-
Posts
26019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by supergoga
-
Polo, piękny młody psiak w typie flat retrievera - szukamy DS
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jaka adopcja? On pojechał do schroniska - w hotelu juz dłużej nie mógł mieszkać, nie znalazł się dom i pojechał zgodnie z lokalizacją do schroniska w Przyborówku. Tam niestety już ja nie pomogę. -
Polo, piękny młody psiak w typie flat retrievera - szukamy DS
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Polo miesiąc temu trafił do schroniska w Przyborówku - dopiero wczoraj się dowiedziałam. Niestety w takiej sytuacji ja juz mu nie pomogę. -
Śliwka, mała i niestety niemłoda,ma najwspanialszy dom u Margo
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
W każdym razie na brak jedzonka nie może się uskarżać - wyglada..... obszernie dość. -
Sonia w typie teriera tybetańskiego,znalazla cudowny dom u Margo54
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No sliczna panienka z niej. -
[FONT=Arial][COLOR=#000000]Bukiet ma ok.10 lat. Trafił do schroniska ponieważ jego właścicielka zmarła a rodzina nie mogła albo nie chciała się zaopiekować starym psem. Zresztą jak się wyrazili: "On i tak zdechnie..."Jest niekłopotliwy i totalnie zagubiony, apatyczny, bez apetytu, nie może się odnaleźć w schroniskowej rzeczywistości – cóż, jakoś wcale się nie dziwię. Miał dom, kochającą Panią i pewnie własny fotelik – teraz ma budę ze słomą, hałas psiarni i kojec z którego zza kraty wygląda na wybieg. Może i niewiele życia mu zostało ale jeżeli nie znajdzie domu to życie w schronie będzie zdecydowanie krótsze. Z drugiej strony – taki psiak może żyć jeszcze całkiem sporo latek – czy jest ktoś, kto pozwoli mu te lata przeżyć godnie i szczęśliwie. Psiak czeka w przytulisku w Buku. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/75197803.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/7754/75197803.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/66944634.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4118/66944634.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/50836401.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4382/50836401.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/FONT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/44240937.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4723/44240937.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/94657732.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9086/94657732.jpg[/IMG][/URL] Jak tak na te zdjęcia patrzę to wydaje mi sie w typie norwich teriera - jakby go wypielęgnować...
-
Nikt nie dzwonił. peper opuścił klinike, jest w domu tymczasowym. Ale powinien jak najszybciej iśc do stałego. Psiak jest super dla dzieci, mieszka z innym duzym psem. Jest zgodny, grzeczny. Na spacerach bezproblemowo kroczy na smyczy. Domowy psiak. Kochany seniorek. Z uwagi na ilość dredow i kołtunów - konieczne było ostrzyżenie chłopaka. teraz wyglada tak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/1007027.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/808/1007027.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/1007028q.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/740/1007028q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/1007033.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/647/1007033.jpg[/IMG][/URL] A tu mnie podgladali, a feee [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/siusianko.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9118/siusianko.jpg[/IMG][/URL]
-
10 letni onek Maks stracił dom - JUZ WE WŁASNYM DOMU
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest nasz seniorek. -
Witamy Was bardzo serdecznie. Ciesze się, że trafiliście tutaj (chciałam wysłac link do wątku gdy już Waluś u Was zamieszka) i super że będziemy mieli wieści o Walusiu. Kiedy Pani, która go znalazła - Pani Agnieszka zadzwoniła do mnie z prosba o pomoc - o znalezionym starszym wyżełku informnując - mimo wielu naszych fundacuyjnych problemów - nie wahałam się. Pomagamy. Udaało sie zobyć miejsce w hoteliku gdzie mieszkał wówczas nasz podopieczny Leoś i tym sposobem - przez kontakty, ogłoszenia - Walus znajdzie swoja nową Rodzinkę. Bardzo bardzo wam dziekujemy. Dzięki pomopcy wspaniałych ludzi nasz Leoś zresztą też juz w domu.... Walusiu, powoli pakuj walizki!
-
Shira - ciężko ranna sunia husky - już w domu! Dziękujemy!
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Shira, jeśli wszystko dobrze pójdzie w sobotę zamieszka juz w swoim domku. A teraz - pokażemy, jak pieknie sunia juz wyglada dzięki troskliwej opiece lekarzy wet a przede wszystkim naszej Ani, u której w domu tymczaowym ostatnio przebywała [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/211/shirav2013.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9456/shirav2013.jpg[/IMG][/URL] Naprawdę nie wierzyłam, gdy zobaczyłam ja po wypadku pierwszy rfaz - że tak pieknie będzi wyglądała. Nie mówiąc o tym, że nie wierzyłam, że przeżyje. -
Podaj na razie na mnie - tel. 609 601 362 i mail Fundacji: [email][email protected][/email] Dzięki, że zajrzałaś. Nie wiem gdzie go zabrać z kliniki, a ma naprawde super charakter. czekam na zdjęcia po strzyżeniu wstepnym.
-
Do naszej Fundacji dotarła prośba o pomoc dla Brusa: [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Brus – piękny pies w typie charta został znaleziony Znaleźliśmy go pod koniec 2012r. w ośrodku wypoczynkowym wśród lasów świętokrzyskiego. Ośrodek zamykano na zimę i zdecydowano zabrać psa do domu do Poznania.[/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Pies okazał się bardzo przyjazny (ma kontakt z 2 dzieci) i dobrze wychowany (nie szczekający w domu, załatwiający się tylko na zewnątrz i ogólnie dobrze nastawiony do ludzi i zwierząt (tak długo jak nie trafi się agresor). Pies nie jest wykastrowany a weterynarz orzekł że nie ma takiej potrzeby z uwagi na małą agresję. Ma około 6 lat, jednak weterynarz nie określił jasno rasy charta, sierść ma dłuższą niż chart polski choć do niego chyba jest najbardziej zbliżony. Zaszczepiliśmy go oczywiście.[/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Teraz w czym problem: mieszkamy na osiedlu na 51 m[SUP]2[/SUP], pies potrzebuje codziennej wyprawy w teren i oczywiście ma tendencję do polowania. Wiemy, że na charty należy mieć pozwolenie. Chcemy znaleźć mu dom gdzie będzie miał szansę być na wybiegu. Nie widzę możliwości pozostawienia psa w naszym domu choć początkowo wydawało to się być możliwe. Nie wyobrażamy sobie oddania psa do schroniska czy też porzucenie go stad szukamy teraz rozwiązania - proszę pomóżcie.[/COLOR][/FONT] [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri][email protected] + 48 502 232 911[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/44428404.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9978/44428404.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/56475537.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/8026/56475537.jpg[/IMG][/URL] [/FONT] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/20490738.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8665/20490738.jpg[/IMG][/URL] Czy jest gdzie wątek zajmujący się chartami? Kto pomoże pokazać gdzieś Brusa?
-
Barry, piękny, długowłosy, onkowaty musi znaleźć dom.PILNE
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pies nie taki starszy, ma 3 lata - młody chłop;ak i piękny. Ale zastój jest niestety. -
Lea - niewielka sunia i jej 7 maluszków proszą o pomoc
supergoga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pewnie po mamusi -Lea też ma taki ciemniejszy grzbiecik. Ot zwykła sunia i zwykłe maluszki. Ale mam nadzieje, że ich zycie nie będzie zwykłe - że trafia na wspaniałe domy i zawsze będa kochane. -
[quote name='Ajula']straszne te zęby :shake: właściciele się nie popisali, żeby pies był tak zaniedbany! Pies latał ze smyczą, a nikt go nie szuka, to dopiero jest zagadka. Wiesz co Gosia myślę - może on był wzięty z jakiegoś schroniska, może to jest tatuaż schroniskowy? W dodatku kastrowany pies - ludzie rzadko sami z siebie kastrują, tym bardziej, że poza tym jest strasznie zaniedbany.[/QUOTE] On nie był kastrowany - został wykastrowany teraz przez nas...
-
[FONT=Arial][COLOR=#000000]Lea to dość młoda, łagodna i delikatna, nieduża sunia. Jej życie nie potoczyło się dotąd szczęśliwie. Była psem nieodpowiedzialnego człowieka, który ostatecznie ja porzucił i wyjechał. Bezdomna, opuszczona suczka, dokarmiana przez okolicznych mieszkańców straciła dom. [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Gdy przyszedł czas na poród – sunia zaszła w ciążę – wykopała norę na terenie starych szklarni i tam urodziła 7 maluszków. Dbała o nie jak mogła. Ale nie była bezpieczna – dzikie zwierzęta podchodziły zwabione zapachem malców. Nie mogliśmy czekać. Jak tylko dostaliśmy wiadomość o suczce – cała rodzina trafiła pod naszą opiekę. [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Malce urodziły się na koniec kwietnia 2013r. Jest ich 7: 3 czarne podpalane suczki, 2 suczki brązowe oraz 2 brązowe – mniejsze od suczek – pieski.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Sunia jest bardzo pogodna i przyjacielska, umie zachować czystość, z kotem się dogaduje. Jak tylko będzie to możliwe zostanie wysterylizowana. Na razie szukamy powoli chętnych, którzy jak Malce podrosną – zaopiekują się szczeniętami i dadzą im nowe, dobre domy.[/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=Arial]Na dom czeka także nieduża, kochana Lea. Chcemy aby uwierzyła, że człowiek jest dobry.[/FONT][FONT=Times New Roman][/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/526/15925270.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8900/15925270.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/66892968.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/676/66892968.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/34783379.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3520/34783379.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/60574460.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2562/60574460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/59375827.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8500/59375827.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Monotype Corsiva][B][COLOR=#000000][FONT=arial][/FONT][SIZE=4][/SIZE][SIZE=5]Dotarło do nas takie ogłoszenie:[/SIZE] Oddam w dobre ręce za darmo psa mieszaniec owczarka niemieckiego. Barry ma około 3 lat i jest bardzo ufny, posłuszny i przyjazny dla ludzi. Pies należy do moich dziadków, którzy z powodu ich stanu zdrowia nie są w stanie się nim dalej zajmować. Bardzo nam zależy, aby trafił do dobrych ludzi.[/COLOR][/B][/FONT][FONT=Monotype Corsiva][B][COLOR=#000000]Kontakt wyłącznie: [/COLOR][/B][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Monotype Corsiva][B][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/B][/FONT][/EMAIL][FONT=Monotype Corsiva][B][COLOR=#000000] lub tel.kom. 698 326 417. [FONT=arial][SIZE=5]Dowiedziałam sie, że Dziadkowie Pani Agnieszki przeprowadzili się właśnie do Niej - pies nie mógł tam jechac z uwagi na 2 psy rezydenckie. Został sam. jest karmiony, ale coraz smutniejszy. Pies jest łagodny bardzo, kocha ludzi, lubi dzieci. To piękny pies - nie chciałabym aby musiał trafic do schroniska. Chce bardzo pomóc i psu i Agnieszce, która martwi sie o niego. Może pomożecie nam poszukać domu dla Barryego. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/41552516.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3262/41552516.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/55618569.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8242/55618569.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/32146366.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7123/32146366.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/20149954.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5017/20149954.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dscn1763v.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6729/dscn1763v.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/FONT]
-
Jeszcze kilka zdjęć. Parę dni Peper będzie mieszkał w klinice, póxniej musi wrócic do hoteliku. Ale dla niego to nie jest wyjście. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/98195155.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6895/98195155.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/53096087.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3066/53096087.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/90102999.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7171/90102999.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/85696258.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8523/85696258.jpg[/IMG][/URL] A takie były zęby Pepera przed poddaniem go zabiegom oczyszczania [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/zbyn.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4077/zbyn.jpg[/IMG][/URL]