[quote name='Cockerek']O dziękuję :P
Aniu i co? Mężulek przekonany do Poznania? :P Wczoraj się chyba obraził że nie chciałam z nim rozmawiać, co? :lol: Nie mogłam po prostu.[/quote]
no co ty?! za co mialby sie obrazić...? śmiał sie ze boisz sie z nim gadac ;)
a co do Poznania... cos marnie to widzę :(