jak zwykle, kiedy na czymś nam bardzo zależy, to ludzie nie mogą się zdecydować. Ja dzwonię po kilkanaście razy dziennie i "urabiam" te kobitkę, domek byłby super, niedaleko mnie, więc mogłabym sprawdzać co tam u małej i glutka. Napiszcie czy to chłopczyk, czy dziewczynka, może uda się wam zrobić jakieś zdjęcie. Może to pomoże....