A ja właśnie pieska z SeLaVi [U][B]chciałam i chce[/B][/U]... :)
Mnie osobiście podobają sie maltany od Pani Iwony... i choć teraz musiałam zrezygnować to kiedyś napewno bede miała moją małą sunię z przydomkiem tej hodowli...
Ale bede bronic Cocerka, bo ona naprawde nie chce nikogo urazić... wiem to bo wielokrotnie "rozmawiałyśmy"... doradzała mi w sprawie maltanów... wiem że potrafi być obiektywna...