-
Posts
8198 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Draczyn
-
[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/zwierzeta/malpki/101.gif[/img]
-
[quote name='Iwona']Mam dwie suczki- Kali i jej córkę Milkę. Obie bardzo się różnią charakterami. Miałam tylko jeden miot, ale chyba się już na więcej nie zdecyduję, chociaż jedyny synuś zaczął robić karierę- dwie wystawy- Kraków res CACIB i Rzeszów CWC - tak więc brakuje jednego wniosku na championa- w tym roku nie zdążą bo brakuje odstępu czasu. Moim zdaniem pies jest piękny- i w dodatku bez żadnych korekt weterynaryjnych :D . Poznałam kiedys na wystawie w Katowicach psa z Twojej hodowli- Korn od Zbójnika Ondraszka :D .[/quote]A tych z Draczyna nie poznałaś. Moja sunia miała 2 mioty i też - nigdy więcej
-
[quote name='"Matagi"'][quote name='Albertynka'][quote name='daga10011']robi sie ostro :-? ..a poza tym chyba nie ma zakazu fotografowania psow????????Zgodze sie ze dodanie przydomku w polaczeniu z krytycznym komentarzem moze byc zbrodnia-ale byly same foty-zaraz pedze podac kogos do sadu bo moje szczeniaki wkleil na jakas galerie z wystawy :o ..ja tam bylam dumna ze sie zalapaly :D Matagi o ile wiem rzadko rzuca przydomkami-a jak juz to komentarzy nie sadzi 8) .a to nie jest nielegalne-nielegalne jest wykorzystanie fotek czyjegos autorstwa :wink: ja tez robie foty na wystawach i co??????????nie moge ich wkleic????????kazdy z nas jest glodny jakiejs rasy z jakiejs wystawy-to jest forum i wedlug regulaminu nie jest to nielegalne 8) (odswiezylam regulamin kilka dni temu :oops: )[/quote] Matagi nie ma mojej zgody na publikowanie mojego wizerunku ani moich psów, i właśnie z tego powodu będzie musiał usunąć zdjęcia. Jeżeli będzie zamieszczał je dalej, poniesie tego konsekwencje.[/quote]Ze swej strony proponuję. chodzmy spać, a oni z żoną niech sobie tu sami rozmawiająi wtedy może znajdą wspólny język i odnajdą winnych zbrodni w Sopocie
-
[quote name='Viris']Beatko ja dzisiaj juz nie mam sily. Jutro postaram sie z Toba posiedziec i potlumaczyc Draczyn juz duzo rzeczy umie to i Ty Dasz rade! Prawda Draczyn ze to nie takie trudne? Tylko trzeba cwiczyc![/quote]Tylko jeszcze trzeba znać tą termiologię itd. Stopniowo może się uda. Dzięki za wskazówki
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
Draczyn replied to anutka's topic in Buldog francuski
[quote name='Viris']Btw obrazek wklejony przez JustyneJK tez jest tych rozmiarow co ten wklejony przezemnie... Mozesz zamienic na linka? Tak czy siak noderato jakis to zrobi, ale mozna mu oszczedzic roboty.[/quote]Ciekawe dlaczego na tej stronie jest też zawężony obraz, mimo, żę ni ma żadnego zdjęcia -
[quote name='_beatka_']eee tam, z forum nie mozna nikogo usuwac, każdy ma prawo głosu, czytałam ta rozmowe i nic tam złego nie ma :roll: o co więc tyle krzyku?[/quote]To ta Magik napisała do admina aby mnie usunął, ale narazie spokój
-
[quote name='_beatka_']no wlasnie nie mam:( bo na inne to juz wogóle nie umiem wkejać :roll: mialam żółwiki na [url]www.terrarystyka.pl[/url] ale od jakiegos czasu ciagle mi się nie otwiera ten serwer :roll: moż mam juz tak zawirusowany komputer?[/quote]A nie masz programu antywirusowego?
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='matrix.....']tak masz jeszcze trochę czasu na zmianę karmy :) Matrix ma 2 lata i jeszcze kończy zjadać karmę Royal dla juniorów dużych ras. Teraz przejdziemy na karmę dla psów dorosłych, chociaż jego rozwój nadal trwa charty dużych ras rozwijają się nawet do 3 lat i po tym okresie można powiedzieć, że są w pełni już ukształtowane. Dlatego tak bardzo ważne jest ich żywienie w okresie wzrostu i rozwoju. Mati dostaje rano karmę suchą, a w południe i wieczór gotowane mięso z ryżem i warzywami i dodatki.[/quote]U buldożków też jest to b. ważne -
[quote name='takatuka']Adminie prosze zamknij ten temat bo dogomaniacy wezmą nas - właścicieli samków - za szurniętych i będą nas omijac z daleka na ulicy :evilbat:[/quote]Nie obawiajcie się w każdej rasie tacy się znajdą. Przejdżcie się po innych rasach na dogo. Nie możecie odpowiadać za wszystkich hodowców tej rsy
-
[quote name='Agama']jeszcze raz przepraszam za pomylke iwona napisz cos wiecej o twoich cudenkach[/quote]Jaką pomyłkę
-
strona internetowa mówi sama za siebie. Jeśli ktoś na swej stronie mówi że ma najlepsze psy w Polsce w Europie i na Swiecie, co przeczytałam w poście, w którym sprawca awantury podaje swój adres, to chyba nie może by on również w innych sprawach wiarygodny
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
Draczyn replied to anutka's topic in Buldog francuski
[quote name='Viris']Ojej. Czemu widze to zdjecie maluszkow potrojnie? Czy u Was tez sa trzy?[/quote]Też są trzy i musisz je zmniejszyć, bo są za duże -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='matrix.....'][quote name='_beatka_']to zrobie jak Ty radzisz, tylko teraz mi powiedz czy mam zmienic karme w wieku 1,5 roku czy 2,5...? :roll:[/quote] tego nie można określić tak jednoznacznie i wg suchego schematu. Jeden pies rozwija się szybciej drugi wolniej. Karmę zmienisz wtedy jak np Twój buldożek będzie już rozwinięty, zawsze możesz zmianę karmy i okres stosowania Juniora skonsultować z lekarzem weterynarii który prowadzi Twojego pieska.[/quote]Dobrywieczór Matrix, już myślałam, że do nas nie zajrzysz, fajnie, że jesteś -
[quote name='_beatka_']jakto głosuja zeby cie wyrzucić z forum?a jakim prawem?ze masz inne zdanie?przeciez to forum to nie kółko wzajemnej adoracji!!!!podaj mi linka gdzie głosuja to napisze im co o tym mysle, a co!oni ci moga co najwyzej natniutniać!!!![/quote]Bo tam weszły takie oszołomy i zaczęły się kretyńskie przepychanki, więc my z Orsini dla rozładowania atmosfery zaczęłyśmy się wygłupiać. No i ci co zaczęli tą całą awanturę wniosują, aby mnie usunąć z forum, a inni znów głosują aby usunąć ich. Trudno się w tym płapać
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='_beatka_']to zrobie jak Ty radzisz, tylko teraz mi powiedz czy mam zmienic karme w wieku 1,5 roku czy 2,5...? :roll:[/quote]Jak będzie mial 1,5 rou, to nie masz do mnie daleko i będziz moła nam go pokazać. Jak już będzie kawał samiora, to możęsz przejść na adulta -
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
Draczyn replied to anutka's topic in Buldog francuski
Ja mam też tkiego sharpeja, jak na pierwszym zdjęciu tylko czarnego. Fajne fotki -
[quote name='_beatka_']znów porazka...[/quote]Nie przejmuj się Beatko, ja też mam same porażki
-
Tam wyuchla awantura , takie przepychanki hodowców samojedów i zatytuowal to skandal w Sopocie, a ponieaż lubię wystawy sopockie, to weszłam, aby zobaczyć o co chodzi itd, itd. No i chyba trochę się zagalpowałam w obronie prawdy oczywistej Justyna przepraszam, gwoli porządku odpowiem Ci w tym temacie i jednocześnie zapytam. Ile czasu zajęło Ci poznanie komputera?
-
No to będę cierpliwie czekać. Dzięki. W temacie wystawy chcą mnie usunąć z forum, bo chyba trochę przeadziłam w ferworze dyskusji - czy to możliwe?
-
Już chyba wiem o co chodzi, a skąd ja miałam znać te znaki? Jutro potrenuję, a póki co w topiku wystawy wnioskują o usunęcie mnie a forum i robią głosowanie. Możliwe, że jutro się nie zobaczymy
-
[quote name='Viris']Draczyn. jak mniemam chcialas wkleic aniolka nr 18. Nistety cos ze znakami masz chyba problemy : POwinno byc tak jak na gorze.. A to na dole to Twoj link. [url]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/aniolki/18.gif[/url] [url]http://www.tomala.1x.com.pl/?g=postacie&sg=aniołki&l=88#[/url] No oczywiscie IMG i zakonczenie trzeba do linkow dodac. Ja nie dodawalam bo by wyskoczyly obrazki[/quote]Zaaz postaram się dodać zakończenie[img]http://www.tomala.1x.com.pl/?g=postacie&sg=aniołki/18.gif[/img]
-
[quote name='Matagi'][quote name='Magic'][quote name='Draczyn'][quote name='King'] Otóż Magic to żona Albertynki :wink: a Magic i Albertynka to psy :P[/quote]Z tego wynika, że to zoofile[/quote] z tego wynika że powinnaś zostać usunięta z forum za to określenie skierowane publicznie wobec osób nie będących zoofilami - o co niniejszym wnioskuję[/quote] [b]A ja wnioskuję niniejszym! 1.zMIENIĆ TYTUŁ TOPIKU 2.USUNĄĆ ALBERTYNKĘ VEL MAGICA Z FORUM NA WIEKI WIEKÓW czy ktoś poprze moje wnioski????????????????? :lol: [/b][/quote]Ja popieram
-
[quote name='ferroo']Draczyn no co to za pytanie!PEWNIE ZE SIE PRZYLACZE i to z wielka przyjemnoscia!! :lol: Dziekuje ze o mnie pomyslalas! :lol: :lol:[/quote]Narazie zbieramy chętnych tam gdzie napisałam. Jeśli możesz, to wpisz się tam, że jesteś chętna. Jak będzie dużo chętnych to temat przeniesiemy na órną półkę i zaczniemy organizowa wyprawę
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='_beatka_']no własnie, moze tak jest dlatego sie zapytalam na jakiej podstawie tak twierdzi?że rok to za mało na zbudowanie koścca i mięsni w takim wymiarze jak zbudowane powinny byc?[/quote]Beatko u buldożków rozwój zatrzymuje się nieraz dopiero w wieku 2,5 roku. Bardzo długo, a szczególnie u smców rośnie głowa i klatka piersiowa. Ale ty zrobisz jak uważasz. Karmy nie są produkowane przez znawców poszczególnych ras -
[quote name='ferroo']Draczyn no teraz to bedziemy w poznaniu ale tam to sie szykuje ostra konkurencja :lol: poza tym zabraknie nam odstepu czasu wiec championat skonczymy dopiero w przyszlym roku. :lol: a na przyszly rok niemam jeszcze planow no poza Sopotem i Poznaniem oczywiscie a dalej zobaczymy moze gdzies za granice sie wybiore!Tyle ze niestety nie jestem zmotoryzowana wiec to bedzie zalezalo czy zorganizuje sobie transport :lol:[/quote]Ja rzuciłam temat w opiku wystawy o Europejskiej w Helsinkach, na którą warto byłoby zorganizować jakąś wspólną zbiorową wypraę. Może się przyłączysz