PERUWIANCZYKI urodzily sie u pani Agnieszki Sroczynskiej znanej z hodowli dogow niemieckich blekitnych-dzidzie urodzily sie o ile pamietam w maju 2005 roku
dodam tylko za rozmawialam z ta kobitka i ona godzila sie na zamiane na grzywacza ale ta oferta mnie nie interesowala ,,hodffffla,,nazywala sie pampillo czy jakos podobnie
MAGA nie moge dac sie zabic ale bardzo bacznie sledze te dwie rasy w Polsce i jestem przekonana ze to byly xolo .NIKT nie przywozil na handel peruwianczykow :mad: pod RAWA MAZOWIECKA kobita sprzedawala pare xolo one nie mialy papierow ZWiazku Kynologicznego tylko polskiego klubu psa rasowego
mysle ze to nie jest peruwianczyk bo pierwszy miot peruwianczykow urodzil sie u p A S w warszawie i nie sadze zeby sprzedala w nieodpowiedzialne rece.;) to pewnie meksykanczyk z hodowli z Lodzi ,oni likwidowaali hodowle isprzedawli przypadkowym ludziom:angryy: :diabloti: :placz: co nie zmienia faktu aby szukac DOMKU temu nieszczesnikowi RESSjuz dzialasz:multi: :multi: :multi:
NA zdjeciu sliczny piesek nawet w statyce taki dynamiczny ,prezny bardzo mi sie podoba.RESS jestes NIEZASTAPIONA :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: stokrotne dzieki
ANGEL ogromne gratulacje dla TWOJEJ ANGEL:loveu: :multi: :multi: NAJLEPSZA SUNIA wRASIE NA WYSTAWIE CHAMPIONOW W LESZNIE :loveu: :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: prosze JA miziac dzien i noc .:multi: :multi: :multi: :multi: DODATKOWY sukces ze to istotka z TWOJEJ Hodowli:loveu: :loveu: :loveu: