-
Posts
3770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kara.
-
Tola szczęśliwa w nowym domku! Psotka kibicuje nam z nieba.
Kara. replied to brazowa1's topic in Foto Blogi
I co? I co? -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
Kara. replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Bianka ma chyba chore szczeniaczki z Zamościa:-( -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
Kara. replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Napiszcie do halbiny. Jak nie ma pełnej chaty to na pewno nie odmówi.Tylko pewnie trzeba by jej jakoś pomóc.Karma jakaś pewnie i na szczepienia. -
[quote name='Karilka']Aga na przyszłość: nie pisz że pies "jest w typie" pisz że to pies rasowy i tyle. Ciemnota będzie widziała, ze to jest taki pies a ci, którzy będą szukać jagterriera będa widzieć różnice. Jak piszesz "w typie" to ów ciemnota (często o dobrych sercach) uznaje, że to jest kundel nie warty zachodu. A kundla przecież nikt nie chce bo są nie modne. Ten pies jest praktycznie identyczny jak jagdterrier. Ja bym mu szukała tatuażu nawet. Tyle, że to typ krótkowłosy. Możliwe,że pracujący.[/quote] Muszę się z Tobą nie zgodzić:shake: Istnieje niebezpieczeństwo,że ciemnota weźmie psa przekonana, że ma rasowego a jak ktoś ich w końcu uświadomi to fruuu na ulicę.:-( No i przy okazji rasowy=rodowodowy:cool1: Ma rodowód:evil_lol:
-
Roztaczasz jakieś cudowne wizje:-o Przychodnie bez kolejek:crazyeye: Szkoda, że nie mam czasu bo poszłabym pod ośrodek zdrowia z paroma psiakami i wciskałabym jak leci:evil_lol:;) Na receptę.:cool1: Trafiłaś w sedno. Ostatnio czekałam w kolejce 5 godzin z wysypką, żeby dostać lek na alergię dostępny bez recepty:angryy:
-
[quote name='ocelot']A Twój TZ nie ogląda sportu? Ja ogólnie też mam:evil_lol: Ale zapaśników przemianowałam na wolnych, też dobrze;)[/quote] Nie wiem czy ogląda czy nie bo go stale nie ma, a w domu nie pozwalam bo już kiedyś wykańczał mnie Małąmyszą. O i wiem kto to jest Małamysz:evil_lol: Ależ ja jestem oblatana w sporcie:evil_lol:;)
-
Ogólne to mam:evil_lol: Wiem kto to jest Kubica:diabloti: [quote name='ocelot']Koszulka oryginalna meczowa, pachnie bardzo przyjemnie, ale chyba uprana, zapach proszku, albo płynu do płukania, a może Świderski tak pachnie? ;)Ale bardzo pozytywnie[/quote] Idę po kredyt:scared:Na Świderskiego na bazrku
-
[quote name='ZUZANNA11']Kara -> chyba Cię zabiję ! :diabloti: Jak można nie znać 'buziaczka Świderka' ? :razz: No wiesz, taki przystojniak...i go nie znać ? :roll:[/quote] :oops: Bo ja nie oglądam telewizji:eviltong: Wolę Dogo:cool3: A sporty uprawiam extremalne pt"Jak być matką 4 i pół miesięcznego brzdąca, który od urodzenia spanie uważa za stratę czasu i przeżyć":diabloti: Buziaczek hi hi:evil_lol: Obawiam się tylko, że dogomaniaczki mogłyby mieć za mało kasy:roll: Wszystko idzie na psy;)
-
Taaa Szczególnie ta koszulka wydaje mi się super atrakcyjna:diabloti: Ale skoro niektórzy zbierają nawet używane majtki byle były na sławnym tyłku:evil_lol: to pewnie pójdzie za ciężką kasę.I oby:lol: Ocelot gratulacje [SIZE=1][COLOR=SlateGray]Zabijcie mnie ale kto to jest ten świderski???:oops: Skoro lata w koszulce to pewnie sportowiec ale jaki:oops:[/COLOR][/SIZE]
-
Co za cudeńko:loveu: Podobne do Mikuni mojej Mamy tylko ona była czarna. Te uszka identyczne:crazyeye: Szkoda, że już przygarnęli innego psiaka bo na pewno by się zakochała na amen:loveu: Trzymamy za niego kciuki i ogonki zawinięte w supełki.
-
Tola szczęśliwa w nowym domku! Psotka kibicuje nam z nieba.
Kara. replied to brazowa1's topic in Foto Blogi
Trafiłam tu z jakiegoś wątku. Poczytałam, popłakałam a teraz trzymam kciuki. A to nie za tydzień??? A z tym wygięciem w pałąk- oglądał ją wet? Może to zapchane gruczoły? Mój potforek też się tak wyginał jak mu się zapchały. -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
Kara. replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
A na Mapie nie ma??? Mi się nie otwiera i nie mogę sprawdzić:shake: -
Skopiuje sama siebie: [quote name='Kara.'] Ten punkt regulaminu jest nieprecyzyjny bo: 1.Jeśli znajdę psiaka albo kociaka, który wymaga kosztownego leczenia i stwierdzę, że z DT zamieniam się w DS to on jest mój prywatny czy nie??? I czy można wystawiać na niego bazarki? Dużo wątków się tak kończy. 2.Jeśli oddam te rzeczy zaufanej dogomaniaczce i ona wystawi je dla mojego psa, lub ktoś sam z siebie będzie chciał pomóc to czy to jest bazarek na pomoc potrzebującemu czy nadal na mojego zwierzaka???[/quote] ???