-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
DT "szybkie" w Warszawie i okolicach. Auraa - 3 szczeniaki Erazm - 2 szczeniaki Dorcia44 - 2 szczeniaki Lothia - 2 szczeniaki agata-air - 2 szczeniaczki joannaw - 1 szczeniak Tak wygląda sprawa DT na terenie Warszawy, jak zadzwonią dziewczyny że już wracają podam im te dane i one zdecydują co i jak. Jak tylko będę wiedziała - to poinformuję każdy DT o kolejnym kroku. Zaraz postaram się dowiedzieć bo dwie kwestie mam do omówienie wzwiązku z tymi DT. -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Myślę że ten york za darmo byłby przy zabraniu innych psów:roll: Przynajmniej ja to tak zrozumiałam. Z resztą dziewczyny są jeszcze u tego faceta, więc nie zakładajcie że mogły a nie zabrały OK? -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
To wpisałam na wątku suczek : [quote]Słuchajcie dzwoniła Dorota - u faceta zostają : 4 sunie cockerki po 100 zł, dwie starsze dwie młodsze 1 piesek - miał być po 350 jest w promocji po 200 zł - 4 miesięczny suczka york i suczka mops po 600 pies york - bez jajek ( chyba byłby za darmo ). Jak coś można by było "zarezerwować" i jakoś ratować. Dziewczynom nie starczyło kasy na wykup wszystkich. [/quote]lavinia dzwoniła - jest nasza 12!! Są jeszcze u faceta więc nie mogła zbyt dużo mówić. Zadzwoni jak wyjadą. [COLOR=Red][B]Ważna informacja dla DT w Warszawie - jeśli możecie zaopatrzyć się w suchą karmę Pedigree dla szczeniaków to bardzo prosimy - one to jadły. Niestety musimy stopniowo zmienić im jedzonko na lepsze. [/B][/COLOR] -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie dzwoniła Dorota - u faceta zostają : 4 sunie cockerki po 100 zł, dwie starsze dwie młodsze 1 piesek - miał być po 350 jest w promocji po 200 zł - 4 miesięczny suczka york i suczka mops po 600 pies york - bez jajek ( chyba byłby za darmo ). Jak coś można by było "zarezerwować" i jakoś ratować. Dziewczynom nie starczyło kasy na wykup wszystkich. -
Sport i inne aktywne formy spędzania wolnego czasu z buldożkiem
Viris replied to Basia&Safi's topic in Buldog francuski
Trzeba było zapytać ile bulwek było wcześniej na torze u nich :evil_lol: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='demi'] A co do ratowania chorych, starych, w średnim wieku, bez łapy, bez oka itp. to nie bedę sie za bardzo wypowiadać.... Jak ktoś ma warunki, siły, checi i mozliwości to przecież droga wolna, nie mozna nic nikomu narzucać bo każdy z nas bardziej lub mniej wypruwa sobie żyły dla zwierząt z własnej woli![/quote]No widzisz ja np to robię, staram się jak mogę pomagać także tym ****kom które żadnej z ras nie przypominają. Zarówno tych w schroniskach jak i innych. A że dodatkowo mam BF - zboczenie, no to co z tego? Mam im nie pomagać:shake: Bardzo proszę nie piszcie do mnie na gg albo PW czy coś wiem. Będę wiedziała napiszę - dziewczyny jeszcze jadą - jest to jednak kawał drogi. Ja chcę ogarnąć trochę bazarki, zaraz biegnę na pocztę, nie siedzę przy kompie tylko po to by Was informować! jak tylko do mnie zadzwonią że mają maluchy to od razu pisze na wątku!!!!!! -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']dobra to ja umawiam się na zawiezienie krzyczkowego ale jeden maluch ma jechać do Świnoujscia to w jego transporcie jakby co to moge pomóc bo gdyby pojechał z innymi do Gdanska to mogę tam po niego pojechac i zawiezc do Betbet,pisze zebyscie wiedzieli ze jest taka mozliwość a decyzja oczywiscie Wasza. I jakby co to nie jechalby tym samym autem co krzyczkowy,zeby znowu nie było ze cos tam,pojechalby po niego mój syn swoim autem.[/quote]Ok, dzięki za informacje!! Powodzenia w przewozie. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Takiego maluszka nie można wysterylizować. Gdyby było można nie wydawalibyśmy ich bez zabiegu. Cena sterylizacji zależy od miasta, weta itp. Suczki sterylizuje się najlepiej po 1 cieczce. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie!!! -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny - [COLOR=Red][B]Gdynia - brak transportu [/B][/COLOR][B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: chętnie dam DT, jednej dziewczynce [B]1.[/B] czarno biała - z miotu majowego z plamką nad ogonkiem jeśli jest dziewczynką albo [B]2.[/B] ten brązowy pręgusek, jesli nie jest jeszcze 'zarezerwowany' i jest dziewczynką; jeśli żaden z powyższych to jakaś insza dziewczynka :smile: - [COLOR=red][B]Odbiór w Poznaniu.[/B][/COLOR] [B]Dorcia44[/B] -[COLOR=red][B] 2 szczeniaczki Warszawa [/B][/COLOR] [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) - [U][B]1 chłopczyk jak najbardziej biały na DS?[/B],[/U] [I]tel 793685044[/I]-[COLOR=Red][B] ma dowóz od razu po akcji [/B][/COLOR] [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT - [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT(wcześniej może być u demi) [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT-[B][COLOR=Black] ciemna suczka [/COLOR][/B] - [COLOR=Red][B]Łódź[/B][/COLOR] [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT dłuższy, plus dodatkowo 2 szczeniaki na DT szybki - przed podróżą. [COLOR=Red][B]Warszawa - trzeba dowieźć .[/B][/COLOR] [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby nawet 4 szczeniaczki DT, najlepiej suczki, [U]być może jedna zostanie na DS[/U]- 13 będzie w Warszawie. [COLOR=Red][B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B] [/COLOR] [U][B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS 608339230, [B]sunia jak najciemniejsza, piesek łaciaty-[/B] [COLOR=Red][B]Jeden obecnie pod Opolem drugi okolice Poznania[/B][/COLOR][/U] [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [COLOR=Red][B]Świnoujście[/B][/COLOR] [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B][COLOR=Red]Kraków[/COLOR] tel.604 349 001- brak transportu [U]Pysia - DS - chłopczyk- [COLOR=Red]Zawiercie - pojadą po pieska.[/COLOR][/U] Lothia - krótki, przejściowy DT w [COLOR=Red]Warszawie[/COLOR] - do soboty, dla 2 maluchów. [SIZE=4][COLOR=DarkGreen] POMOC W TRANSPORCIE danka1234 - Słupsk - 20 gr za kilometr. Viris - Ostrowiec Św - 30 zł za 100 kilometrów.[/COLOR][/SIZE] [/B] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Są dwa mioty jedne urodzone pod koniec kwietnia - 7 sztuk , drugie na początku maja - 5 sztuk. Czyli są w wieku około 8 tygodni. Potrzebujemy szybki DT w Warszawie - takich nawet do weekendu żeby maluchy tam przeczekały aż zostaną rozdzielone na domy stałe i na dłuższe tymczasy ( w sensie takie u których będą czekać na DS ). Żeby adoptować na stałe ( DS ) szczeniaczka trzeba podpisać umowę, przyjechać po szczeniaka lub opłacić jego transport, zobowiązać się do sterylizacji/kastracji, wyrazić zgodę na wizyty przed i po adopcyjne. [B]Przewidujemy też opłatę adopcyjną - jeszcze nie ustalona kwota!!![/B] Jak ktoś oferuje DT - Warszawa - taki do weekendu - proszę na PW numer telefonu, dzielnica i informację czy szczeniaki dzisiaj mogą już być na DT! Jak ktoś oferuje DS to proszę o info o miejscowości i o preferencjach - płeć, umaszczenie. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Ale wnoszę, iż zniknięcie z wątku moje, jest ustalone z założycielką. Więc znikam. [/quote]Dziękuję, pozwoli mi to zająć się tym czym powinnam - czyli pomocy w organizacji DT i potwierdzaniu DS, a nie odpisywaniem na Twoje zaczepki. Do chama mi wiele brakuje, niestety miałam okazjię takowych poznać i przy nich jestem o "taka tyci tyci". A proszenia kogoś by opuścił wątek nie muszę z nikim ustalać - ale tym zdaniem wyjaśniłaś moje wątpliwości co do tego dlaczego tak strzelasz ;) Pozdrawiam! -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny - [COLOR=Red][B]Gdynia - brak transportu [/B][/COLOR][B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, [U]a może nawet DS jednej dziewczynce - czarno biała - z miotu majowego to z plamką nad ogonkiem jeśli jest dziewczynką to super[/U] - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT- [COLOR=Red][B]Odbiór w Poznaniu( Transport w miarę możliwy ). [/B][/COLOR] [B]Dorcia44[/B] - możliwy DT - ale dużo obowiązków na głowie. " Może jeśli nie będzie takiej konieczności, nie obciążajmy jej dodatkowo?"-Gacusiowa ;> [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) - [U][B]1 chłopczyk jak najbardziej biały na DS?[/B],[/U] [I]tel 793685044[/I]-[COLOR=Red][B] ma dowóz od razu po akcji [/B][/COLOR] [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT - [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT(wcześniej może być u demi) [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT-[B][COLOR=Black] ciemna suczka [/COLOR][/B] - [COLOR=Red][B]Łódź[/B][/COLOR] [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT ( przetrzymanie przed podróżą) moze być 2 szczeniaczki- [COLOR=Red][B]Warszawa - trzeba dowieźć .[/B][/COLOR] [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby nawet 4 szczeniaczki DT, najlepiej suczki, [U]być może jedna zostanie na DS[/U]- 13 będzie w Warszawie. [COLOR=Red][B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B] [/COLOR] [U][B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS 608339230, [B]sunia jak najciemniejsza, piesek łaciaty-[/B] [COLOR=Red][B]Jeden obecnie pod Opolem drugi okolice Poznania[/B][/COLOR][/U] [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [COLOR=Red][B]Świnoujście[/B][/COLOR] [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B][COLOR=Red]Kraków[/COLOR] tel.604 349 001- brak transportu [U]Pysia - DS - chłopczyk- [COLOR=Red]Zawiercie - pojadą po pieska.[/COLOR][/U] Lothia - krótki, przejściowy DT w [COLOR=Red]Warszawie[/COLOR] - do soboty, dla 2 maluchów. [SIZE=4][COLOR=DarkGreen] POMOC W TRANSPORCIE danka1234 - Słupsk - 20 gr za kilometr. Viris - Ostrowiec Św - 30 zł za 100 kilometrów.[/COLOR][/SIZE] [/B] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
mar.gajko - ja bym Cię jednak prosiła o nie wypowiadanie się na tym wątku. Po co to robisz? Chcesz nam przeszkodzić? Coś Ci się nie podoba? Powiedz w prost, a nie pod powłoczką "dobrych rad" walisz pociskami jak z karabinu. -
Ok, to poczekam.
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Dobra rozmawiałam z Lavinią i jest tak: danka1234 - wieź tego biedaka z Krzyczek - my sobie poradzimy jakoś. Jagienka - bierz inne tymczasy jeśli możesz, bulwy sobie poradzą. Dziękujemy za oferty pomocy:loveu::loveu::loveu: Dziewczyny jeszcze jadą więc nic nie wiadomo. Jestem z nimi w kontakcie, ale mniej więcej plan wygląda tak że dzisiaj potrzebujemy tych tymczasów jak najwięcej z Warszawy. Nawet takich do soboty. I na spokojnie dziewczyny powybierają DT i poplanują gdzie je rozwozić dalej. -
Hej, mam 181 zł na sterylki, czy są jakieś sunie pilne? Czy po prostu przelać "na sterylki"?
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Postaram się zaraz zadzwonić i dowiedzieć. A co do tego że DS powinny po pieski same przyjechać to są i plusy i minusy. Minus - nie widzimy warunków Plus - widać że im zależy skoro tyle jadą Dodatkowo jeśli np 3 szczeniaki jadą w tamtą stronę dwa na DT i jeden na DS to chyba wolałabym wieźć je wszystkie niż zostawiać tego na DS żeby się nowy domek sam pofatygował. Powiecie że może DS zabrać wszystkie psy i zawieść do DT - tak, ale zasada ograniczonego zaufania jednak u mnie bierze górę - kilka klusek osobie która podpisuje umowę tylko na jedną.... -
Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Okolice Lublina. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Pewnie prowadzi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja mam ulgę na 2 klasę 36% chyba. Mam tez koci transporter - ale to chyba max 2 szczeniory wejdą - tak żeby było im w miarę komfortowo z kocykiem itp. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[B]Gameta [/B]- w razie potrzeby nawet 2 szczeniaczki, DT wakacyjny - [COLOR=Red][B]Gdynia - brak transportu [/B][/COLOR][B]Gacusiowa[/B] - 1 szczeniaczek: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce - czarno biała - z miotu majowego to z plamką nad ogonkiem jeśli jest dziewczynką to super - jaki wobec tego, nie wiem, czy DS, czy DT- [COLOR=Red][B]Odbiór w Poznaniu( Transport w miarę możliwy ). [/B][/COLOR] [B]Dorcia44[/B] - możliwy DT - ale dużo obowiązków na głowie. " Może jeśli nie będzie takiej konieczności, nie obciążajmy jej dodatkowo?"-Gacusiowa ;> [B]Agata-air[/B] - w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki DT(oczywiście bez przegięcia ilością) - [B]1 chłopczyk jak najbardziej biały na DS?[/B], [I]tel 793685044[/I]-[COLOR=Red][B] ma dowóz od razu po akcji [/B][/COLOR] [B]Demi [/B]- 2 szczeniaczki DT - [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Xmartix[/B] - 1 szczeniaczek od 12.07 DT(wcześniej może być u demi) [COLOR=Red][B]Wrocław[/B][/COLOR] [B]Netti1[/B] -1 szczeniaczek DT-[B][COLOR=Black] ciemna suczka [/COLOR][/B] - [COLOR=Red][B]Łódź[/B][/COLOR] [B]Auraa[/B] - 1 szczeniaczek DT ( przetrzymanie przed podróżą) moze być 2 szczeniaczki- [COLOR=Red][B]Warszawa - trzeba dowieźć .[/B][/COLOR] [B]Jenis [/B]- w razie potrzeby nawet 4 szczeniaczki DT, najlepiej suczki, [U]być może jedna zostanie na DS[/U]- 13 będzie w Warszawie. [COLOR=Red][B]Pniewy (ale równie dobrze możliwość odbioru w Poznaniu)[/B] [/COLOR] [U][B]Viris[/B] - 2 szczeniaczki DS 608339230, [B]sunia jak najciemniejsza, piesek łaciaty-[/B] [COLOR=Red][B]Jeden obecnie pod Opolem drugi okolice Poznania[/B][/COLOR][/U] [B]Betbet[/B] - 1 szczeniaczek DT [COLOR=Red][B]Świnoujście[/B][/COLOR] [B]Jagienka42[/B] - DT, jak to określiła Jagienka w PW każdą ilość, byle suczki i nie muszą to być buldożki, jeśli oczywiście uda się wyciągnąć i inne szczeniaki [B][COLOR=Red]Kraków[/COLOR] tel.604 349 001- brak transportu [U]Pysia - DS - chłopczyk- [COLOR=Red]Zawiercie - pojadą po pieska.[/COLOR][/U] Lothia - krótki, przejściowy DT w Warszawie - do soboty, dla 2 maluchów. [SIZE=4][COLOR=DarkGreen] POMOC W TRANSPORCIE danka1234 - Słupsk - 20 gr za kilometr. Viris - Ostrowiec Św - 30 zł za 100 kilometrów.[/COLOR][/SIZE] [/B] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ok zaraz wykreślam. Mam weekend wolny jeśli chodzi o transporty. Mam legitymacje studencką, ale kluski musiałyby siedzieć w tranporterze - kocim , bo jeden opiekun = jeden pies. A koopki i siuśki wiadomo - non stop. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Ja nie neguję. Ja pytam. Aby w ferworze nie wylać dziecka z kąpielą. Tyle tylko. Nikt rozsądny nei planuje dwudzniwoej trasy z szczeniaczkami. Zwłaszcza przy takiej pogodzie, upale.[/quote]A kto planuje? Czytasz w ogóle o co chodzi?? Ktoś napisał taką trasę - ja jako kierowca napisałam że to 2 dni = NIE MOŻLIWE W TYCH WARUNKACH! gdzie tu planowanie, decyzje o tym że ładuje psy w bagażnik i wio???? Przed czymś takim właśnie chcemy uchronić te maluchy!!! Dlatego robię spis domów bo liczę że dziewczyny zdecydują się na jedno, dwa miasta i tam przekażą szczeniaki. A nie po jednej sztuce w każde większe miasto kraju. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja proponuję że w ogóle połączę ten transport z moimi wakacjami nad morzem ( żeby nie było - nawet się nie wybieram ). Szczeniaki poleżą tydzień ze mną na plaży a potem je porozwożę. Widzę że bardzo wiele osób ma tu pretensje że nie ratujemy starych i schorowanych tylko takie młode i że na pewno się nie uda dopilnować itp itsre. Wiecie jakie już buldożki były ratowane? Na jakie choroby cierpiały???? Po prostu staramy się zapobiec temu by z tych 12 szczeniaków za kilka lat nie było wyeksploatowanych do granic suk, pociętych przez kolejne cesarki, z cyckami do ziemi. Jeśli nie rozumiecie, nie chcecie zrozumieć to jest wiele innych wątków na których możecie pomóc. Lub bić pianę. Nie chcę mieć na sumieniu 12 małych bulwiszonków z zaklejonymi taśmą pyszczkami. I jest tu nas na szczęście wielu.