-
Posts
8198 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Draczyn
-
[quote name='virtavalo']Ela myslę, że w GMWwD znajdzie sie miejsce też dla mnie. :lol: :lol: :lol: Aha, również mam "załatwiane" wystawy, więc może następna grupę zmontujemy??? No i jestem w posiadaniu samoyeda. :lol:[/quote]Wyjaśnijcie mi , co ten skrót oznacza, bo nie jestem wtjemniczona, a chciałabym wiedzieć, co to za dziwny stwór
-
[quote name='King'][quote name='Draczyn']No to ekstra, to po jakiego grzyba to wogóle jest :o :o :o[/quote] No jak to po co ?? żeby miec to w d...... :lol: :lol:[/quote]To chyba wątpliwa przyjemność
-
[quote name='Draczyn']Mam pewną propozycję. Może ktoś z psiarzy pracuje, albo współpracuje z jakimś biurem podróży, które mogłoby nam zorganizować autokarową wycieczkę z psami, noclegam i jakims jedonkiem - na tą wystawę. Gdy byliśmy na Swiatówce w Helsinkach, to Litwini mieli zorganizowaną taką wyprawę i bardzo ją sobie chwalili. Czekamy na propozycje[/quote]Co jkiś czas będ o powtarzać, aby było wiadomo o co chodzi w tym temacie
-
Podciągam temat do góry, aby był widoczny
-
Wiris, przepraszam Cię, że dziś się nie udzielam, ale mamy tką śmieszną dyskusję z pewnym oszołomem w dziale wystawy
-
[quote name='takatuka'][quote name='King'][quote name='orsini']ja kcem ja kcem!!!!! :angel: :angel: :angel: o ile skladek nie kazesz sobie placic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] Mi się wydaje że jak to jest organizacja mająca wszystko w d..... to i składki ma w d...... :lol:[/quote] hehe, dokładnie tak jest :wink:[/quote]No to ekstra, to po jakiego grzyba to wogóle jest :o :o :o
-
[quote name='Agama']dobry wieczor draczyn wielkie litery sa po wizycie ondrasza nie wiem co zrobil[/quote]Naciśnij klawisz Caps Lock, który znajduje się nad klawiszem Shift i znów będą małe
-
Stanowczo wolę buldożkę, niż te małe szczurki
-
[quote name='orsini']masz racje:))))[/quote]Kto ma rację ten stawia kolację :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
-
[quote name='King'][code] gdybys przypadkiem myślała że Magic jest magikiem, a Albertynka panienką - to wyjaśniam innym - a ty o tym doskonale wiesz - że to ksywki naszych ulubionych psów. Samojedkę Albertynkę sama doskonale znasz a twoje dziecko się z nią bawiło na jednej z sopockich wystaw.[/code] no widzicie i musze Albertynkę i Magica Wam przedstawic , bo chyba mają o to do mnie pretesję że Wam tego nie wyjaśniłam. Otóż Magic to żona Albertynki :wink: a Magic i Albertynka to psy :P[/quote]Z tego wynika, że to zoofile
-
[quote name='orsini']no dokladnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale Kochane,,,chcialyscie mnie hajtnac z Albercikiem , a on zonaty tak???? :o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]Ja nie wiem, bo go nie znam i oby jak najdłuże tak zostało
-
[quote name='_beatka_']dziewczyny, spokojnie:) to oczywiste, ze bedziemy spali razem w łózeczku, ale póki jest mały chce mu pokazać że ja tu rzadzę zeby sie nie rozbestwił!narazie np bardzo ładnie chodzi po dworku bez smyczki i nie chce na poczatek pokazywac mu że jak bedzie chciał to moze wszystko bo sie rozbestwii i przestanie sie słuchać! :D[/quote]Masz całkowitą rację
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
Draczyn replied to anutka's topic in Buldog francuski
[quote name='Viris']Jak bede miec czas to tez poszperam w necie. Niestety Klara nie lubi jak duzo siedze przed komputerem bo nie ma jej kto glaskac :)[/quote]Wie dziewczyna co dobre. Dobrego nigdy nie za wiele -
[quote name='Viris']Juz juz przepraszam wypadlo mi z glowy! Poprosila arka zeby przygotowal zdjecia doroslych skoczkow. Bo ja niestety na tym komputerze nie dam rady.[/quote]To czekamy
-
[quote name='orsini']King ja tez mam paskudne psy i wygrywam tylko po znajomosci , wiec glowa do gory hahahahaha ja juz sie przyzwyczailam i teraz mnie to juz tylko i wylacznie bawi!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]I tak trzeba trymać. Nie dać się zwariować
-
Słodka jest ta twoja pociecha. Obiecałaś nam zdjęcia dorosłych myszoskoczków
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='_beatka_']właśnie miałam zapytac jakiego roya canina dajecie bulodżkom?dla małych ras wystarczy czy jest jakis konkretny np tak jak dla on-kó czy bokserów?bo chyba kupie małemu paczuszke na sprobowanie[/quote]Royal junio dla małych. Najtaniej dostaniesz w hurtowni na Kchanowskiego. Do niej z Bemowa masz niedaleko -
[quote name='King'][quote]najpierw piszesz obraźliwe posty na samojedziarskim forum jako Anula potem kajasz się, prosisz o wybaczenie, szukasz pojednania (zwalasz to na twój "spontaniczny" charakter") a może to zwykły brak psychicznej równowagi?[/quote] Nie wyjezdzaj mi tu z Twoją dziwna interpretacja postów które nie były do Ciebie. Wiesz co po tym wszystkim to już się sama zastanawiam czy nie mam rozdwojenia jaźni. Nigdy się nie kajałam ani nie prosiłam o wybaczenie (zacytuj moje wypowiedzi w których twierdzisz że tak było) Wiem że masz problemy ze zrozumieniem postów więc w sumie to mnie nie dziwi . Słowo przepraszam moim zdaniem leży w kwestii dobrego wychowania . Zazwyczaj tak postępuję gdy poniosą mnie emocje i napisze cos czego nie jestem pewna. Jednak w chwili obecnej jestem pewna kto napisał ten cholerny "list" i kto był pod nim podpisany. Ty równiez doskonale o tym wiesz bo sam z autorem i doręczycielem na wystwaie rozmawiałes. Trzeba być debilem żeby się nie zorientwoac o co chodziło autorowi listu i jakiego konkretnie psa miał na myśli. List ten został zaniesiony tylko i wyłącznie z powodu Kinga. Nigdy nie powiedziałam że ty go napisałeś. Do wczoraj nie byłam pewna i nie ukrywam że równiez byłes w miom kręgu podejrzanych. Jednak moje watpliwości zostały rozwiane . [quote]Piszesz o innych samojedach że to "kurduple" - rzeczywiście brak taktu i wątpliwy komplement, ale gdybyś miała przypadkiem na myśli któregoś z moich samojedów, to zawsze możesz je zmierzyć - ja nie mam nic przeciwko temu[/quote] Twój TZ bezpardonowo chodził w Sopocie na wystawie i mówił że wszystkie samki obecne to pokraki!! Tak napisałam że kurduple ale to wy zaczęliście pisać o psach zdeformowanych. Najpierw się zastanówcie nad swoim postępowaniem i jakie moga być jego konsekwencje. Czy Wy nie widzicie że wszyscy mają was dosyć?? jak Wam to wytlumaczyć?? Jezeli chodzi o wzrost Kinga to napisałam już że w przyszłym tygodniu pojadę do ZK go zmierzyć i wam zeskanuję z pieczątką związku. Może się wtedy odemnie odwalicie raz na zawsze. A to że jesteście tacy zacietrzewieni to jest tylko i wyłącznie spowodowane tym że Wasze psy nie wygrywają . Nie możecie tego przezyć bo wydaje się Wam że macie pod dachem jakies cuda, których nikt nie docenia. Zadbajcie odpowiednio o swoje psy, doprowadzcie je do wyglądu samoyeda, a nie wklejecie wybielonych do granic mozliwości zdjęć. Mam nadzieję że jak Wam się uda troche powygrywac to przestaniecie się zajmowac nie swoimi sprawami. Nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu.[/quote]King nie denerwuj się tak. Tak jest we wszystkich rasach. Mojego psa w awatarze, który jest intr i multi champon i posiada wszystki możliwe w Polsce tytuły (ma również ich wiele z krajów Europy zachodniej ) a sędziowany był przez kilkudziesięciu sędziów (ponad 50 CACIB-ów, to nawet sędia kynologiczny mający hodowlę tej rasy , nazwał na swom forum petem i wylicza jego wady rzekomo genetyczne. Mająć ładnego psa musisz się do tego przyzwyczaić. Szkoda nerwów
-
[quote name='Hebulka']JAKI SŁODZIAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]Przesłodki
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
Draczyn replied to anutka's topic in Buldog francuski
[quote name='JustynaJK']<hahaha> dobre![/quote]Justynko, prosimy o więcej i więcej -
[quote name='orsini'][quote name='Draczyn'][quote name='orsini']BOSKIE!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]Czyli niestety nomalka w naszej kynologii - przepychanki hodowców. Tylko nie mogę nadal zrozumieć, dlaczego ta cholerna Albertyka uparł się, jak stary osioł i dał tytuł bbez sensu, szkalujący oddział w Sopocie i nie chce go zmienić. Wyjaśnijcie mi co tn Sopot zrobił Albercikowi - co ma piernik do wiatraka???????????[/quote] Draczyn ja mowie o fotach:))))) boskie sa:)))))))) a nie o Alberciku! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a ja tam wole przerosnietego psa, ale ladnego, niz malego niby mieszczacego sie we wzorcu a brzydala!poprostu duzego psa sie bedzie krzyzowalo z mniejszymi sukami i bedzie ok, a z brzydala nic nie wyjdzie ani z mala, ani z duza suka[/quote]Tu masz całkowitą rację, jak byłam na klubówce we Francji to wszystke psy ważyli (u buldożka ważna jest waga, anie wzrost) i dopuszczali poprawne egzempplarze aż do 20 % powyżej normy. Ja też uważam, że nie ma psa bez wady a 1 cm powyżej górnej granicy, to naprawd istotne jest tylko dla tych, którzy chcą wykosić konkurencję
-
[quote name='karenina'][quote name='dorotal'][quote name='karenina']W sumie gdyby dało sie załatwic noclegi to juz jest połowa sukcesu. Jesli chodzi o autokar, to w zaleznosci od ilosci osób i rozmiaru psów tez moze nie wyszłoby to tragicznie. No i ta wygoda.. My po wyjezdzie po młoda mamy dosc maratonu tej trasy na długi czas.. Kto był to wie ile sie jedzie../ a do list 2006 większosc dróg akurat po trasie do Tallina jest w remoncie/.Litwini Łotysze i Estonczycy dostali sporo srodków od UE na remont i renowacje dróg i wykorzystują to jak moga.[/quote] W zeszla sobote bylam na wystawie pod Tallinem, wiec wiem jak wyglada sytuacja na drogach. W Estonii nie ma robot drogowych na tej trasie, na Litwie sa roboty tylko przed Kownem, jedyny problem to Łotwa. Ale widzac jak robia to sadze ze do czerwca przyszlego roku zrobia[/quote] A to na plus dla nich ze Estonczycy juz nie robia nic, bo mysmy tu z przed tallinem wtedy w korkach stali. Szybko im poszło. To pewno sie wyrobią do tego czasu z wszystkim, masz racje.[/quote]To jeszcze szmat czasu. a też myśę, że się wyrobią
-
[quote name='orsini']BOSKIE!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]Czyli niestety nomalka w naszej kynologii - przepychanki hodowców. Tylko nie mogę nadal zrozumieć, dlaczego ta cholerna Albertyka uparł się, jak stary osioł i dał tytuł bbez sensu, szkalujący oddział w Sopocie i nie chce go zmienić. Wyjaśnijcie mi co tn Sopot zrobił Albercikowi - co ma piernik do wiatraka???????????
-
[quote name='orsini']Draczyn hahahahha chcial byc sprytny a Ty go od betonow wyzywasz:))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]No bo to jakieś ubeckie metody z minionej epoki
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
Draczyn replied to anutka's topic in Buldog francuski
[quote name='JustynaJK']na tej str jest z kolei biżuteria,nie znalazłam BF ,ale są inne ozdóbki![/quote]Dzięki, mło mi, że myślisz o nas, zaraz pooglądam