Jump to content
Dogomania

Bonsai

Members
  • Posts

    10956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bonsai

  1. I jak tam ma sie sunia?
  2. Pogłaskałam ją dzisiaj przez kratki.... Na spacer nie zdążyliśmy wyjść...
  3. Zbyt mało Kaliskich dogomaniaków... :eviltong:
  4. Śliczna! Większy egzemplarz mojej suni - Kamy.
  5. Be be kolczatka! Oj, Dragon nie pozwoli Ci tęsknić.... :eviltong: Super, że wreszcie udało Wam się razem wyjechać! Miłego (w to nie watpię) wypadu! :)
  6. Jakie tam piękne, ludzie ślepi, takiej ślicznej suni nie chcą! :mad:
  7. [img]http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/20/2049/204928/20492824/204928248_2[/img] Popatrzcie w te oczy... Ta sunia jest gotowa od zaraz pokochać człowieka, który da jej szansę!
  8. ..oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. :) Cudo, nie pies. :loveu:
  9. Mój Piegus uwielbia dzieci. Gdy widzę jakieś maluchy przyglądające się mojemu psu mówię od razu: "Możesz pogłaskać, piesek jest łagodny". Radość ma i pies, i dziecko. Piegus, bo jest głaskany, a dziecko, że głaszcze. :lol: Ja w sumie też lubię patrzeć na takie scenki. ;)
  10. Ja przez tą scenę to się śmiałam jeszcze długo po wyjściu z kina. :eviltong:
  11. według mnie ona jest właśnie nadzwyczajna. :loveu: Prędzej czy później ktoś się zakocha w niej tak jak ja. :) Musi!
  12. Czekamy aż los się wreszcie do niej uśmiechnie.
  13. Justa, shrek III był super. ;) Niech zgadnę na której scenie to się tak uśmiałaś: "łap łobuza"? :lol:
  14. Na forum go nie ma, wstawię przy wolnej chwili, za to jest ogłoszony na stronie Anashara.
  15. Oto fotki. ;) [img]http://images23.fotosik.pl/16/dd2ed9c5f2bf3977.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/16/db97459a9d1b3b71.jpg[/img]
  16. Od wczoraj sunia jest na budzie i ma się tam całkiem nieźle. Niestety , nie chce jeść suchej karmy. Co prawda była to jakaś 'supermarketowa" , która była akurat w schronisku, ale myślę, że z inną byłoby podobnie...
  17. Aaa, idę z paczką ze schroniska. :eviltong:
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/15/b061d784d9258781.jpg[/IMG][/URL] Fotka z dzisiejszego spacerku, zanim zawitała do nas okropna burza. :shake:
  19. [img]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Misiatko_banerek_02.gif[/img] Komu ślicznej sunieczki?
  20. lupe, jak zwykle pierwszorzędne bannerki, dziękujemy! :loveu:
  21. A czy Dusia jest umieszczona na Allegro? Gdy umieściliśmy tam Adagira (8-9 lat w schronisku), to odezwa była - co prawda nikt jeszcze nie chce go wziąć, ale ludzie są chętni do pomocy - pytają czy potrzebna mu buda , jedzonko, leki... itd. Bardzo to pocieszające i pokrzepiające.
  22. Moja owca. :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/14/c32bb94db8158119.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/14/aba87b250301b870.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...