ja ta grzywaczke tez mielam na rekach rrzy moim smoku wygladala jak 2 miesieczne szczenie ta pani pytala sie patrzac na inne grzywki czy znajdzie pieska do krycia pozostawilam pytanie bez komentarza
ja wczoraj na wystawie dalam ani kusal artykul o niemieckim sedziu ktory pierwszego grzywacza zobaczyl w wiedniu w czasie 2 wojny ...pierwszy sprowadzil je do niemiec artykul z 1993r
[quote name='"Em-ka"'][color=indigo][b]Agama[/b][/color] - jeśli chcesz - chętnie pomogę :)
przeslij mi proszę te fotki na maila - pomniejszę i wstawię!
Lepiej kliknac na fotke a nie zasmiecac serwer wielkimi fotami :)
przed duze foty serwer dziala wolno...
dziekuje za pomoc.
[URL=http://img289.imageshack.us/my.php?image=kain3fe.jpg][img]http://img289.imageshack.us/img289/6021/kain3fe.th.jpg[/img][/URL]
na prozbe wieksza fota Kalim
niestety serwer wkleja tylko takie foty jak sie kliknie mozna zobaczyc w powiekrzeniu :)
[URL=http://img310.imageshack.us/my.php?image=smokwys5md.jpg][img]http://img310.imageshack.us/img310/4537/smokwys5md.th.jpg[/img][/URL]
Damias od zbojnika ondraszka
klasa otwarta 1. doskonala Warszawa 10.09
em- ka to 1 wklejone zdjecie nie mam doswiadczenia i tak dobrze ze sie udalo to piesek op moim mesiu ,,pilotuje anie na wystawach ,, zdjec mamy wiecej wieksze moze uda sie wstawtc
angelo ty zawsze wykazujesz duza dawke humoru a tym razem nie zareagowales wiadomo ze to literowka y jest obok u wyszedl z tego humorystyczny post...pozdrawiam twoje motylki maluchy i dorosle oraz nagusa
w pelni popieram juz dawno czytalam otym problemie w pieskowych pismach moze p prezydent nie znosi psow a radni nie chca sie sprzeciwic moze cala polska sie odezwie nas tez moze to czekac ... popieram i pozdrawiam