Szkoda ze nikt z grzywomaniakow nie jedzie :placz: ja bylam w Lesznie z szarpejem i mam mile wspomnienie z tej wystawy:loveu: Angel TY musisz wygrac :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Dorota mam prosbe do Ciebie pisz na biezaco o relacjach miedzy chlopakami moze mi to w czyms pomoze ja mam Alusia i Smoka od poczatku ,,walcza ze soba,, -jestesmy bezsilni:placz: :evil_lol:
xolaczka jest taka piekna ze brak mi slow :loveu: a jaki ma piekny kolorek:loveu: choc mam niesprawna prawa reke to lewa jakos napisalam ten post nie moglam sie powstrzymac
NESJANKO co do DZIECI w domach DZIECKA to jesli nie zmienia sie przepisy i jacys bezduszni urzedasy nie wspominajac o kuratorach to MALENSTW w DOMACH DZIECKA bedzie coraz wiecej...:placz: ALE to temat chyba nie w galeri przepraszam narobilam zamieszania
moze jeszcze cos napisze:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: osoby ,ktore chcialy Go mialy psy a ON ciagle byl chory nie wiadomo na co mimo sponsorowanych badan i wszyscy sie bali ...pewnie slusznie