-
Posts
1449 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beria
-
Spotkaliśmy dzisiaj na spacerze taką małą gadzinkę :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/44/eaf9c9e77931c745.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/81/84e1ebfe6c8621f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/80/54b4f1e0df199bc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/81/93481b4f6de474a5.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia robił mój TZ, bo się bał, że to gryzie i nie pozwolił sobie położyć jaszczureczki na ręce :diabloti: Zrobił chyba z 20 zdjęć i tylko kilka się nadaje do pokazania :evil_lol: Może się bał, że dziki zwierz go zaatakuje :razz: Gerda [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/80/d16c45c798755518.jpg[/IMG][/URL]
-
Wszystkiego najlepszego Kajuniu, 100 lat w dobrym zdrowiu :new-bday: :tort: :new-bday: :tort: :new-bday:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Lekko zainteresowany [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/czerwcowo9.jpg[/IMG] [/QUOTE] Przystojniak z Tommiego :loveu: -
[quote name='Alka'] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/3755/dscf6767d2dw.jpg[/IMG][/QUOTE] Widać, że Manuela miewa się świetnie :multi: Dobrze, że zabrali aparat, będziesz miała fotki na bieżąco ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] pędzący Boluś :lol: [IMG]http://img275.imageshack.us/img275/7602/7czerw304ic.jpg[/IMG] [/QUOTE] Faktycznie, się rozpędził :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Najważniejsze, że dobrze się czuje po zabiegu ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pmoje wyrko ...wczoraj godz.22.23:razz: [/B][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/44/35171a83b03185d4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/44/35171a83b03185d4.jpg[/IMG][/URL][/URL] [I][B];)Dobranoc[/B][/I][/QUOTE] Witaj Alu i od razu dobranoc :cool3: Dzisiaj też Ozzi zajął Twoje miejsce na łóżku :razz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:p[I]ładne badylki mamy na bezludziu :razz:[/I][/QUOTE] Takie ogoniaste :razz:
- 78403 replies
-
Tak sobie stoję i patrzę :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/80/d1be1642cba89e85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/80/7b184f3b4b3ff9b7.jpg[/IMG][/URL] Te cholerne komary :angryy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/80/7733d6cccec60a9a.jpg[/IMG][/URL] I brudne pyszczydło :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/43/ae1c075f98105fa1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/mest57.jpg[/IMG] [/QUOTE] Słodziutka :loveu:
-
[quote name='Agamtb'][B]No coś zapodam:)[/B] [B]"Fruzanna artystycznie...."[/B] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/6129/fruzanna23wa.jpg[/IMG] [B]"panna w zeszłorocznych liściach"[/B] [IMG]http://img286.imageshack.us/img286/3778/fruzkas15yp.jpg[/IMG] [B]"dawaj smakołyka, bo muszę lecieć..."[/B] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1784/fruziak11ny.jpg[/IMG] [B]"nudzi mi się....czasem to mam już dość pozowania ;)"[/B] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/5260/fuzka10tw.jpg[/IMG][/QUOTE] Niesamowite, jest to, że Fruzia na każdym zdjęciu ma inny wyraz oczu i pyszczka :loveu: Melancholijna, zamyślona, zaintresowana, znudzona :cool3: Piekne zdjęcia :loveu: Piękna Fruzia :loveu:
-
[quote name='malawaszka']:crazyeye: WY będziecie kosić bezludzie???[/QUOTE] Ala się nie przyznaje :mad: Pewnie tak naprawdę jest Panią na Bezludziu :cool3:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']badania zaczęły się później, Bolusia dostałam koło 18, a potem jeszcze Ressuruss, która była moim towarzyszem udręki przez cały dzień, ukradła nam troszkę czasu :p[/QUOTE] I dobrze, że nie byłaś sama. Ja bym chyba w takiej sytuacji z nerw do końca osiwiała :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Matko, dopiero teraz :crazyeye: Od 9 rano :crazyeye: Tyle czasu czekałaś aż skończą badania, operację i na wybudzenie Bolutka :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Obrońca musi być ;) Ten domek stoi w środku lasu, a droga dojazdowa do niego jest taka jak widać na zdjęciu z Gerdą :roll: Miejscami nie jest nawet utwardzona żwirem :razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] Mam fotki :p [/QUOTE] Czekam na fotki :cool3:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] Boluś już ok - dostałam go już całkiem wybudzonego - robił straszną zadymę w sali pozabiegowej :evil_lol: a ja stałam w poczekalni i gadałam do niego przez metalowe drzwi :oops: :lol: był wtedy odrobinkę ciszej i już tak nie wył :oops: [/QUOTE] Brawo Boluś :loveu: Wspaniale, że tak dobrze zniósł operację :multi: A co do ograniczenia szczekania, trudne to będzie przy sznaucerkowym temperamencie :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Witaj [B]Agga[/B] ;) Kiedyś spróbuję nagrać jak Gertruda pędzi po krótkiej, skoszonej trawie, to dopiero jest galop :evil_lol: W lesie był domek, a koło domku ... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/80/633697cdacc3e053.jpg[/IMG][/URL] Takie dziwne stwory :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/80/963a5cc491774220.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/80/76e546744618ff9a.jpg[/IMG][/URL] Kózki były śliczne :loveu: Ale nie podchodziłam bliżej, bo Gerda była puszczona luzem :diabloti: Jeszcze miałaby jakieś plany wobec kózek :mad:
-
Prawidłowa socjalizacja Bety trwa :cool3: [quote name='mila_2']ciąg dalszy [url=http://www.mFoto.pl/][img]http://www.mFoto.pl/uploads/1060/beczka12_1_29685.jpg[/img][/url] [URL="http://www.mFoto.pl/"][IMG]http://www.mFoto.pl/uploads/1060/beczka9_1_e4527.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Mila, ale je przyłapałaś :razz: Świetne ujęcia :lol:
-
[quote name='zaba14']hihihi :evil_lol: tutaj mi przypomina.. [img]http://www.tapety4u.pl/albums/film/Epoka_lodowcowa/normal_5.jpg[/img][/QUOTE] Lodowcowy przodek Fruzi :turn-l: :turn-l: :turn-l:
-
[quote name='*luthien*'] [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/5748/lolki0011ha.png[/IMG] [/QUOTE] Z Ergi też niezła akrobatka - stoi na 2 łapach :cool3:
-
[quote name='Alka'] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1168/schowek01nnn8ak.jpg[/IMG] [/QUOTE] I niby Tuffi jest zapuszczony :mad: Jest śliczny :loveu:
-
[quote name='HankaRupczewska'] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Brykam : :p [/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/43/7895c9bb05b1df64.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Gezio jest zdziwiony czy zadowolony :hmmmm: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
-
[quote name='KaRa_TC']A teraz Lawcia [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/scuk5.jpg[/IMG][/QUOTE] Ten kolor futerka Lawy jest niesamowity :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/79/8a778e46d11f3e43.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/79/8a778e46d11f3e43.jpg[/IMG][/URL][/URL] [/QUOTE] Świetne, tylko żeby Pańcio główki pieskowi nie urwali :cool3: Kiedy Kuba wyjeżdża i na jak długo ?
- 78403 replies
-
[quote name='AlKil'] Rytuał ścielenia łóżka jest dobijający...:shake: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8083/minidogomania0033ay.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6128/minidogomania0044av.jpg[/img] [/QUOTE] Jaki tam dobijający :cool3: Fajnie się chłopcy bawią :p