Jump to content
Dogomania

paulina83

Members
  • Posts

    1261
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by paulina83

  1. co tydzień to mój by się załamał
  2. spoko, spoko, nie ma się co spinać
  3. [quote name='fridaso']Mimo, że nie lubi, to ostrzyc trzeba - godzinka stresu, ale potem przynajmniej nie będzie się męczył. Ja Fridzie umilam ten czas smakołykami i co chwilę robimy przerwę na zabawę i nie jest tak źle. ;)[/QUOTE] kurcze, ale chłopak ma traumę przez dwa tygodnie
  4. ja mam lhasaka, ale on bardzo nie lubi strzyżenia. Co robić, takie upały przecież?
  5. I bardzo słusznie. Przeprosiny przyjęte.
  6. Nie jestem taka młodziutka, niestety. Dwóch wetów stwierdziło, że to właśnie problemy behawioralne. Zawsze po strzyżeniu jest kłopot. Poza tym przy każdej takiej operacji jestem obecna, więc nie ma mowy o niestosownym zachowaniu pracowników salonu. Ostatnio został wyjątkowo krótko wystrzyżony, szczególnie w okolicach odbytu i to właśnie, wydaje mi się, go drażniło i nie chciał wychodzić, wyraźnie chował to miejsce. Dodatkowo droga/drogi Naupali informuję, że nie "płaczę nad rozlanym mlekiem" szukam tylko, w ramach ciekawostki bardziej, innych opinii, bo ani nie żałuję bycia opiekunką psiaka, ani też wspomniana sytuacja nie stanowi jakiegoś problemu dla mnie. Prawdę mówiąc liczyłam i liczę na opinie osób ciutkę dłużej związanych z dogomanią, niż 3 miesiące(też bez urazy). I na zakończenie - nie kupiłam psa, uważam, że jest zbyt dużo psich niedoli, aby robić coś takiego. Przygarnęłam go od znajomych, którzy wyjechali za granicę i zamierzali oddać go do schroniska. I nie wiedziałam nawet, że on rasowy, choć to i tak było dla mnie bez znaczenia.
  7. to nie ma żadnego właściela lhasiaka?
  8. kurcze, mój to łasi się do wszystkich
  9. bo są bardzo podobne - na pierwszy rzut oka. Znawca oczywiście widzi kolosalną różnicę.
  10. Czy to tylko mój psiak, czy to cecha tej rasy. Zawsze po strzyżeniu dwa tygodnie nie chce wychodzić z domu, chyba ze wstydu
  11. a co sądzicie o rasie lhasa apso?
×
×
  • Create New...