po weteranach, były juniory i tez nie bylo zadnej informacji, aby udac sie na ring przygotowawczy... Obudziłam psa i z samej góry "ławek" zbiegałam, a raczej przedzierałam się przez ludzi , bo ktos z yorkiem zastawił zejście kennelem :mad:
[quote name='ARTEMIS1'][COLOR=Red]UWAGA!!!!!!!
Zgłoszenie psa na zawody jest równoznaczne z koniecznością opłacenia startowego
Wszystkie psy zgłoszone na zawody muszą mieć w dniuz awodów ukończone 18 miesięcy
[/COLOR][/QUOTE]
Nam zabraknie 7 dni do 18 miesięcy :watpliwy: :placz: :placz: :placz:
[quote name='resuruss']No to my sie juz tez meldujemy:
Siwy dzis CWC,
Bułeczka ZW.MŁ,NJwR oraz [B]III BiS Junior :multi: [/B][/QUOTE]
Fanta ma NJwR :multi:
My tez byłysmy na BiS-ach juniorów, ale na nas nawet nie spojrzał sędzia :-(
[quote name='=VioaoiV=']A pan Piotr Król..? (z tego co wiem opinie na jego temat są podzielone.. :P )
[/COLOR][/B][/QUOTE]
Ja go lubię, wystawiałam w szczeniakach u niego Fantę ;)
Wydaje mi się, ze nie zwraca duzej uwagi na handling tz. jezeli jest leszy pies w stawce, a gorzej wystawiony to wygra.(tak z moich obserwcji :p )
[quote name='tybetan']Ktoś pytał o formularz zgłoszeniowy -mam go w mailu zainteresowanym mogę wysłac na priva lub polecam wysłac mail na adres mailowy podany na stronie dot wystawy i prześlą ENTRY FORM mailem[/QUOTE]
Ja poprosze ;)
Musze zraz wysłac bo wyjezdzam ;)
[quote name='Hailwyn_Hailwey']Nie znalazłam takiego tematu i nie moge sobie z tym poradzić. mieszkamy w bloku na 1 piętrze. Za kazdym razem jak schodzę z Fantą po schodach strasznie szczeka. To nie za długi odcinek do wyjscia na dwór, ale jak jest koło północy i trzeba z psem wyjsc to zeby nie budziła pół bloku swoim ujadaniem. Starałam się ją znosić. Niesć jej jakis przysmak w rece. Zeby sama bez smyczy schodziła.. uspokajac. No naprawde dużo rzeczy już próbowałam. macie jakis pomysł by ją tego oduczyć?[/QUOTE]
JAkbym czytała o mojej Facie :evil_lol: (nawet imie się zgadza) ale u nas pomaga smycz/zabawka w pysku. Na szczęscie bo z czwartego piętra o 12 w nocy było by nieciekawie :shake: :roll:
Na generalnym zebraniu FCI w Paryżu w kwietniu 2005 uchwalono nowy regulamin wystaw FCI. Tak jak oczekiwano zezwolono na wystawianie suk w cieczce. Zakaz obowiązuje nadal tylko suki karmiące i te w towarzystwie szczeniąt.
mozna, ale jest to troche nie fair... Według mnie zk powinien oddawac kase wystawiającemu jak suka dostanie cieczke w terminie wystawy i juz. Wysłać od weta zaswiadcznie i poprosic o zwrot koszów, ale tak nigdy nie będzie.