niestety to nie moja teoria bo nie jestem wetem tylko znanych lekarzy weterynari z warszawskiej akademi jutro za ich zgoda moge podac nazwiska i tytuly o ile nie bedzie to reklama na forum pozdr.
teznie cudowne i pod nimi bazarek z plastikowa szmira wszedzie emeryci nie koniecznie pozytywnie nastawieni do zycia zreszta sie im nie dziwie ... pozdr.
przeszkadzaja im psy i dzieci bylismy na wycieczce dlaczego komus zawadza przeszkadza grzywaczyk na smyczce tam przyjezdzaja tylko specyficzni emeryci ... duza kasa i frustracja ... pozdr.
psy to nie maszyny do zapladniania a ponadto 7 dni roznicy w 63 dniowej ciazy to znaczacy okres mozesz miec duzy rozrzut w miocie wagowy i rozwojowy pozdr.
kroliczek mamy s- h od 8 lat ico za pomysl zeby tak eksploatowac samca chlopczyk zeby mial pelnowartosciowe nasienie to moze kryc 2 razy co dwa tygodnie jak mi nie wiezysz to zapytaj dobrego weta pozdr
ho ho ho co tu sie dzieje myslalam ze dyskutujecie o Wrocku bo grzywacze tym zyja a tu co w gifach zobaczylam grzywacza moze Ktos przesle z zyczeniami dla jutrzejszych wystawcow
viris ja w klasie uczac maluchy mialammyszoskoczki i jak odchodzily to byla tragedia teraz w domu obok kompa mam koszatniczke cuuudooo jak mi sie strony nie otwieraja to patrze co robi i zyje co najmniej 6 lat
witaj draczyn teraz dopiero weszlam w ta stronke ogladalam szczeniaki buldozkow i rodicow chlopczyk fajny ale mamusia chyba taka sobie moze sie nie znam natomiast dduuuzzzeee wrazenie zrobily na mnie zulwiki jakie piekne maja karapaksy co za kolorki i plamy dzieki draczyn ciekawa hodowla . pozdr.
draczyn buldozek ladniutki a alanosy puki co nie zatwierdzone przez fci byl 1 miot w polsce i mieli klopoty ze spzedaza a zdjecie w sepi bardzo ladne .pozdr.
juz pisalam o tomusiu ma nowy dom ale znalazca nie chce ujawnic adresu i rzuca sluchawka niestety ten piesek zle trafil od poczatku moze teraz mu sie uda zycze mu tego pozdr.
Iwona byly czekoladki i takia jasne toffi i ciemne po mojej suni i po suni p. wincewicza to plowe sunie ostatnio king kryl sunie z moskwy ciemna czekolada jesli zaszla to ciekawe co bedzie bo ponoc 2 czekolady potrafia dac czarny miot poczekamy zobaczymy pozdr.
[URL=http://img351.imageshack.us/my.php?image=kigi5lg.jpg][img]http://img351.imageshack.us/img351/8199/kigi5lg.th.jpg[/img][/URL]
I jeszcze jeden king (z wiadomo kim) na wystawie klubowej 2 lata a go w "warszawce" ;)
[URL=http://img326.imageshack.us/my.php?image=00003870dm.jpg][img]http://img326.imageshack.us/img326/6199/00003870dm.th.jpg[/img][/URL]
A oto Ondrasz we wlasnej osobie ze swoim pupilem z Kornem (King'iem )
[URL=http://img309.imageshack.us/my.php?image=biala8ve.jpg][img]http://img309.imageshack.us/img309/5258/biala8ve.th.jpg[/img][/URL]
Kasiunia siostra Damiasia (naszego smoka) w wieku roku.
We wtorek urodzila 6 slicznych szczeniat :D Nie dlogo Zdjecia dzidziusiow
[URL=http://img309.imageshack.us/my.php?image=smok1km.jpg][img]http://img309.imageshack.us/img309/3007/smok1km.th.jpg[/img][/URL]
Damias od Zbojnika Ondraszka rojk temu na "Warszawce"