-
Posts
1449 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beria
-
Ale dlaczego nasz straszysz o. dr (od dyrektor :diabloti: ) R. :shake: I cenzura :placz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]ale robisz Berii reklamę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] Bo to najwspanialszy pies jakiego mieliśmy, imię do jej charakteru nie pasowało :shake: [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7739/pict18855am.jpg[/IMG] Jaka ona ciemna była, a teraz jaka jasna:crazyeye:[/QUOTE] Sznaucerki pieprzaczki rodzą się całe czarne :evil_lol: i zostają ciemniakami :evil_lol:
-
Ala nie żałuj, sznaucer średni to jak stado szarańczy :diabloti: A tu zdjęcia zdjęć, dlatego jakość cieniutka mała Gerda [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7739/pict18855am.jpg[/IMG] i moja kochana Berunia [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5422/pict18814xm.jpg[/IMG] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/9382/pict18832fr.jpg[/IMG]
-
[quote name='mila_2'] btw. a ja jakoś boję się Młodą już teraz zaprowadzić do fryzjera...a tak mi się marzy pięknie obstrzyżona Beta:)[/QUOTE] Zrób Betince nową fryzurkę, nie czekaj ;) Mnie się bardzo podobała Gerda po pierwszym strzyżeniu, tak wydoroślała, ale tylko z wyglądu :diabloti:
-
[quote name='KaRa_TC']Dziewczyny pozuja ich ukochana lodowka:roll: [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/p2.jpg[/IMG][/QUOTE] U mnie lodówka ma specjalne zabezpieczenie, bo dziewczyna nie czeka tylko sama się potrafi poczęstować :diabloti: Twoje to są grzeczne dziewczynki :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B] i Ozzulec odpoczywajacy :evil_lol: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9250/o12ph.jpg[/IMG] [/B][/I][/QUOTE] A mówili, że niedługo będzie cenzura, no i masz :mad: Co zrobili z jajcami Ozziego :x To się też napiję :drinking:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lutki101.jpg[/IMG] [/QUOTE] A Zmorka gdzie imprezowała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Greven']Śniegu już w ogóle nie ma. Czasem jakaś łacha trafi się za miastem.[/QUOTE] Ale Ci zazdroszczę, mam już dosyć zimy :mad:
-
[quote name='Greven']C.D Pitbull ze zdobyczą: [FONT='Times New Roman'][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8996/negative02121a1pomntozdobycz2r.jpg[/IMG][/FONT] [FONT='Times New Roman'][/FONT] [FONT='Times New Roman'][FONT=Verdana][SIZE=2]Axa ze zdobyczą:[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT='Times New Roman'][FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT='Times New Roman'][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1937/negative02525a1pomntozdobycz2p.jpg[/IMG][/FONT] [FONT='Times New Roman'][/FONT] [FONT='Times New Roman'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5518/negative02727a1pomnto7bf.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [/FONT][FONT='Times New Roman'][/FONT] [FONT='Times New Roman'][FONT=Verdana][SIZE=2]Axa w "fajnej kałuży":[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT='Times New Roman'][FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT='Times New Roman'][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4743/negative02424a1pomnto3zd.jpg[/IMG][/FONT] [FONT='Times New Roman'][/FONT] [FONT='Times New Roman'][/FONT][/QUOTE] Ale tam mało śniegu :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='KaRa_TC']Mój Ozzy:cool3: [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/poln3.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/poln4.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/poln5.jpg[/IMG] Gdzie jest Ozzy?:cool3: [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/poln2.jpg[/IMG][/QUOTE] Mój ulubiony rudzielec :loveu:
-
Sęp kuchenny w nowej fryzurze. [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/2605/pict17276yd.jpg[/IMG] Łysek jedzie na spacer :cool1: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4427/pict18106rs.jpg[/IMG] Spacerek [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/7392/pict17513cn.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/2870/pict17585ys.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/5531/pict17646yn.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/2377/pict17633qv.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8587/pict18077pm.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/2026/pict18033qb.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/9601/pict17833ya.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/7703/pict17821uv.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7664/pict17788ye.jpg[/IMG] Szybko się ruszała na spacerze, chyba jej doopsko marzło :diabloti: A TZ cały :loveu: , bo łysy pies będzie znowu spał z nim w łóżku, a nie na podłodze :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska']ale sennie :shake: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4879/62oe.jpg[/IMG][/QUOTE] Po takiej imprezie od rana, nie dziwię się, że Ozzy padł :evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] :niewiem: ale znam skądinąd ten widok :angryy: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/3838/46eo.jpg[/IMG] [/QUOTE] Ja też :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wielka szkoda :placz: Chciałam go na żywo zobaczyć :placz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:shake:no i co 2 niewinne kuleczki mogą zrobić z ludźmi :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/QUOTE] A teraz bez jaj, Ozzy będzie na wystawie w Katowicach ?
- 78403 replies
-
Lucy, nie zaniedbuj Saruni :mad: Gdzie zdjęcia ?
-
[quote name='Lucy*']Sama robisz tą statystykę ?? :roll: :roll: Przepraszam ale nie wiem nic o tym "Psim Aniołku" :roll: opowiedz... :modla:[/QUOTE] To strona fundacji Azylu pod Psim Aniołem, wyskoczyła mi w wyszukiwarce, jak szukałam wiadomości o tym schronisku :lol: A Gerdzie nie zrobiłam zdjęć, bo jak się załapie to jutro pójdzie do fryzjera i będzie z niej niezła suczka :eviltong:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
To ostatnie to najlepsza forma wypoczynku :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[QUOTE][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9470/bolus61zf.jpg[/IMG][/QUOTE] :evil_lol: Cffaniak, wie gdzie trzeba usiąść, żeby dali dobre papu :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
beria replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Oskarek zrezygnował z warzyw na rzecz .... czy to słoń :crazyeye: Oskar je słonia? Dobrej zabawy życzę i pokaż nam się w sukience ;) -
Nie wiem co napisać. Zwierzątka odchodzą zbyt szybko. :shake: Dla Supry [']
-
[quote name='Pysia']Jessssssssuuuuuuuu !! Przecież ja tych zaległych postów nie zdąrzę w tym roku przeczytać !! :mad: :mad: :mad: Miejcie na uwadzeczłowieka pracy i zwolnijcie ;)[/QUOTE] Masz rację Pysiu, jeden dzień nieobecności, a tu .... zawsze o jajcach :evil_lol:
- 78403 replies
-
Misia już się uśmiecha całym pyszczydłem, ale aparat mi padł, więc nie mam zdjęć uśmiechniętej Miśki :placz: Ona ma teraz taki dziwny zwyczaj, że nawet w trakcie najlepszej zabawy i miziania biegnie położyć się na chwilę do łóżeczka albo sprawdzić czy jej miski nadal stoją, jakby bała się, że jej to wszystko zaraz zniknie :shake: