Jump to content
Dogomania

Polna

Members
  • Posts

    1782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Polna

  1. dzieki za foty :D no to ja kopiuje wszysto na forum e-beagle :P )mogłabyś mi w kodzie podac te posty ;))
  2. Bigiel do średniaków nie ? ;) U nas koło lepiej idzie niz miękki tunel
  3. [quote name='SZAMAN']Czy jest w Łodzi jakaś formalna lub nieformalna ;) "grupa obedience"? Czy znacie jakiś ośrodek szkolenia, szkołę w Łodzi lub okolicach, w których stosuje się pozytywne metody szkolenia również dla psów starszych? Bo ja znam tylko 1, ale tam psy od 12 mcy traktuje się już zupełnie inaczej niż maluchy.To niby oczywiste, ale ja mam na myśli metody jakimi z nimi pracuje się - raczej siłowe.[/QUOTE] podpisuje się pod tym, szukam szkolenia w Łodzi kikerem i nic :( słyszałam o [url]www.jb-szkola.pl[/url] ale jakoś do mnie nie przemawia
  4. [quote name='Sajko']Polna, oczywscie, zreszta w wiekszej rozdzielczosci rowniez wysylam (tylko w mailu slicznie prosze o napisanie numeru fotki a nie psa, bo moge sie zgubic;). Slicznie tylko prosze o podpisanie gdzies fot.Anka Sajko (bo na nowym kompie nie jestem w stanie zainstalowac nic do podpisywania zdjec:mad: - komp chyba zostanie w koncu spuszczony kanalami...)[/QUOTE] oj to bardzo chętnie [url]http://www.empikfoto.pl/albumy11/63842/161849/previews/3745691_04.jpg[/url] [email][email protected][/email] :)
  5. Jeju super te fotki ;) Wiecie moze ile rabatu daje karta na animali :cwaniak:
  6. [quote name='Sajko']Dobra, to uwaga (ale zaznaczam, ze tylko tyle mam:-( ) [img]http://www.empikfoto.pl/albumy11/63842/161849/previews/3745691_04.jpg[/img] I to na tyle z psow nie-Cavano, bo pozniej sama startowalam, jeszcze tylko bonus dla Wind bedzie:p[/QUOTE] dzięki ! czy mozemy sobie skopiowac ?
  7. [quote name='Tiggy']Polna, ja mam duzy namiot, mozemy sie nawzajem przygarnac :lol:[/QUOTE] no to super :) Ciekawe czy mnie puszczą, juz się nie moge doczekać
  8. ja juz takiego nie kupie hehe :P kto mnie przygarnie do namiotu ? <cwaniak>
  9. Ja chyba juz zacznę namawiać :D
  10. mu się wycofujemy bo wolimy pojechac na zawody agility niz na wystawę ;) mam nadzieje, ze się uda
  11. Jak odwołam wystawe w Krakowie to jestem ;)
  12. nie macie gdzieś skaczącego bigielka? (oprócz Lucusia :P)
  13. i ja będę wystawiam Fante w młodzieży (beagle ;))
  14. Visa bedziesz na zawodach w sobote ?
  15. jakbym dziś wysłała zgłoszeni to by mi uznali ? ;) Powiedziałabym, ze wczesniejsze nie doszło :P
  16. [URL=http://imageshack.us][img]http://img87.imageshack.us/img87/2825/ag4jz.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img87.imageshack.us/img87/9989/agili9ij.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img87.imageshack.us/img87/9237/agi6fa.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img87.imageshack.us/img87/9807/agility3aw.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img288.imageshack.us/img288/8216/agility20lq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img87.imageshack.us/img87/1758/super0qn.jpg[/img][/URL] filmik[URL=http://www.zippyvideos.com/1016916305188696/mov04393/][img]http://i2.zvhost.com/2/u/u051k727.jpg[/img][/URL] a to taki bonus: moje dwa psy :) Astra [URL=http://imageshack.us][img]http://img318.imageshack.us/img318/6426/astr01a9nm.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img318.imageshack.us/img318/3116/astra3ou.jpg[/img][/URL] razem :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img318.imageshack.us/img318/2636/piesy72hu.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img318.imageshack.us/img318/9437/zielono5jw.jpg[/img][/URL]
  17. Polna

    Beagle pobudka!

    Trapa zapraszam na [url]http://www.e-beagle.pl/forum/index.php[/url] do Rzeszowskich spacerków [url]http://www.e-beagle.pl/forum/viewtopic.php?t=1204[/url] :)
  18. niestety nie :(
  19. Polna

    Karma Fitmin

    ja pierwszy raz słyszę, w internecie tez za dużo nie ma na temat tej karmy
  20. i my byłyśmy Fanta robi postepy :O :jupi: dla nas zostało samo słoneczko :D
  21. [quote name='Diancia']Mam jeszcze pytanie do organizatorów,moglibyscie udzielic info jakie przeszkody strefowe będą w juniorach i debiutach??a jeszcze mialabym pytanie czy byla by mozliwosc dodac jeszcze psa do jednej konkurencji?bo przeoczylismy to...startujemy w debiutach,ale chcielibysmy tez w juniorach,jest taka mozliwosc czy juz troche za puźno??pozdrawiam[/QUOTE] to i my się do pytania dołączamy :)
  22. Polna

    Karma Fitmin

    Czy wiecie cos na temat tej karmy ? Dostałam dzis próbke w zoologicznym i mojemu psu zasmakowała. Podobno to super nowośc w Polsce.
  23. sunka jest przeurocza, a jaka milutka ;) wczoraj(ale ze dwa dni temu ;)) ją wymiziałam przed sklepem zoo myszon mieszkamy na jednym osiedlu :D
  24. kupiłam na wystawie ;)
×
×
  • Create New...