właśnie dostałam potwierdzenie pocztą :multi: Super, tylko szkoda że bez numerku i mapki :-? no cóż niektóre oddziały powinny brać wzór z innych oddziałów (np. z Chorzowa)
Zasady championatu Węgier
[B][FONT=Times]Młodzieżowy: [/FONT][/B][FONT=Times]3 CACJ (w tym przynajmniej jeden na wystawie międzynarodowej) od 2 sędziów [/FONT]
[B][FONT=Times]Champion: [/FONT][/B][FONT=Times]4 CAC (w tym przynajmniej jeden na wystawie międzynarodowej) od 3 sędziów, odstęp pomiedzy pierwszym a ostatnim CAC musi wynosić co najmniej 1 rok i 1 dzień, [/FONT]
:lol: ok. Będę w takim razie na polance koło wejścia od strony Plazy; moja mała to na chwilę obecną szary haszczak w kantarku a ja będę miała czarną długą kurtkę i granatowe jeansy
Yolencia napisz może jakie są stawiane wymagania dla przyszłych strażników. Z tego co mi wiadomo to kandydaci muszą ukończyć kurs i zdać egzamin.
Może ktoś ma więcej informacji co to za kurs, gdzie się odbywa, ile kosztuje, itp.
aeniolek ja mogę jak najbardziej w tygodniu ale dopiero o 17.00 (niestety do 16.00 siedzę w pracy). W tym tygodniu jak najbardziej bo weekend odpada - jedziemy do Jarosławia. Jak coś to daj znać ;)
[quote name='ponpon']Nie moge Cię jakoś złapac na gg - nasze plany aktualne? [/quote]
Marta klamka zapadła więc się szykuj na niedzielę ;) A potwierdzenia też nie dostałam i jutro będę próbowała się tam dodzwonić.
Elitesse my też mamy niezłą staweczkę; nie dość że liczebnie piękna to jeszcze jakie psiaki :roll: Ale trudno, już zgłoszone więc jedziemy. Zobaczymy z czym wrócimy ;)
ja też mam inny adres zameldowania a inny korespondencyjny, i zgłoszenie miałam potwierdzone 5 minut po zgłoszeniu; ale jeszcze nie dostałam potwierdzenia i numerku do domu tak jak to zwykle bywa
Juta na stronie związku w Katowicach jest napisane:
[QUOTE]
[CENTER][COLOR=#008000][B]Katalog przedwystawowy dostępny będzie na naszej stronie internetowej po 06.marca 2006![/B][/COLOR][/CENTER]
[/QUOTE]
W Krakowie na Centralnej godny polecenia jest pan doktor Bakowski; ja natomiast polecam pana doktora Korzinka z lecznicy na Brodowicza (bardzo skrupulatny i przy każdej wizycie bada dokładnie psa)
[quote name='Frugo']Dziękujem za odpowiedzi =* może ktoś wystawia W Katowicach z Krakowa albo Miechowa cio?[/quote]
Frugo np. my wystawiamy się w Katowicach a jesteśmy z Krakowa :razz:
jaki rudzielaszek :loveu:
(HuSkYdIaNa są programy do zmniejszania zdjęć, np. [B]Easy Thumbnails[/B] - [URL="http://www.download.com/Easy-Thumbnails/3000-2192_4-10285473.html?tag=lst-0-1"]TUTAJ do pobrania[/URL]; polecam, żebyś zaglądneła na topic Zdjęcie na forum: KROK PO KROKU [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6259"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6259[/URL])