-
Posts
1449 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beria
-
Pika, nie irytuj się :evil_lol: Pies spał zmęczony po spacerze, inaczej TZ by go nie przystroił :diabloti: Zrobił nawet zdjęcia boiska w TV :razz:
-
Dzisiaj były przedbiegi Mundialu :cool3: Daliśmy ciałka aż mi się TZta żal zrobiło :roll: Przystroił się w koszulkę reprezentacji, piwko postawił i przed telewizorem zasiadł. Po drugim straconym golu zdjął koszulkę i rzucił na krzesło :evil_lol: Psa też przystroił :cool3: I zdjęcia mu zrobił :razz: Szkoda, że byłam zajęta, bo bym TZtowi też fotkę zrobiła :cool3: Pies kibic albo pies kibica :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/75/53ac116250a919bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/39/33751c8a4f7bd390.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/75/bb4dfe6efcdef2ff.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='PIKA']a ciekawe jak naparwde zareaguje jak sie doczeka [img]http://manu.dogomania.pl/emot/w_pupe.gif[/img] :evil_lol:[/QUOTE] E tam, nie będzie tak źle :cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pewnie temperatura Bolusiowi skoczyła przez te koty :evil_lol: A tak poważnie, na pewno wszystko będzie dobrze. Boluś to silny facet. :kciuki: I dietę jakoś przetrzyma :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
Szelma, odżywiaj się dobrze i kardnij tylko zdrową żywność :cool3: I od winka trzymaj się z daleka :evil_lol: -
[quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/sssl10.jpg[/IMG] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/sssl12.jpg[/IMG] [/QUOTE] Brawo Saba :cool3:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
No jak z taką pałą miałaś do niej sprawę, to jakoś się nie dziwię, że się nie pokazuje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hihihihihi, chyba zrobię podyplomówkę z psychologii :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Maga, przy takiej ilości zwierząt to Waszka będzie miała to wszystko gdzieś :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Po tylu latach razem to się podzieli ;) Szkolenie za pomocą bodźców pozytywnych działa nie tylko na Gerdę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] wyloozuj Bolek [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/761/29maj0667fr.jpg[/IMG] - odpoczywaj póki jeszcze można :cool1: [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/7213/29maj0652yd.jpg[/IMG][/QUOTE] Hahahaha, Lunka :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/75/ab89bb30ff919a99.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/75/ab89bb30ff919a99.jpg[/IMG][/URL][/URL][/QUOTE] Po tradycyjnym zdjęciu Ozziego, mogę z czystym sumieniem iść spać ;) Dobranoc Alu :razz:
- 78403 replies
-
[quote name='Agamtb']Jak odwiedziłam schronisko wiedziałam jedynie, że chcę małego pieska, bo sama mam tyci mieszkanko.... Fruzia mnie urzekła....i wcale nie urodą, bo na to zwróciłam uwagę dopiero następnego dnia.... Fruzia tak strasznie pragnęła bliskosci człowieka, że kiedy się nad nią schyliłam to już wiedziałam, że będzie moją kruszynką..... Ona całą sobą okazywała pragnienie choć jednego dotyku, jednego słowa, spojrzenia.... I jest nam oddana całym swoim wielkim serduszkiem.....:loveu:[/QUOTE] Któż mógłby się oprzeć takim oczętom :loveu: [quote name='Agamtb'] [img]http://img313.imageshack.us/img313/3512/fuzka37gx.jpg[/img] [/QUOTE]
-
Tu nie ma z czego się śmiać :shake: Ale w sumie dobrze, nie będzie mi przeszkadzał w nauce :evil_lol: A jak się jeszcze piwem podzieli :cool3: :evil_lol:
-
Ja takiego chcę !!! Ale jeszcze nie mogę :placz: Będą mi się te maluchy śniły po nocach [img]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/3d/11.gif[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Chciałabym widzieć głupawkę Bolusia :lol: Bo nie umiem sobie wyobrazić :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Patka, łączę się z Tobą w bólu :shake: Mam nadzieję, że Polska nie wyjdzie z grupy :knuje:
-
Ale kto to kupi :niewiem: A przed momentem TZ obejrzał w TV reklamę piwa na literę "T" i będzie w poniedziałek polował na gazetę lokalną z jakąś flagą. Nieeee :placz: Na tej reklamie te falgi na balkonach wisiały :flaming:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)fajne oko jak ją póścili samą to 2 dni robili podchody żeby ją do domu ściągnać :angryy: [/B][/I][/QUOTE] :crazyeye: Dwa dni zanim się pies wybiega :crazyeye: To ja dziękuję :razz:
-
Piłki nie namalował, ale sobie kupił takie flagi do przyczepienia na zewnątrz okien :angryy: Zgodziłam się, żeby je wywiesił jak zdobędziemy Mistrzostwo Świata :eviltong:
-
Taaaa, Ty się ubawiłaś, a mnie zatkało jak to zobaczyłam :razz:
-
[quote name='Patka']o Lilith to też super grzejnik ale w upały idzie na miejsce :lol:[/QUOTE] Jak nasza sucz idzie na miejsce, to znaczy, że trzeba ją pilnie zabrać do fryzjera :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Potem jest łysa i znowu śpi w łóżku ;)
- 78403 replies
-
[quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/sss4.jpg[/IMG] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/sss5.jpg[/IMG] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/sss6.jpg[/IMG] [/QUOTE] Kara, aż dziwne, że te smycze się wam nie poplątały :lol:
-
[IMG]http://www.giflandia.friko.pl/gify/okolicznosciowe/pozostale/9.gif[/IMG] [img]http://www.mysmilie.de/generator/ablage/103/389.png[/img][IMG]http://www.giflandia.friko.pl/gify/okolicznosciowe/pozostale/9.gif[/IMG]