Jump to content
Dogomania

beria

Members
  • Posts

    1449
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beria

  1. Poczekam cierpliwie na te zdjęcia :p Bo nie mam wyjścia :evil_lol:
  2. Dzisiejsza Gertruda łąkowa ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/80/8c23616286b41808.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/43/a26336f326e80828.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/80/2aa4db570b3c0750.jpg[/IMG][/URL] Bardzo trudno zrobić bestii zdjęcie na spacerze, bo w plenerze ciągle bryka, a mój aparat jest zbyt słaby na zdjęcia w ruchu :shake: Biegacz łąkowy: [URL=http://www.zippyvideos.com/2956017985316616/pict4236/*beria][IMG]http://i2.zvhost.com/2/n/n4otxlgf.jpg[/IMG][/URL]
  3. Trzymam bardzo, bardzo mocno :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  4. Matko, drugi raz :crazyeye: , nie mam już nic na usprawiedliwienie [img]http://www.crazypics.de/smilies/traurig/1458.gif[/img] [COLOR="Red"]Malawaszka, Malawaszka, Malawaszka, Malawaszka, Malawaszka, Malawaszka,Malawaszka, Malawaszka, Malawaszka,Malawaszka, Malawaszka, Malawaszka,Malawaszka, Malawaszka, Malawaszka[/COLOR] [img]http://www.crazypics.de/smilies/wirr/1643.gif[/img]
  5. [quote name='malawaszka']:multi: łiii [B]a kiedy się dowiemy[/B] jaki??? :razz:[/QUOTE] Wy, towarzyszu Malawszka, dowiecie się pewnie po drodze do Raciborza, jak mnie zabierzecie i pociągniecie za język :cool3: :eviltong: Dobranoc ;)
  6. Wybacz Malawaszko :modla: :flaming: Muszę tam jechać, ponieważ mam pewien plan :knuje:
  7. [quote name='Basenji']w tym wypadku pomoże tylko zaoranie stadionu i posianie buraków. Właściwe na własciwym miejscu. zdrówko[/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: Ale chyba zpomniałeś, że oprócz buraków jest też jedno drewno :razz: Co nie zmienia faktu, że w piątek 9 czerwca będę z uwagą śledziła ... ...następny odcinek serialu :cool3:
  8. Pomijając demoralizację :cool3:, Malawszko, czy wybierasz się za tydzień do Raciborza :razz: A jeśli tak, czy mogę się z Tobą zabrać :modla:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Gaduły a fot to NIKT nie ogląda :mad:........następne będą za tydzień jak pojedziemy na bezludzie :eviltong:[/B][/I][/QUOTE] Oglądają :eviltong: Mnie się podoba jak Ozzy po parapetach chodzi :multi:
  10. [quote name='malawaszka']hahaha jakie wytłumaczenie :evil_lol:[/QUOTE] Bo PZU: Przezorny Zawsze Ubezpieczony Wg książeczki zdrowia, podatków i kwitów szczepień na wściekliznę sucz jest [COLOR="Red"][B]MOJA[/B][/COLOR] :eviltong:
  11. Właśnie wyobraziłam sobie, jak jadę w miniówce na rolkach z Gertrudą na smyczy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ten numer u nas nie przejdzie z 3 powodów : rolki, mini, sucz :diabloti:
  12. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I][B]Ozzy mój i w Zw.Kyn. tysz zapisany na mnie ;)[/B][/I][/QUOTE] To możesz spać spokojnie i torcik zakupić ;)
  13. [quote name='Vectra'] ostatnio czytałam że w związkach w których są zwierzaki szczególnie psy i oboje partnerzy w podobnym stopniu kochają zwiarzaki to ich związki są długotrwałe , oparte na wzajemnej miłości , zrozumieniu etc -czyli żyją wspólnie długo i szczęśliwie :eviltong: :eviltong: i ileś tam razy miej dochodzi do rozpadu niż w związkach w których nie ma zwierzaków lub jeden z osobników ludzkich nie przejawia sympatii do braci mniejszych .- to jakieś "Hamerykańskie" badania :cool3:[/QUOTE] Bo każdy z partnerów obawia się, że przy rozstaniu drugi zabierze psiego pieszczocha. Jakby, co, to Gerda jest moja :evil_lol:
  14. [quote name='HankaRupczewska'] [I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Kilka lat mieszkałam w miejscu, gdzie kłotnice +- babony posuwały sobie od burych suk ... [/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]I tak jakoś mi zostało ... Ominąć - już.[/SIZE][/FONT][/I] [/QUOTE] Haniu, witamy Cię bardzo serdecznie :B-fly: [quote name='malawaszka'] Beria u nas Bolutek jest taki wszystkożerny - Luna to by tylko mięcho i ciasteczka żarła :cool1:[/QUOTE] Bo Boluś jest na diecie, a Lunka nie :cool3:
  15. [quote name='Agula1988']Kilka fotczek nowych :) [IMG]http://images3.fotosik.pl/76/0fe775467682fe93med.jpg[/IMG] Jak widać Sonia to mała wygodnisia :) [/QUOTE] No nie wiem, nie wiem, ja bym tak nie zasnęła z jedną nogą w górze :lol:
  16. :p [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[I][B]się rozumie ;) A ja zamawiam w tym roku w cukierni Torcik Szwarcwaldzki :pPychotka . [/B][/I][/QUOTE] Aluś, zrób chociaż fotki :sabber: Stale piszesz o jakichś pychotkach, a to ciasto z rabarbarem, a to serniczek, teraz torcik :roll: Gołąbki z młodej kapustki to chyba zrobię :razz: Jak siem zmobilizujem :evil_lol:
  17. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jeszcze 19 czerwca 20 rocznica zawarcia związku Małżeńskiego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] My rocznicę ślubu mamy w Sylwestra :cool3: Co roku świętujemy z tej okazji mniej lub bardziej, ale nigdy nie obyło się bez szampana :p
  18. [quote name='malawaszka']Luna jest uciaprana bananem którego ukradła Oliwii i zatargała na legowisko po czym sięw nim położyła :placz:[/QUOTE] Lunka nie wie co się robi z bananem :cool3: Moja zeżre, podobnie jak arbuza, pomarańcze, winogrona, itd itp (nawet czosnek jest ok). A na działce nauczyła się zżerać owoce z krzaków :diabloti: Pasożyt jeden :angryy:
  19. [quote name='Pysia'] [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/czerwcowo192.jpg[/IMG][/QUOTE] Sama wszystko spiła, czy ktoś jej pomagał :cool3:
  20. Gertrud śpi znudzona, bo przez cholerną pogogodę dzisiaj po raz pierwszy od prawie 3 tygodni nie pojechała na porządny spacerek :shake: A spacerki pod blokiem jakoś jej nie cieszą :shake:
  21. [quote name='Pysia'] Ogonek Zmoreczki [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/wro56.jpg[/IMG] Zmoreczka [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/wro58.jpg[/IMG] I znowu pycholek Zmoreczki :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/wro57.jpg[/IMG][/QUOTE] Pycholek Zmorki jest nieustannie uroczy, ale ten ogon :crazyeye: Zmorka ma na nim więcej futra niż mój pies na całej swojej powierzchni :razz:
  22. [quote name='malawaszka']hahahaha Bolek wyciera się we wszystko co napotka na drodze - ostatnio wycierał się w..... OLIWIĘ :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. O matko, a ja tu wcześniej nie zaglądałam, przez ten tytuł - "senna galeria", jaka ona senna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Pysiu , Gezesław jest również " nieczysty " - Mania nauczyła sie od niego [COLOR="Red"]fantastycznego zwyczaju poposiłkowego wycierania pyska o ranty ścian w przedpokoju. A nastepnie w " salonową " kanapę ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :evil_lol:[/QUOTE] Tak, dokładnie tak mam w domu, moja czasem jeszcze zahaczy o ławę, ale cholera dodatkowo ma brodę :diabloti:
  24. Mój misiaczek ze swoim misiem ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/79/a5c45ba161d8ba52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/79/2f409b0dd3c76a16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/78/4c3cf900844373ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/79/7828eac9c0007129.jpg[/IMG][/URL]
  25. Betinka konsumuje kosteczkę wśród swoich skarbów :lol: Mila, może Twój TZ króluje w kuchni, ale kto tam utrzymuje taki doskonały porządek :cool3:
×
×
  • Create New...