Jump to content
Dogomania

Kara.

Members
  • Posts

    3770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kara.

  1. Oj Pikulec ależ ty masz oooogon:crazyeye:
  2. Yuuupi Jakie fajne wiadomości dzisiaj.No przynajmniej parę:-) [SIZE=1]Niech wreszcie coś zrobią z tym forum bo sie nawet cieszyć porządnie nie można[/SIZE]
  3. Parę moich faworytów znalazło sobie domki a ty biedaku co???
  4. Gdzie ty sie kudłaczku tak daleko szwendasz co?
  5. Cieszę się że sie udało :-) A z ludźmi to tak bywa.Jak już się upewnią na 100 %, że nic nie będą musieli zrobić i ktoś rozwiazał problem to nagle są barzdo zainteresowani:-)
  6. Monia normalnie cię kocham kobieto i twojego TZ też (tylko bez głupich myśli A cieszyć porządnie to się będę jak zadziałają emotki ;-):-)
  7. Uwielbiam ten wątek.Czytam i czytam i naczytać sie nie mogę:-)
  8. Tak mi przykro:placz::placz::placz:Ona była taka śliczna.Na pewno znalazłaby domek.:placz:
  9. A sio kudłaczku na górę.Tak daleko domków nie dają:shake:
  10. Gdzie te ludzie mają oczy:crazyeye:Taki fajny puchaty psiak i bez domu:shake:
  11. Biedactwo małe.Doddy dobrze że trafił na Ciebie.Trzymamy kciuki, łapki, ogonki i co tam kto ma w domu.
  12. Ale fajny psiak:lol: Czemu ja go wcześniej nie widziałam:crazyeye:
  13. No akucha czy ty wiesz w co sie wrobiłaś:crazyeye:Te harpie (czyli ja i reszta wielbicielek) cię zamęczą:evil_lol:
  14. :multi::multi::multi: Ależ się ciesze.Ten maluch spędzał mi sen z powiek.:cunao: I witamych nowych Państwa naszego forumowego ulubieńca. Uprzedzam lojalnie że nowi właściciele mogą mieć lekko przechlapane bo pół dogo będzie się domagać nowych wieści:lol:
  15. No widzę że parę cioteczek tu mięknie:lol: Ja już dawno go obserwuje ale:wallbash: Dwa psy,królik i my to stanowczo za dużo jak na parę metrów kwadratowych.No i TZ wracający do domu z przerażeniem w oczach i oglądający wszystkie kąty czy znowu czegoś nie przywlokłam:lol:
  16. I na dzień dobry....
  17. [quote name='Agnie Koty'] Kara---> my jesteśmy zbzikowani na jej punkcie. A moja siostra wręcz oszalała....[/quote] Skąd ja to znam:cool3:Mój TZ przez całe życie uznawał tylko foksteriery i o żadnym innym nie chciał słyszeć.Przez przypadek;)mamy Yorka i spróbuj przy nim go skrytykować:crazyeye:Nawet sąsiedzi się nauczyli trzymać język za zębami chociaż potforek rozpuszczony do granic możliwości i robi co chce:evil_lol:
  18. [quote name='Agnie Koty'] Wczoraj nie chciała się bawić z moją przyjaciółką i obie wlazłyśmy pod stół żeby ją obserwować. [/quote] :roflt: Ciekawe co ona jeszcze z wami zrobi:evil_lol: To się nazywa uzależnienie;)
  19. I w samo południe też:lol:
  20. Na dobranoc Upek na pierwszą stronę sobie pobiegnie:Dog_run:
  21. No wiesz a ty jeszcze nie w domku:shake:
  22. Tak strasznie mi przykro:-( Wspólczuję Tobie Modliszko i Państwu Tosi. Tak wierzyłam, że wszystko będzie dobrze:placz:
  23. Afrykańskie ma być? To Afri :evil_lol: Od Africa ;-)
×
×
  • Create New...