i jeżeli pozwolisz mi zrobić baner to wiem że to trochę nie wypdaale ty pewnie masz te wzystkie zdięcia na komputerze gdybyś mogła dać mi w kolejnym poście kilka ( ok.5) zdięć bo weisz...... zanim ja przejrze te 80 stron
a wiesz jakie ??? te co figa była w parku miała czerwoną obróżkę i była po strzyrzeniu !!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
spoko pasaVerko ja pokauje twoją fiśke jako sznaucerka czyli jako rase (sznaucerek) poprostu jeżeli ktoś nie kojarzy rasy to pokazuje jak wygląda ale raczej tylko mojej rodzinie jako psiaka koleżanki z forum (wszyscy mówią że jest bardzo łasdna i zadbana i widać że dobrze ją karmisz !!! :lol: )
pozdrawiam Yorczka (a moż i troche :sznaucerka :lol: )
hey!!!
ewlina&Buck słyszałam że mieszkasz w Goleniowie bo ja też z tąd jestem!!!
śliczne masz pieski
a buck jak wdzięcznie pozuje :lol:
świetne psiaki :lol: 8) :D :)
ejjj Pasavero nie obijaj sie dawajv więcej fotek swojej figusi !!!
bardzo prosze ja je wszystkie zapisuje w specjalnym folderze ,,Figa-sznaucerek " i pokazuje
prosze o więcej fotek twojej suni :lol:
no naprawde nie mogę sie powstrzymać żeby powiefdzieć jeszcze pare słów o Figusi !!!
jest piękna i nigdynie wiedziałam tak ładnej sznaucerki jak ona !!!
i jak pozuje do zdięć !!! a może to fotograf jest świetny
( jupi jupi a ja ju,ż za 3 dni jadę zobaczyć moją Maszkę )
pozrawiam Pasevere
Yorczka
Pasavera masz prześliczną suczke !!! uwielbiam sznaucerki i przejżałam wszystkie 78 storon o ile się nie mylę !!!
ja 10 października jadę zobaczyć moja przyszłą suczkę sznaucerke mini ma sie wabić <<Maszka>> napewno pokaże troszke mojch zdiątek :wink: . jak już wspominałam twoja Figa jest śliiczna i chciałsbym cię prosić o kilka jej zdiątek na mój E-mail jeżeli ci to oczywiście nie sprawi problemu :oops: :oops: :oops:
mój E-mail to [email][email protected][/email]
pozdrawiam Yorczka !!!!!!
Szaraduszka czy mogła by m sobie zrobić banerek z twojmi przecudnymi szczeniakami (Beagle) hm... ?? jeżeli nie to spooko zrozumiem ale zastanów się !!!
czekamna odpowiedź !!!
pozdrawiam Yorczka !!!!!!!!!!!