Jump to content
Dogomania

Kara.

Members
  • Posts

    3770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kara.

  1. To się nigdy nie skończy:shake:
  2. [quote name='KropkaKropka']Do wróżki? Jakiej znowu wróżki?[/quote] Bianka jest dobrą wróżką dla psiaków:loveu:
  3. Które to Aronek??? Na pierwszej nie ma, a u góry pisze, że wszystkie w domkach:crazyeye:
  4. [quote name='BIANKA1']Biedny Filus . Nie ma chłopak szczęścia w zyciu :cool1:[/quote] [quote name='Edi100']No niestety:([/quote] :crazyeye: Uciekł wiedźmie spod łopaty i trafił do wróżki i nie ma szczęścia:crazyeye:
  5. Wątki mi się pomyliły:roll: Chyba czas spać:evil_lol:
  6. Na miau było o przeszczepie. Robią tylko w stanach. Koszt operacji 20 000 dolarów:placz::crazyeye:
  7. [quote name='Anashar'][COLOR=red]Sluchajcie. Wiem, że z kasą wszędzie cienko. U mnie także. W tym miesiącu musiałem zapłacić 400zł za utrzymanie serwera na którym stoją strony min. [/COLOR][URL="http://www.sowz.org"][COLOR=red]www.sowz.org[/COLOR][/URL][COLOR=red], [/COLOR][URL="http://www.owczarki.eu"][COLOR=red]www.owczarki.eu[/COLOR][/URL][COLOR=red], [/COLOR][URL="http://www.nadzieja-dobermana.pl"][COLOR=red]www.nadzieja-dobermana.pl[/COLOR][/URL][COLOR=red], [/COLOR][URL="http://www.ozzy.4.pl"][COLOR=red]www.ozzy.4.pl[/COLOR][/URL][COLOR=red], [/COLOR][URL="http://www.uciechow.pl"][COLOR=red]www.uciechow.pl[/COLOR][/URL][COLOR=red] i kilka podobnych, a teraz przyszła mi faktura na kolejny rok za opłatę domeny SOWZ.org na 61zł/rok. Niestety nie mam na daną chwilę za co tych pieniędzy wylożyć, a lada dzień przyjdą kolejne faktury za kolejne domeny. Jeżeli zależy Wam aby stronę dalej utrzymać w sieci, proszę abyście pomogli mi ją opłacić. Każde 1zł mi pomoże, a wydaje się, że jak raz na rok razem wyłożymy to 61zł nikomu nic nie ubraknie, a strona chyba jest tego warta.[/COLOR] [COLOR=black]Jeżeli ktoś jest chętny do pomocy proszę o wpłaty (nawet najdrobniejsze) na konto:[/COLOR] Pekao SA. [B]65 1240 4650 1111 0010 1945 0080[/B] Maciej Senderowski Z dopiskiem: nick na domenę sowz.org Na opłatę domeny mam 15 dni :([/quote] W poniedziałek wpłacę ale niestety nie mogę dużo:shake: A może wrzuć to na "pomoc dla ludzi" tam więcej czyta:lol: A tego wątpliwego forumowicza trzeba zbanować i tyle:angryy:
  8. Hau hau hau:lol: A teraz sobie rozszyfrujcie:evil_lol:
  9. Zmysł muszę Ci bardzo podziękować:loveu: Humor mi się zdecydowanie poprawił przez Twoje bazarki:lol:
  10. I nareszcie to wygląda jak pies który ma obróżkę a nie jak obróżka która ma psa:megagrin:
  11. No obejrzałam:multi: Chyba wszystkie:roll: A koreczki od tych butelek to Państwo zbierają::cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117692[/url]
  12. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Zmęczony pies to szczęśliwy pies:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Zmęczony pies to szczęśliwy właściciel:evil_lol: Bry bry:loveu: Lecę nadrabiać zaległości:scared:
  13. Trzymam kciuki. Za Lorda w szczególności:lol:
  14. Tylko gdyby tych "starych durnych ciotek" jak to nazywasz było dużo więcej to nie byłoby problemów z bezdomnymi psiakami:lol:
  15. Bank nam nie chce podwyższyć kredytu jeśli nie pokażemy, że mamy "zabezpieczenie" na koncie. Nielogiczne bo gdybym miała taką kwotę to nie brałabym kredytu.:angryy: Najgłupsze jest to, że musimy tylko pokazać tą kwotę i potem ich nie interesuje co się z nią stanie. Tylko, że nikt nie ma pozyczyć, bo skąd:-( W ten sposób utknęliśmy w martwym punkcie i nie możemy dokończyć domu. No i przeprowadzka odsuwa się na daleką przyszłość jeśli w ogóle dojdzie do skutku Jestem wściekła, rozżalona i ogólnie świat mi się przestał podobać:-(.
  16. Pewnie macie rację. Ale ja od wczoraj jestem w pesymistycznym nastroju:-(
  17. Bardzo się cieszę, że z Filonkiem już lepiej. Tak mi się wczoraj wydawało, że to nie ze stresu. W końcu według niego wrócił do domu. Powinien się choć trochę cieszyć, nawet jeśli był obrażony;)
  18. Nie chcę się mędrkować, ale to mi nie wygląda tylko na stres:shake:
  19. To ja trochę pomogę. Tylko co z tego, jak z tego podnoszenia nic nie wychodzi:-(
  20. Dziękuję za linka. Podniosę bo chwilowo tylko to mogę:-(
  21. Przecież on jest śliczny i taki...cukiereczek:loveu: A ciotka brązowa to się nie zna i tyle:eviltong:
  22. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Uf ....oto zdjecia maluszków z dzisiejszego dnia 8,08,08[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]oby to dla nich była szczesliwa data i ktos je wypatrzył :roll:[/COLOR][/B][/quote] Proszę mnie tu nie straszyć:mad: 9 dzisiaj :cool3: A maluszki przecudne.:loveu: Ta minka jest nie do pobicia:lol:
  23. [quote name='Iza i Avanti']A tak prawdę mówiąc, to powinnyśmy dostawać ordery! Jeden za każdy rok spędzony z TZ-em! Ja bym już dotała 11! :cool1:[/quote] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No to idziemy prawie łeb w łeb bo ja bym ich miała na swoim koncie równe 10.............pomysł popieram[/COLOR][/FONT][/B]:diabloti:[/quote] Nie dość, że kamień u szyi to jeszcze ciężary na piersi chcą nosić:evil_lol: Dobry wieczór:lol:
×
×
  • Create New...