AgaOpa bardzo przepraszamy, że dzisiaj nie dotarłyśmy. Od rana mam znowu akcję biegunka :( Od 7:00 do 9:00 z dziewczynkami byłam na Bagrach i jak wróciłyśmy to mi poszły spać. Nie było mowy, żebym je dzisiaj ciągnęła na AWF; mamy niecałą godzinkę piechotą a dziewczynki wykończone biegunką i temperaturą :(Mam jednak nadzieję, że wynagrodzimy to sobie następnym razem spotkaniem w większym gronie ;)