Kupiłam na wystawie w opolu 3kg karmy pro power, niestety dopiero niedawno uswiadomiłam sobie, ze moja sucz jest świezo po cieczce i troche jej przybyło zbędnych kg. Czy taka karma w plasytkowym pojemniku (konkurencyjnej firmy hehe :)) moze wytzymac miesiąc ?
Jaką karem polecicie dla wybrednego beagle'a, który musi zrzucić conieco ;)