TAK TAK osrodek fajny pusty w kwietniu tani grillowisko tez jest z psami przyjmuja:lol: SPOTKAJMY sie na wystawie w OPOLU , kto pojedzie to pojedzie wszystkim i tak sie nie dogodzi :lol: nastepny grill moze byc na BEMOWIE przy okazji warszawskiej wystawy w lipcu:lol:
RESS jakiz ON biedaczek , tylko nie spal tego kosmicznego cuda ,bo zanim pieski sie przyzwyczaja , to TY zafundujesz im nowy srrzet tym razem , z krainy ... nie wiem jakiej:lol: :evil_lol: :lol:
OCZYWISCIE ZGADLAS maszu mnie cosik :lol: wystawiajac swoje psy nie bylam w stanie oderwac od NIEJ oczu ,ZRESZTA MAMONA na klubowce w Grudziadzu mnie tez porazila
CALY miot I jest Przepiekny a ja i tak jestem zakochana w jednej SUNI GERMANIKI moze KTOS zgadnie dla mnie ONA jest niepowtarzalna:loveu: :lol: :loveu:
NESJANKA TO bardzo znana i wszedzie zapraszana sedzina do tego nawet rano wyglada jakby szla do TEATRU WIELKIEGO ,ale nie to chcialam napisac .SA sedziowie z taka renoma w calej EUROPIE ...problem tkwi coby sedzia znal sie na rasie w kraju w ktorym faktycznie sa znakomite osobniki .ktore osiagaja najwyzsze lokaty na europejskich ringach
NESJANKA dobrze ,ze nie masz szarpei bo jast taki jeden sedzia ,,STOMATOLOG,, liczy zeby kazdemu psu ,sedziuje 2 ale jak rozszerzy uprawnienia to co wtedy:lol: :evil_lol: :lol:
CO do LODZI 2005 zgadzam sie w pelni bylam i widzialam ,znany tu na forum piesek lysy juz na dzisiaj bardzo utytulowany za brak klow dostal ocene dobra zreszta duzo szczegolnie dziewczynek nagusek rowniez dostalo ocene dobra ,ale to bylo nietypowe sedziowanie
RESS wlasnie rozmawialam z MARTA i bardzo sie meczy z ostatnimi stronami wyslalysmy foty do duzej obrobki delikatnie to ujmujac ,chyba popracuje do rana
CHcialam napisac ,ze widzialam kapitalny pierscionek z grzywaczem tez na amerykanskiej stronie .MOJ komp wariuje ostatnio,kilka dni temu jestesmy w UPC ,predkosc zawrotna ,ale ,,staruszek,, chyba nie ma sily ,kilka transplantacji i bedzie zdrowy.
DRACZYN obecnie sa dostepne ubranka niemieckiej firmy KARLI cudenka nie jest prawda ,ze u nas nie ma firmowych ubranek z zachodu my mamy katalogi i przywozimy na zamowienie juz nawet w Polsce sa smycze i obroze z RPA rewelacja wszystkie tzw. indianskie z tasmy sa twarde i bez zabezpieczen
ANUTKA szkoda , ze nie mam katalogu ubranek ale jutro moge zamiescic polskiej firmy CHa ... duzo fajniejsze sa niemieckie KAR... DRACZYNA BULWIKI MAJA FASON o KTORYM pisze.TRZEBA tylko pieska zmierzyc od klebu do ogonka i obwod klatki piersiowej iwybrac kolor
KROLICZKU witam w NOWYM ROKU i zycze spelnienia marzen najskrytszych...jesli nutra im pasi to mozesz tak trzymac . Ja szczeniaczkom podaje i naturalne papu a suche NUTRO CHOICE LAMB end RICE PUPPY :lol: co do Performance to znam tylko z folderkow reklamowych jutro moge sprawdzic i podam CI namiary dystrybutor to firma ,ktora miesci sie na Elblaskiej w warszawce jesli sie nie myle