na przód, a następnie grzecznie truchta na 8-metrowej lonży i zwiedza okoliczne lasy. Były ogłoszenia o nim w lokalnej prasie, u weterynarzy. Dokładnie opisałam, jakiego rodzaju jest to pies i w jakie warunki się nadaje, a tu proszę: jedna pani chciała go koniecznie do bloku, do małego dziecka (kolejne w drodze), a paru mądrych panów bardzo się zawiodło, gdy kilkakrotnie podkreśliłam, że Kremowy [B]nie jest agresywny w stosunku do ludzi[/B] i nie mają co liczyć na to, że zagryzie wszystkich, którzy wejdą na posesję. Trzeba być naprawdę niespełna rozumu, żeby brać sobie na głowę dojrzałego, dużego, obcego, agresywnego psa :-o -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Greven replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jesteście świetne! Tak mi przykro, że przez ten samochód nie mogę go odebrać i zamiast w hotelu, siedzi w schronisku :shake: Dzisiaj nawet mechanik mnie olał. Pasek klinowy do wymiany. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Greven replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Tylko na jak długo starczy pieniążków, jak długo będzie miał Ivan (Red Beauty) sponsorów? Bo zabrać do schroniska i wstawić do hotelu to nie sztuka, ale utrzymać go, znaleźć dom... Działamy dziewczyny, działamy. Red Beauty sam sobie nie poradzi!