-
Posts
1449 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beria
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] do teraz nie moge wyjsc z podziwu jaki to małe i słodziachne buziaczki :loveu: a ogonki to im sie urwac chcialy :p[/QUOTE] Jak dawno nie widziałam "na żywo" merdającego szczeniaczkowego ogonka :roll: Mogłaś sobie wymiziać, wycalować i wypieścić takie maluszki :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PIKA']a po co? :shake:[/QUOTE] Sama nie wiem skąd mi takie głupi pomysł przyszedł do głowy :evil_lol: W dodatku nie pierwszy raz :evil_lol: W dodatku pogoda mnie wykończy :angryy: Pojechaliśmy na spacer, zimno jak cholera i jeszcze padać zaczęło :angryy: Sucz wróciła znowu z łapami jak ścierki :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Szybko poszło to tapetowanie :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']wódź wódź :evil_lol: Zadrunia to pięęękna suczka i na pewno dzieciaczki będą równie piękne :loveu:[/QUOTE] Kusicielka :eviltong: Bąbelki chyba niedługo otworzą oczki :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] pt.ABSy [/B][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/76/e063c50bae5ce875.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/76/e063c50bae5ce875.jpg[/IMG][/URL][/URL] [/QUOTE] Zła, niedobra piłka, chciała Ozzulca przewrócić :-x
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Gratulacje dla babci [B]resuruss[/B] - wnuczki to piękne, pieszczochy :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Witaj Alu ;) Moja Klaudia chce na Dzień Dziecka usprawiedliwienie, żeby nie brać udziału w organizowanych zbiorowo przez szkoły Dniu Sportu :mad: Mało kłopotliwy prezent :evil_lol: Chyba na to pójdę :evil_lol: A jak potzrymam ją wniepewności do jutra, to się bardziej ucieszy :eviltong:
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/74/a9ef9e2ecce7fd39.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="4"][COLOR="Red"]Dobranoc wszystkim.[/COLOR][/SIZE] Muszę jutro wstać po 6 :placz:
-
A jaka zainteresowana meczykiem :eviltong:
-
Mnie to najbardziej wkurza :angryy: jak TZ wyżera mi coś w trakcie gotowania :angryy:
- 78403 replies
-
Mój TZ mawia: życie zacina się po 40stce" :roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/3537/p10100020qs.jpg[/IMG] [/QUOTE] Chciałam zauważyć, że Bolutek do zdjęć jest pięknie wyczesany :loveu: Śliczne ma futerko :loveu: Muszę zobaczyć te Twoje futrzaki w wersji "live" :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Może w sobotę poszaleję kulinarnie :roll: W tygodniu wracam późno do domu :mad:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:pno pychotka ..... mam jeszcze przepis na takie cyganione gołąbki , ale muszę go jutro poszukać / mięski mielone z szatkowaną kapustką / tysz pychotka ;) [/I][/B][/QUOTE] Też mam gdzieś podobny przepis, ale jeszcze nie robiłam :roll:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Bolusiu, ale specjalny gość przyszedłdo Ciebie :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale kroplówki brzuszka nie napełnią :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'] :eviltong:z młodziutkiej , mniamniuśnej kapustki :multi::multi::multi: [/I][/B][/QUOTE] Mniam, mniam chyba sobie takie zrobię :cool3:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Najgorzej, że będzie czuł zapach jedzenia :shake: Trudno odmówić głodnemu, proszącemu psu :shake: Ale skąd ten stan podgorączkowy :roll: Mógł się gdzieś podziębić ?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oni tacy już są :roll: Sami psocili, ale jak to mówią "zapomnial byk jak cielęciem był" :evil_lol: Gdyby nasza córa uczyła się jak TZ i robiła to co on w jej wieku to... Lepiej nie mówić :mad: :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:gołąbki gotowe :pte ostatnie to wyglądają jakby z brukselki zrobione :evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo mi kapusty by zabrakło i musiałam farsz zawijać tymi małymi :razz:[/I][/B][/QUOTE] Z nowej kapustki :sabber:
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']Agnieszka :klacz: mam nadzieję, że nie będziesz nam tu skąpiła foteczek :loveu: :multi: :multi: :multi:[/QUOTE] I nie wódź nas na pokuszenie... :mad:
-
To powiesz TZtowi: mówisz - masz :cool3: Bo sam chciał :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Może Boluś czuje, że się zbliżają :cool3: Czy on też miewa zatargi z kotami ? Moja sucz to przed kotem rodziców czuje hmmm respekt :mad: Bo oberwała :razz: Na działce nie goniła kotów sąsiadów, tylko obserwowała dziwne stwory, ale jak zobaczyła, że toto ucieka, zaczęła gonić :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst'] czyjego autorstwa :D [/QUOTE] Stawiam na inspektora Piesiaka - zdolny facet i z techniką obeznany :cool3:
-
Jej piwko nie potrzebne do spania - Gerda jak dziecko, wybiega się, pobawi naje i idzie spać :lol: Ale jak nie pójdzie na porządny spacer to bardzo marudzi :razz: A to jest dzisiejszy przykład "bodźca pozytywnego" stosowanego w przyuczaniu TZta do pożądanych zachowań :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/75/53cb1d3a39b85046.jpg[/IMG][/URL]