Jump to content
Dogomania

beria

Members
  • Posts

    1449
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beria

  1. [quote name='malawaszka']a tak kocia mafia reaguje na Oliwkową Panienkę :p [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/5946/dscf00840dm.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4156/dscf00855ce.jpg[/IMG][/QUOTE] Oliwka nieźle sobie radzi z kocią mafią :cool3:
  2. [quote name='Pysia'] I znudzona Zmoreczka [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/wro28.jpg[/IMG][/QUOTE] Wypoczywa po wyczerpującej wizycie w przedszkolu i dzikich gonitwach z blond kolegami :lol:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]teraz będę z Kubą robić rzut sześciokata foremnego w dimetrii ukośnej :razz: [/I][/B][/QUOTE] Co to takiego :hmmmm: Zrobilliście to coś :shocked!:
  4. [quote name='M10M']Tylko mi nie mówcie, że to ma coś wspólnego z Mundialem....:mad: ;)[/QUOTE] Mnie się tak luźno skojarzyło :evil_lol: W piątek mecz z Ekwadorem i kolejny odcinek serialu :razz: Ale coś czuję, że nawet klątwa bogini Bastet naszej reprezentacji nie pomoże :diabloti:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'] My spaliśmy dziś wespółw zespół do 10:evil_lol:, teraz popijam 1sza kawę i jem serniczek na śniadanko :p [/I][/QUOTE] Mogę tylko zazdraszczać serniczka :razz: Kawkę miałam ;)
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B] Jeśli pies ma problemy z przyswajaniem to proponuję karmy typu Lamb& Rice . [/B][/I][/QUOTE] Dobrze Alu gadacie :cool3: U mojej suczy w wieku 4-5 miesięcy zaczęły się pojawiać takie galaretowate biegunki. Wet jako jedną z prawdopodobnych przyczyn ich wystapienia wskazał nadwrażliwość układu pokarmowego i oprócz doraźnego podania leków zalecił zmianę karmy właśnie na suchą lamb&rice. Poinformował nas też, że być może pies już do końca życia musi być karmiony w ten sposób. Najłatwiej dostępną karmą tego rodzaju była dla nas wtedy (7 lat temu :roll: ) Eukanuba. Po kilku miesiącach żywienia WYŁĄCZNIE taką karmą, zaczęłam eksperymentować wprowadzając do psiej diety gotowane jedzenie. Nie było żadnych sensacji. U suczy problemy z przyswajaniem żarełka minęły bezpowrotnie :p
  7. [quote name='HankaRupczewska'] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/41/54bbdf3851ba9a4a.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Jaki piękny Gezesław :loveu: A futerko - wysoki połysk :cool3: [quote name='HankaRupczewska'] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/78/7608e678ceff6f40.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Kosiarko-gryzarka :roflt: :roflt: :roflt:
  8. No nie ma jeszcze :cool3: Ale uczymy ją prowadzić, żeby nas z parapetówki u Malejwaszki przywiozła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. Krajobrazy spacerkowe :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/78/8e045e7e69c605ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/77/1a40fae117f1459d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/78/520e57d2691cece4.jpg[/IMG][/URL] Chciałabym już się przeprowadzić, Gertruda byłaby w raju :roll:
  10. [quote name='malawaszka']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: o cholera to muszę zmienić zamówienie na mniejsze bo na tyle flaszek już mni nie stać :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/QUOTE] A mnie jeszcze stać :eviltong: Bo parapety stoją oparte o ścianę :evil_lol: Niewiele da się teraz na nich postawić :evil_lol:
  11. Nie ma nowych zdjęć "z oczkami" :razz: Chociaż sobie popatrzę na te cudeńka z plastusiowymi uszkami :loveu:
  12. Pazurzasta łapa... [QUOTE][IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/anp10.jpg[/IMG][/QUOTE] ...przebiła oponę w samochodzie... [QUOTE][IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/anp3.jpg[/IMG][/QUOTE] ...i zwija się ze śmiechu :evil_lol: [QUOTE][IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/anp5.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak czuje się Lawa ?
  13. [quote name='Cola'] ..agresywny plecak :diabloti: [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/3369/20060514img99994531og.jpg[/IMG] [/QUOTE] Świetne określenie - "agresywny plecak" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Masajek na szczęście ocalił swoje fresbee ;)
  14. [quote name='Pysia'] Ja też potrafię biegać :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/dzieci63.jpg[/IMG][/QUOTE] I to jak biega :cool3: :lol:
  15. [quote name='malawaszka']a skąd takie krzaczki masz?? [/QUOTE] W Zawierciu jest centrum ogrodnicze Daglezja i tam dużo różnych takich jest w sprzedaży ;)
  16. [quote name='*luthien*']:cool1: [IMG]http://img346.imageshack.us/img346/782/obrazki5557ji.png[/IMG][/QUOTE] Erga patrzy, jakbyś trzymała w ręce coś wyjątkowo pysznego :cool3:
  17. [quote name='malawaszka']buuahahaha przeca po parapetach nie łażą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Nie :crazyeye: Moja u mamy w domu łazi :evil_lol:
  18. [quote name='Alka'], bardzo mnie ciągnie do Londynu , ale na razie zostaje w domku.:evil_lol: [/QUOTE] Na razie :hmmmm: :cool3:
  19. :crazyeye: O mój Bosze, cóż to za chata będzie :crazyeye: Psy będą musiały chyba kapcie zakładać :cool3:
  20. Smakują jak normalne jagody :p Tylko rosną na krzakach i dojrzewają wcześnie, w ubiegłym roku maj był cieplejszy i już o tej porze były dojrzałe ;) Inna nazwa - suchodrzew kamczacki, wyjątkowo mrozoodporne i smaczne - polecam. Mam też kiwi, w tym roku pierwszy raz ma pączki, ale jeszcze nie kwitnie :roll:
  21. Dom śliczniasty :cool3: No i parapety już są :razz: [quote name='malawaszka'] i Johny Walker :cool1: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9408/27maj06610hv.jpg[/IMG] see yeah :cool1: [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/6387/27maj06566hb.jpg[/IMG][/QUOTE] :loveu:
  22. [quote name='AlKil'] a dla mnie został tył. Niby więcej miejsca, ale... [IMG]http://img428.imageshack.us/img428/6994/minilas0036iy.jpg[/IMG] [/QUOTE] Duży okaz się w sieć złapał :lol: Gratulacje dla Michałka ;)
  23. Już jestem, z kierowcą :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/41/f9796f0d89815ba2.jpg[/IMG][/URL] Byliśmy dzisiaj na działce, Gerda czujna i pilnująca :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/78/0046d0ceb2a851d5.jpg[/IMG][/URL] Dojrzewają jagody kamczackie :sabber: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/41/e3a79c6e2bdd39d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/78/b4d7bd02df2a92ea.jpg[/IMG][/URL] Będą też borówki amerykańskie - trzmiel się postarał :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/41/9f65033dafd6b31a.jpg[/IMG][/URL] Sucz pokazała mi z góry język :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/78/e7d728269ad4ce09.jpg[/IMG][/URL] A potem było to, co Gertrudy lubią najbardziej :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/77/af732b9386e5a869.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/77/40139791d61b51d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/77/8f73e97db674735b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/78/04466c521b54d2e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/78/6885f91d6bad51ed.jpg[/IMG][/URL]
  24. Lunka pozbyła się tylko zapachu szamponu, żeby być bardziej atrakcyjna :cool3:
×
×
  • Create New...