Jump to content
Dogomania

efra-husky

Members
  • Posts

    2176
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by efra-husky

  1. Eli super wiadomość :multi: A potwierdzenie z numerkiem :cool3: Może i na mnie czeka potwierdzenie w skrzynce :razz:
  2. [quote name='puli']Czyżbyście sie wybierały do Trencina??[/quote] Dokładnie tak ;) Do Trencina i do Rzeszowa, dlatego dwa weekendy pod rząd nam odpadają. Niestety nie wiem czy uda nam się zjawić i w ten weekend :shake: Postaram się w niedzielę ale nie obiecuję na 100%
  3. Wprawdzie nie jestem doświadczonym właścicielem psów północy ale jedno co z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, to fakt stadności (jeśli jesteś z naszego stada to jesteś OK ;) ) Czasami w odwiedziny przyjeżdżają do nas (bądź my wyjeżdżamy w gościnę) psy moich rodziców - są to mieszańce. Psiaki uwielbiają się razem bawić i jeden drugiego pilnuje, a na spacerach nie dają krzywdy zrobić psiakom "ze stada" [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/6756/wszdzietamgdziety4fu.jpg[/IMG] Jednak nie ma to jak "tłamszenie współbrata" :evil_lol: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1618/tnpb180001xz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/6337/tnpb180003tv5.jpg[/IMG][URL="http://img236.imageshack.us/img236/6337/tnpb180003tv5.jpg"][/URL] Przy takich specyficznych zabawach pozostałe psiaki wolą stać z boku :evil_lol: Co do innych zwierzątek domowych - wolałam nie ryzykować z uwagi na te zwierzaczki ;) więc mamy tylko rybki, którym moje dziewczyny wodę z akwarium chcą podpijać :mad: Raz pojawiła nam się myszka w domu - oczywiście została upolowana.
  4. mi tam wszystko jedno jaki dzień (mogą być dwa) ;) Tylko w ten weekend możemy się zjawić bo w następne dwa niestety mamy wyjazdy ;) Dajcie tylko wcześniej znać o godzinie spacerku bo my będziemy szły z Podgórza na nogach i łapkach, więc trochę drogi przed nami :evil_lol:
  5. Orlana - uwielbiamy bokserki :p Boksery to chyba najbardziej "zabawowe" psiaki ;) Moje dziewczynki wszak nie bokserki ale uwiebiają tą rasę :cool3: (z wzajemnością ;) ) Chętnie wpadniemy na spacerek w ten weekend, tylko powiedzcie mi moi drodzy gdzie dokładnie na tych Błoniach się umawiacie? No i czy psiakom zabierać kagańce :roll: (nie wiem jak tam sytuacja ze Strażą Miejską wygląda :shake: )
  6. Psiaczków w Rzeszowie będzie na pewno więcej ;) A na pełną stawkę będzie nam trzeba poczekać bo zgłoszenia ponoć mają przedłużyć do 19-go stycznia Z tego co wiem to będzie jeszcze parę psiaków z ED
  7. lubię planować ;) I jak na razie na początek roku 2008 zaplanowałam wystawę w Wilnie i skoro będzie tak blisko CACIbówka to Rzeszów :razz:
  8. [QUOTE]jezuuu to chyba pojedziemy okrezna droga cobym mogla sie nia nacieszyc [/QUOTE] :evil_lol: jeszcze będziesz chciała ją gdzieś po drodze wyrzucić ;) :evil_lol: Jeszcze dwa tygodnie :razz: - już doczekać się nie mogę :p
  9. :evil_lol: super A wiesz, że z wami jedzie moja mała? ;)
  10. [quote name='maga18']:shocked!: :shocked!: :shocked!: a nie miałysmy??[/quote] teraz to sama zgłupiałam. Wczoraj mi Marta napisała, że jedziecie ale nie wiadomo czym :shocked!:
  11. [quote name='Nugatowa']My tez jedziemy dzięki Gabi [/quote] Nie dzięki Gabi, tylko dzięki sobie ;) Podróżowanie z Wami to będzie sama przyjemność :)
  12. ja pisałam maila po polsku a pod spodem tłumaczenie w języku angielskim ;) jak widać świetnie zrozumieli i szybciutko odpisali :) Madziu a macie już czym z Martą dojechać na wystawę?
  13. [quote name='BarbeSale']tak to prawda że w 2008 roku w Rzeszowie odbędzie się wystawa międzynarodowa z prawem przyznania CACIB.[/quote] Osobiście bardzo mi się ta wiadomość podoba i już Rzeszów wpisałam jako pierwszą wystawę w Polsce w 2008 roku :)
  14. Zamieściłam ogólne informacje bo nawet takich jeszcze na stronie oddziału nie ma ;) Jak będę znać podział sędziów na rasy zanim się znajdzie na stronie to Was poinformuje ;)
  15. Zapraszamy na XI Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2007 roku, na terenie Stadionu i Hal AWF w Krakowie, przy Al. Jana Pawła II Termin przyjmowania zgłoszeń i opłat: 20 maja 2007 r. Opłaty dla członków ZKwP wnoszone do dnia 20 maja 2007 r.: - za pierwszego psa (z katalogiem) 90 zł - za każdego następnego (bez katalogu) 80 zł - za psa w klasie szczeniąt 35 zł Psy zgłoszone do klasy weteranów, psy z tytułem Championa Międzynarodowego (Int.Ch.) oraz psy wszystkich ras polskich zwolnione są z opłat (bez katalogu), pod warunkiem doprowadzenia ich do oceny. Za ww. psy zgłoszone na wystawę, a nie doprowadzone do oceny egzekwowana będzie opłata 120 zł. UWAGA! Opłaty wnoszone po dniu 20 maja 2007 r., wynoszą 120 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów. PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA Sobota - 23.06.2007 Grupa: 2, 4, 5, 7, 9 Niedziela - 24.06.2007 Grupa: 1, 3, 6, 8, 10 GRUPA 1 Peter Harsany (H) Christian Karcher (F) Aleksandra Lubaszka (PL) Josef Oeser (D) Mariola Semik (PL) Piotr Śliwka (PL) Andrzej Zamoyski (PL) GRUPA 2 Alberto Cucciallato (I) Jan Gajewski (PL) Jolanta Jabłońska (PL) Andrzej Kot (PL) Ronald H. Menaker (USA) Monika Kuriata-Okarmus (PL) Hans Muller (CH) Janusz Opara (PL) Dorota Pawlikowska-Rosół (PL) Karl Reisinger (A) Anna Rogowska (PL) Stefan Stefik (SK) Vlastislav Vojtek (SK) GRUPA 3 Sylvie Desserne (F) Jan Gajewski (PL) Ronald H. Menaker (USA) Janusz Opara (PL) Krystyna Opara (PL) Dorota Witkowska (PL) GRUPA 4 Maria Teresa Gabrielli Mondo (I) Dorota Witkowska (PL) GRUPA 5 Peter Harsany (H) Jaroslav Matyas (SK) Paweł Szemraj (PL) GRUPA 6 Maria Teresa Gabrielli Mondo (I) Karl Reisinger (A) Jan Ryk (PL) GRUPA 7 Andrzej Brabletz (PL) Tadeusz Chwalny (PL) GRUPA 8 Alberto Cuccillato (I) Jaroslav Matyas (SK) Elżbieta Sobieszczańska (PL) Andrzej Stępiński (PL) GRUPA 9 Sylvie Desserne (F) Christian Karcher (F) Vija Klucniece (LV) Krystyna Opara (PL) GRUPA 10 Andrzej Kot (PL) - chart polski Vlastislav Vojtek (SK) Iveta Vojtekova (SK) Konkurs "Młody Prezenter" W sobotę oceniać będzie - Iveta Vojtekova (SK) W niedzielę oceniać będzie - Krystyna Opara (PL) Dzieci i młodzież w wieku 9-18 lat zapraszamy do udziału w konkursie "Młody Prezenter". Zgłoszenia prosimy przesłać wraz ze zgłoszeniem psa na wystawę. Udział w konkursie jest bezpłatny. KRAJOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH 23.06.2007 - SOBOTA SĘDZIOWIE: Bogusław Chmiel (PL) Josef Oeser (D) Piotr Śliwka (PL) Informacja z ulotki oddziału w Krakowie
  16. ja też dostałam odpowiedź emailem, że zgłoszenie i opłata jest ok :multi:
  17. [quote name='maga18']napisalam do nich meila... i... jestem przyjeta i oplata ok!!! :angel: :angel:[/quote] Madziu po jakiemu pisałaś do nich maila? (po angielsku czy po ichniejszemu?)
  18. Śnieżynka bierz swoje maleństwo i obowiązkowo wstawcie się na wspólny spacerek. Na pewno znajdzie się odpowiedni wzrostem psiaczek :p Z doświadczenia wiem, że zdarzają się mniejsze psiaczki, które uwielbiają zabawy z większymi od siebie. Tak moja starsza zaprzyjaźniła się z maleńką sunią mniejszą wzrostem niż grzywki :p Dziewczyny tak się świetnie razem bawiły pomimo sporej różnicy wzrostu i wagi ;) Do teraz jak się widzą to mam problem z utrzymaniem mojej na smyczy i chyba dlatego też moje oby dwie dziewczyny uwielbiają małe psiaczki :p
  19. wszystkie 3 szkoły, o których pisałam wiem, że robią przygotowania do egzaminu PT. Teraz tylko pozostaje kwestia, która Tobie bardziej przypadnie do gustu (w sensie metod szkoleniowych) ;)
  20. ja osobiście mogę polecić szkołę Alteri [URL]http://www.alteri.pl/[/URL] To co nie spodobało mi się w Hitt Dogu to szkolenie wszystkich ras tak jak owczarków niemieckich (a mnie akurat nie o takie wyszkolenie chodziło ;) ). Z tego co słyszałam to jest jeszcze jakaś szkoła na AWFie [URL]http://www.k9.com.pl/index.html[/URL] Najlepiej umówić się na spotkanie ze szkoleniowcem i sama wybierzesz, która szkoła jest w stanie zaoferować ci to czego po szkoleniu oczekujesz ;) Powodzenia
  21. zgłoszenia są przyjmowane do 15-go stycznia o ile nie zostanie przedłużony termin ;) To są jak narazie zgłoszenia wyłącznie internetowe ;)
  22. Asiaczku mam nadzieję, że tak :razz: Ale może ktoś z Rzeszowa nam to na 100% potwierdzi :cool3:
  23. było by super :razz:
  24. Jest na stronie związku lista zarejestrowanych zgłoszeń :razz: [URL]http://www.zkwp.rzeszow.pl/atach/2/42/183/05.01.07r.pdf[/URL] Szkoda, że tylko internetowych, ale coraz bardziej zaczyna mi się podobać organizacja wystawy :p Może na stałe Rzeszów wpiszę w nasz kalendarz :cool3:
×
×
  • Create New...