Jump to content
Dogomania

Kara.

Members
  • Posts

    3770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kara.

  1. I przez ten czas przyjaciółka tyle urosła:evil_lol: ;)
  2. [quote name='kiwi tam ucieto ich przyjaciolke, a ona strasznie urosla!:([/quote'] Ile ty tam już siedzisz za tą granicą:hmmmm:
  3. No i fajnie:lol: Wygłaskaj ją ode mnie:loveu:
  4. Jak szczeka to już lepiej:lol: To,że nie je to normalne Moje zwierzaki też w dzień nie jedzą.Za to w nocy słychać tylko chrup, chrup.Ale to picie mnie martwi.Ona malutka i dostaje gotowane to ogólnie mniej pije ale żeby wcale:roll:Może spróbuj jej dać na łyżeczce albo strzykawką.
  5. Jak Busia? Udało ci sie sprawdzić tą gulkę?
  6. A poczytaj tu: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20120&highlight=zastrzykach Nie mam teraz czasu całego czytać bo siedzę w pracy ale coś tam jest o takich gulkach.Biedna malutka musi ją bardzo boleć:shake:
  7. To na pewno obróżka ja uwiera.Może dasz radę wykombinować jakieś prowizoryczne szeleczki?Takie bardziej na brzuszek.I może jednak sprawdź delikatnie czy ta gula się wchłonęła bo zdaje się, że jak jest za długo to coś tam sie z tym niedobrego robi.Ale to Rybon by lepiej wiedziała.
  8. A w które miejsce dostała te zastrzyki? Ona taka mała a tyle ja pokłuli i tyle płynów jej dali.Nie zrobił jej sie "brzuszek" w tym miejscu?
  9. No to chyba długo na nosówkę. Zresztą Teoś już by złapał bo przecież szczepiny nie był.A z wątku wynika że oprócz problemów ze skórą to zdrów jak rybka:lol:
  10. Nie ma za co:oops: Nic dziwnego. Mój drugi psiak 16-letni staruszek też strasznie męczy sie w tym upale i całe dnie śpi.Najlepiej na balkonie pod daszkiem:lol:A i po schodach i na spacerze też trzeba go nosić.Waży "tylko" 10 kilo Mam dziwne wrażenie że się ciotki opuściły w odwiedzaniu.Zdaje się że jesteśmy sami w tym wątku:lol: A co właściwie Busi jest?
  11. Wiem coś o tym.Ja też mam taki "dzwonek" w domu.:loveu: Nie zapomnij posolić kurczaczka dla siebie bo będzie mało pyszny:evil_lol: Dostanę to o co prosiłam:mad:
  12. To co zbierać bajkę do kupy?Zamierzałam w weekend się poobijać:lol:Mogę przed kompem:cool3:A ta ulotka to z netu czy prywatna.Bo mogę w ramach obijania się trochę poszperać w google:lol: Artykułu żadnego niestety nie napisze bo talentu Bozia nie dała;)
  13. Legion już raz pisałam ale chyba niewyraźnie:cool1: Czy ja mogę prosić o numer konta. Przecież te wizyty na pewno sporo kosztują. I napisz kogo Busia dziś oszczekała na spacerku:lol:
  14. O kurczę ale pech :calus:Pewnie inne ważne rzeczy też:shake: Ale spokojnie Ktoś tu miał zapisane całe a jak nie to ja w sobotę albo w niedzielę wyszukam wszystkie odcinki i Ci wyślę.A póżnie jak będziesz miała czas i wenę to dpiszesz resztę.
  15. To może taki już socjalizowany :cool3: Ja sobie oczywiście żartuję ale tak lubiłam czytać o Szczotce i Teosiu:loveu:
  16. No a jednak jest co pisać;) To co jakiś lejek na dokładkę:cool3:
  17. Dobrze by było teraz trochę posprzątać:cool3:Doniesienie doniesieniem ale po co ma małolata widzieć jak poważne i dorosłe dogomaniaczki skaczą sobie do gardełek:lol:
  18. Właśnie szukałam tego wątku Cosik się gubi:shake: Legion chyba jednak bedzie trzeba ci dokoptować jakiegoś szczeniaczka bo jak był Teoś u Ciebie to było pełno sprawozdań i zdjęć A teraz co:-( Posucha
  19. A teraz CISZA!!!!! Wy się żrecie a mała hipokrytka siedzi przed kompem i się cieszy!!!!
  20. Prosiła bo już sobie poszła.Zresztą ja też straciłabym już cierpliwość. Prosiła że byś podał swoje dane i wiek!!! To chyba niezbyt skomplikowane??? Jeśli jesteś uczciwy i nie masz nic na sumieniu to co za problem?
  21. Hmm...Wcale nie takie dziecko.Konto na Allegro ma /ale to się da jeszcze załatwić/.Konto w banku ma...no tu już trudniejsza sprawa.Wychodzi na to że całkiem duże to dziecko:mad: No a jeśli dziecko to ja cieniutko widzę naszą przyszłość:shake: Reebok ty lepiej podaj o co cię Kasia prosi bo jak sie nasza adwokatka dobierze ci do d... to masz słabe perspektywy:evil_lol:
  22. [quote name='irma'][B]Legionie23 [/B]czy Ty jesteś pewnien, że Teoś nie powinien szybciutko wracać do Ciebie - gdzie on znajdzie takiego kochającego PANA jak Ty ?[/quote] Też się zastanawiam co[B] Legion[/B] zrobi bez Teosia:cool3: [SIZE=1]Może jakaś inna bidka co?[/SIZE]
  23. Poświęciłam sie i poszukałam.To jest ostatni kawałek.No dobra światełka widział.Ale światełko w tunelu to widzą też w stanie śmierci klinicznej :eviltong: A ja bardzo proszę o dalszy czytelny ciąg.:lol:Ja chcę przeczytać wyraźnie ze go z tego strychu zabrali:cool3:
×
×
  • Create New...